Skocz do zawartości

siemalysy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 560
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    230

Zawartość dodana przez siemalysy

  1. Wpadł mi kamyk w przerzutkę, więc musiałem poczynić zakupy: - przerzutka Shimano XT M8100 - łańcuch Shimano SLX M7100 - kilka szprych do tylnego koła Kamyczek poniżej A jak do tego doszło, nie wiem A tak na serio, to wiem. Możecie zerknąć do poniższego linku. https://youtu.be/LB2vNVkUjj4
  2. Bo Gorce polecają się na weekend
  3. Bo raz na grubym, raz na cienkim
  4. Zdarzyło mi się w ubiegłym roku kupować u nich amor Foxa. Sklep polecił mi znajomy mechanior, który później ogarniał serwis zerowy i wymianę amora. Ogólnie wszystko wyszło bez zastrzeżeń.
  5. Bo gapiąc się na góry
  6. Bo dobre oparcie, to podstawa
  7. Wolnobiegi mają, to do siebie, że ośki się lubią skrzywić. Wymień ośkę, przy okazji wymień kuli w piaście. Sytuacja się pewnie trochę poprawi, ale wydaję mi się, że warto też będzie sprawdzić czy koło jest proste. Jeżeli nie to konieczne będzie centrowanie. Widać, że obręcz też ma bicie. Nie wiem na ile z krzywej ośki, a na ile z tego, że jest scentrowane.
  8. Bo lubię takie widoczki 😉
  9. Zerknij na Thule Epos. Jego system mocowania roweru pozwoli złapać rower za rurę podsiodłową.
  10. Bo wtedy narzekałem na pogodę, to co miałbym powiedzieć dziś
  11. Bo rzepakowałem A może bo truskawkowałem 😁
  12. Bo chillout zapijany schłodzoną Kofolą
  13. Bo czasami też widokowo trzeba
×
×
  • Dodaj nową pozycję...