Skocz do zawartości

siemalysy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 560
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    230

Zawartość dodana przez siemalysy

  1. Nie zgubiłeś jednego zera?
  2. Bo to był jeden z ciekawszych rowerowych dni 😉
  3. Bo jesienny klimat.
  4. @Marinbiker zastanawiałem się nad tym sprzętem. Continental Kryptotal są też oporne i chyba sobie kupię jak dają radę. Gdzie kupowałeś?
  5. Bo Łagiewniki liściem posypane
  6. Bo przestało padać
  7. Bo trochę w śniegu, więcej w deszczu
  8. U mnie to samo. Dziś mieliśmy jechać w Izery. Wiedzieliśmy, że będzie mokro, chłodno, a i tak się spakowaliśmy na wyjazd. Dziś rano sprawdzam pogodę, a tam widzę, że jednak trzeba odpuścić. Tak też zrobiliśmy.
  9. Bo jesień jeszcze dobrze się nie zaczęła, a mam już jej dość... Oby do lata
  10. Dziwna sprawa, bo model wyższy ma tą samą ramę i hamulce SLX 7100. Jednak mój błąd. Porównując geometrię, to cyferki się nie zgadzają.
  11. Bo "nad jeziorem"
  12. Bo Piątek i Geometryczny Środek Polski
  13. Kilka drobiazgów od Wolf Tooth 😉
  14. Bo całe lato tam jechałem i jakoś dojechać nie mogłem 😉
  15. - gumkę do manetki OneUp - wentyle Peaty's Cgris king - podkładki pod mostek - kapsel sterów + śruba
  16. Bo nie zawsze jest słońce
  17. @Maciorra ja nie świadom był tego W każdym razie podczas zjazdu koło dostało strzała od strony tarczy tak, że szprychę wcisnęło w przerzutkę, między wewnętrzną stronę wózka a kółko. Po tym koło biło, ale naciągnąłem luźną szprychę i było nawet spoko. Nie na długo, bo po pewnym czasie znów zaczęło bić, ale tak, że przenosiło się na cały rower. Biło właśnie, bo oponę szlag trafił. Przy okazji nabyłem drogą kupna: - PEATY'S X Chris King MK2 - nakrętki do kół w gravelu
  18. Bo tam zawsze jest pięknie
  19. Bo lubię to miejsce @Maciorra ja odwrotnie. Nigdy nie jechałem z Miziowej na Rysiankę
×
×
  • Dodaj nową pozycję...