@Maciorra ja nie świadom był tego W każdym razie podczas zjazdu koło dostało strzała od strony tarczy tak, że szprychę wcisnęło w przerzutkę, między wewnętrzną stronę wózka a kółko. Po tym koło biło, ale naciągnąłem luźną szprychę i było nawet spoko. Nie na długo, bo po pewnym czasie znów zaczęło bić, ale tak, że przenosiło się na cały rower. Biło właśnie, bo oponę szlag trafił.
Przy okazji nabyłem drogą kupna:
- PEATY'S X Chris King MK2 - nakrętki do kół w gravelu