Skocz do zawartości

siemalysy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 560
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    230

Zawartość dodana przez siemalysy

  1. Siema Z tego co się orientuje, to w aplikacji mapy.cz nie da się nawigować z pliku gpx. Możliwa jest nawigacja w przypadku trasy, którą sobie narysujesz, zaplanujesz na smartfonie, albo jak było wspomniane wcześniej wykorzystując trasy zapisane w folderach, które zostały utworzone na komputerze. Tylko muszą to być trasy, które zostały narysowane, a nie zaimportowane pliki gpx. Tak zapisana trasa. Możliwa jest nawigacja w aplikacji. Tak zapisana trasa. Bardziej wgrany plik gpx. Nawigacja nie jest możliwa.
  2. Bo dziś bez widoczku
  3. - Linka Abus Combiflex - Błotniki, przód i tył Mad Pig - Bidon Fidlock Twist plus baza - Tailfin Top Tube Bag - Flip - naklejki ochronne na ramę pod mocowania toreb
  4. Pewnie klucz do suportu Hollowtech II. >klik<
  5. @cervandes mając dwa czujniki w dwóch różnych rowerach, to podczas jazdy danym rowerem, Garmin połączy się z czujnikiem, który masz w tym rowerze.
  6. Torbę Bontrager Adventure Boss do gruza
  7. Ta śruba działa na zasadzie ściągacza korby. Czyli tak jak napisał @CRMOCAAD wystarczy tylko odkręcić. Zerknij na poniższy filmik, od drugiej minuty. Filmik YT
  8. - pedały spd shimano 540 - uchwyt na Garmina - uchwyt Fidlock - wiele części złożonych w jednego gruza
  9. @Wojcio to co wrzuciłeś można też zacząć od Hali Skrzyczeńskiej i pojechać kawałek dalej. Jest tam bardzo fajny singielek. Coś takiego; https://pl.mapy.cz/s/fekuzabalo Trasę @kipciora można fajnie wydłużyć. Wtedy robi się konkretny górski wypad W ubiegłym roku dwa razy taką robiłem
  10. Też polecam OnUpa. Miałem u siebie, później przełożyłem do roweru żony. Zero problemów. Dodatkowo OneUp ma dość krótką długość montażową i dzięki temu można włożyć sztycę z większym skokiem. W linku, który wkleił @sznib znajdziesz informacje potrzebne do prawidłowego dobrania sztycy, która będzie odpowiednia do ramy w Twoim rowerze.
  11. Jeżeli coś takiego chcą zrobić, to bym mógł zaproponować delikatną korektę Coś takiego: https://pl.mapy.cz/s/necojekuju Niewiele dokładając można pojechać na Klimczok. Wtedy zjazd zielonym szlakiem z fajnymi widokami na pasmo, którym jechaliby ze Skrzycznego. I tak się wbijają na Stołów, a stamtąd na Klimczok nie jest dużo do góry Za Malinowskiej warto zjechać do Przełęczy pod Malinowem i tam odbić na fajny singielek, który w końcowej fazie robi się klimatyczny. Jechałem nim z kolegami 3 tygodnie temu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...