Skocz do zawartości

Pidzej

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    770
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    9

Zawartość dodana przez Pidzej

  1. Rower nie ma hamulców.
  2. Abstrahując od nowego, zapewne bardzo fajnego "standardu" (+1,37% sztywności i -0,87% wagi) uwagę zwraca mistrzowski dobór komponentów. Napęd Deore/SLX, pressfity, bęzdętki, oś 15mm i hamulce Altusa
  3. To jest moje centrum dowodzenia światem W 2012 wyglądało tak: http://images.photo.bikestats.eu/zdjecie,pelne,248755,20120312,centrum-dowodzenia.jpg
  4. A idźcie Panowie z tym białym syfem , coś soczyście zielonego z lata poproszę. Bo chyba wybrałem zły szlak (wycieczka na Łysicę z 2012r.):
  5. Bo w pracy nudy, to coś się wyszpera z Archiwum X. Marcowa trasa do Warszawy, Biała Nida:
  6. W rzeczy samej, była tam zatoczka niebędąca jednocześnie zatoczką autobusową
  7. Bo pomysłowa nazwa na pewno pomaga w biznesie
  8. Bo ta sama trasa, to samo miejsce, i to samo zdjęcie co rok temu. Radziecka (większe) i niemiecka (mniejsze) myśl techniczna.
  9. Pidzej

    [Galeria] Pokaż Twojego 29era

    A jeszcze jedno se wrzucę, bo bardzo lubię ten rower W sklepie się takiego fajnego nie kupi.
  10. Koniec tej laby, wczoraj Rzeszów, 207km i 1500m UP
  11. Co prawda to prawda, Dębice są niezniszczalne Taka ciekawostka, trochę w temacie: głównym hobby tego Pana jest pobijanie rekordów eksploatacyjnych tanich komponentów rowerowych: http://www.bikestats.pl/rowery/Kross-Grand-Adventure-S-1999_10116_8490.html
  12. Sobota: traska do Tarnowa, 103km i ok. 750m UP. Bez deszczu się nie obeszło. Niedziela: przejażdżka po mieście, zupełny relaks, km / UP nieistotne. Po niedzielnym tripie wskoczyło natomiast 100tyś. m UP w sezonie, to jak najbardziej istotne
  13. W pt. wieczorem próbując skonstruować mikrofon do PCta (nie udało się) zupełnie przy okazji wyszło mi co innego - licznik kadencji ze starych szpargałów. Coby nie przepisywać internetów: http://pidzej.bikestats.pl/1634181,Hakerski-licznik-kadencji.html Mała, prosta rzecz a jak cieszy
  14. Bo niedzielny chillout na mieście Nie zawsze musi być daleko, ciężko i trudno. Czasem coś od życia też się należy, nawet rowerzyście
  15. Bo długo nad tym myślałem ale ciągle nie wiem co autor miał na myśli
  16. Pidzej

    [avid bb5] jakie tarcze

    Shimano Alivio SM-RT54, polecam. 30kkm używania niezgodnie z przeznaczeniem (tj. klocki półmetaliczne i metaliczne) i dopiero zbliżają się do końca swojego resursu tj. 1,5mm grubości Używane z bb5 / bb7.
  17. Bo godzinę przed glebą sezonu
  18. Bo oryginalna architektura Chrzanowa
  19. Niestety nie, Policja / GDDKiA sobie wstawiła dla jaj. Spotyka się takie kwiatki w naszym pięknym kraju, to zdjęcie pochodzi z Wlkp., kilka razy widziałem też takie cuda gdzie indziej. A na Mazurach podobno to jest prawdziwa plaga.
  20. Bo w tej sytuacji potoczne określenie "ścieżka rowerowa" nabiera zupełnie innego, głębszego sensu
  21. Bo wielkopolska stolnica też ma swój urok
  22. To w górnej części drzewa to wszystko jest pasożyt - jemioła. Liście ostały się tylko na dole, na pniu. Widziałem wiele "zajemiołowanych" drzew ale to był przypadek ekstremalny
  23. Bo zeżarła takie ładne drzewko
  24. W ten weekend w roli głównej Ostrów Wielkopolski, 328km i ok. 2000m UP. Sezon na krioterapię uważam za otwarty
  25. Bo kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje
×
×
  • Dodaj nową pozycję...