Skocz do zawartości

Maciek226

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    609
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Maciek226

  1. http://www.bikestacja.pl/pl/warsztat-rowerowy/latki-samoklejace-author-ars-56.html nie zadrogo?
  2. to jest XT, na zdjęciu jest wszystko ok wiec niewidze zadnych dziwności
  3. nie wiem jak jest ale niewidać na tym śrub do regulacji
  4. skoro stuka to mógł ci pęknąć kardridż tłumienia w lewej goleni
  5. albo adapter do tarczy przedniej 160 IS-PM ?? powinien obniżyć
  6. adapter masz założony do góry nogami http://www.bikecenter.pl/galerie/s/shimano-adapter-160mm-ty_10052.jpg załóż tym "dziubkiem" do góry :)i będzie git majonez
  7. nie wiem , może założyłeś adapter do góry nogami ??
  8. a mozesz wrzucić jakieś foto?
  9. może masz zły adapter?? albo źle go założyłeś?
  10. jakie masz tarcze w corratecu ?? wyglądają na komplet 180?
  11. Rama: Author Egoist 2012 (21.5") [1547g] nie za lekka ta rama ??
  12. masz jakieś propozycje do zrobienia negatywnej?
  13. myślałem uszczelnić to na czym od dołu opiera się sprężyna , a od góry korek do środka 10 ml oleju 5W
  14. od wewnątrz wszystko lux , od góry korek oryginałny od powietrzniaka , tylko nie wiem jakie uszczelki od dołu i jaki olej , nie wiem też czy się te dwie wersje różnią się kstałtem golenie górnych na samym ich końcu ,
  15. witam posiadam amorek SR suntour raidon rld coil , przerabiał go ktoś na powietrzny ? Jakie uszczeli dać od dołu lag , korek dotaczać czy szukać oryginalnego od modelu air ?? waże ~75-80kg po przeróbce odczuje jakąś różnice?
  16. co to za tarcza?? czy mi się wydaje czy karbon?
  17. ocena Pozytywna w ostatnią niedziele zamówiłem przerzutke sram X7 w poniedziałek dostałem maila iż skończyły się im na magazynie i wyślą w piątek jak się stało
  18. prawdopodobnie płyn hamulcowy się rozszerza , sprawdź czy nie masz takiego pokrętła od regulacji ciśnienia płynu /skoku na klamce
  19. http://www.culturecycles.com/2012/08/santa-cruz-v10-full-suspension-fat-bike/ full fat bike
  20. fajnie się tora z tą ramą komponuje
  21. raidon na urodzinki :) teraz tylko czekać montować i działać :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...