Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    951
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Bo kapliczka z 1911 roku.
  2. Bo Rezerwat Lasy Radłowskie , posrebrzone-pozłocone.
  3. Bo dzionek budzi się.
  4. @Maciorra, no Jagienka fajna była, zwłaszcza z bobrem 🤣, @dfq tylko Puszcza , Roztocze może kiedyś.
  5. Bo nie wiem czemu ale takie okoliczności przyrody przywodzą mi na myśl " Krzyżaków" H. Sienkiewicza lub film o takim samym tytule A.Forda.
  6. Bo dawno nie jechałem w tej okolicy i szczena mi opadła bo fajny szuter zalali asfaltem.
  7. Bo Dolinka Kluczwody.
  8. Bo jeszcze jedno z Doliny Prądnika.
  9. Single to pamiętam że chodziły na 45 obrotów 😉.
  10. Bo jesień w Dolinie Prądnika.
  11. Bo się zbiesił.
  12. @zekker Bielik, @marcin_j kolor łba zależy od wieku ptaka, te starsze mają jaśniejsze łby.
  13. Bo leżakowanie w pięknych okolicznościach przyrody.
  14. @Leszek_K, rower cały, to nie była wywrotka, raczej przeciążenie.
  15. Bo dzisiaj było jeżdżone i zepsułem sobie lewą nogę.
  16. @wojtasin, co się dziwisz, jak to Sęp chciał się załapać na krzywy dziób.
  17. Bo zalew w Suchedniowie , bez roweru bo z roweru. Spieszyłem się na pociąg.
  18. Bo na Piekielnym Szlaku. To dla zainteresowanych https://www.piekielnyszlak.pl/.
  19. @Sobek82 Suchedniowski Park Krajobrazowy. Dużo szutrów, starych zdegradowanych asfaltów, jest co robić.
  20. Bo taki szutrowy wypas.
  21. Bo coś ciała i coś dla ciała 🙂.
  22. Bo taką jesień to ja szanuje.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...