Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Kupiłem w Decu takie coś https://www.decathlon.pl/lampka-fl-920-przod-ty-id_8405195.html , ale zwróciłem bo toto nic nie warte.Teraz myślę o czymś takim,https://www.centrumrowerowe.pl/lampka-prox-taurus-pd16330/, a może warto dopłacić 30 zeta i kupić tą lampkę https://www.centrumrowerowe.pl/lampka-prox-crater-pd19250/.Mam tylne oświetlenie Porxa,i jestem zadowolony.Co myślicie.
  2. Dokręcanie z górki zostawiam młodszym,w pewnym wieku sam fakt jazdy cieszy .
  3. Wczoraj przyszło pudło:korba,wkład suportu,kaseta,przódrzutka,łańcuch.Do końca lutego dojadę stary napęd,a potem wymiana .
  4. Śmietnik,czy jeszcze przyjmie nowy łańcuch?
  5. Bo już gra w największej orkieście na świecie.Żal.
  6. @shotgun to nie tak.Jak wyjeżdżałem z Krakowa to na trawnikach były tylko plamki śniegu.Jak wysiadłem na stacji w Szarowie, to konduktor się śmiał czy założyłem zimówki. Szok bo biało wszędzie.Pogórze Bocheńskie białe, a dolinki pewnie nie.Kraków odpycha śnieg.
  7. Bo trochę większa kałuża.
  8. Bo wybrałem się do Puszczy zobaczyć czy Drogi Królewskiej nie zwinęli , ale nie myślałem że pojeżdżę po białym.
  9. Bo jeszcze z noworocznego wschodu. @shotgun , w Krakowie może teraz jest ciut lepiej.Ale wystarczy poza miasto wyjechać,to wali tak że oczy szczypią.Ludziska chyba samym pet-em palą .
  10. Bo też zacząłem Twenty Twenty . Klimat mało zimowy, ale co zrobić.
  11. Bo taka syf za oknem,to se człowiek powspomina.Listopad tego roku.
  12. Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
  13. Bo w drodze do pracy,taki kicz z dzisiaj fonem robione .
  14. Bo też mam kaprys, a co .
  15. To tylko 3 kilometry, ale w tej okolicy gdzie nie pojedziesz,tam ładnie. Ja zrobiłem 50 km. Miejsce to Wyżna Miechowska.
  16. Bo widok z wieży widokowej we wsi Dosłonce,gmina Racławice
×
×
  • Dodaj nową pozycję...