Skocz do zawartości

Jurek63

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    952
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    112

Zawartość dodana przez Jurek63

  1. Chcąc nie chcąc trza było dokręcić 30 km w tym roku do równego rachunku na Rwg.Przy okazji sprawdziłem czy go nie zajumali .
  2. Bo za takimi widoczkami tęskno mi Panie.Prawie miesiąc bez kręcenia, jak ja nie cierpię zimy.
  3. A poco Ci śnieg w mieście 😉?
  4. Bo się słoneczko się przebija.
  5. Bo jeszcze miesiąc temu stały i szumiały.
  6. Bo światło poranka w sosnach.
  7. Bo miesiączek na niebie.
  8. Bo na polance srana.
  9. Bo śpieszmy się po nich jeździć, tak szybko je asfaltują.
  10. @keltu dokładnie tak. Robione starenikim Nikond50.
  11. Bo zdradliwa droga. Po warstwą liści czają się luźne, zmurszałe kamienie, coś paskudnego.
  12. Bo tu mnie jeszcze nie było.
  13. Bo miej więcej 300 metrów na północ przebiegała granica zaborów ruskiego i austriackiego.
  14. Bo leci Nazgul do Mordoru.
  15. Bo Opactwo Benedyktynów moim łokiem. Dzisiejszy ranek.
  16. @_Piotrek, ile Ty masz lat? Chwalisz się głupotami jak 12 latek.
  17. Bo czas relaksu, relaksu , relaksu to czas 😃.
  18. Bo z mgły wyłoniły się dwie urocze Amazonki.
  19. @abra, no taka przed nidzielnym obiadem 😀.
  20. Bo Sucha Góra, tam dalej zostawiłem aparat.Wróciłem do domu i coś plecak za lekki mi się wydał.Trza było dymać z powrotem.Spotkani psiarze powiedzieli że sobie spokojnie leży w trawie. Ma człowiek szczęście 😁.
  21. A gdy opadnie mgła.
  22. Bo taka jesień też ma swoje uroki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...