Skocz do zawartości

trime

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    101
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez trime

  1. Jak te buty się zachowają w temperaturach wyższych np 0-10*C?
  2. Witajcie :). Szukam obuwia na rower na platformowe pedały. Nie planuję zakładać innych więc będę się trzymać tego co mam. Rowerem codziennie jeżdżę do pracy i z pracy po 10km, czasami zdarza mi się jakiś wypad na jazdę czy to po lesie czy po ścieżce ale nic dłuższego niż 2h. Jako, że może wystąpić czy to deszcz czy śnieg potrzebuję zabezpieczenia przed wilgocią oraz mniejszą temperaturą. Posiadam ochraniacz na spodnie, który ma nakładki na buty o tyle o ile to sobie radzi z deszczem padającym na buty to już przejechanie przez kałużę(co niestety się zdarza) woda dostaje bokami i wtedy buty stają się mokre. Dlatego tak jak pisałem poszukuję butów na które wolę nie wydać fortuny, ale zdaję sobie sprawę, że czasami wydanie więcej o 100zł może znacznie poprawić jakość kupionego produktu. Więc zaufam wam, że pomożecie znaleźć jakiś kompromis między ceną, a jakością. Z racji tego, że jeździłem na butach z niską cholewką nie wiem czy sprawdzi się coś na wysokiej cholewce. Proszę o wyrozumiałość i brak hejtu ;).
  3. @Gunders Jaką masz pojemność plecaka?
  4. Ja rozumiem, żę z czasem się spocę na plecach. Aktualny plecak nie ma w ogóle wentylacji i nawet przejazd 5-10 km po mieście gdzie w 20 minut jakieś 5 km przejeżdżałem powodował mokre plecy.
  5. Witam Szukam plecaka na rower, co do moich wymagań to oczekuję: -by był wygodni i nie ograniczał jakoś moich ruchów -by był przewiewny, przy zwykłym plecaku po jeździe miałem mokre plecy -co do pojemności to fajnie jak by udało się zmieścić zestawy: laptopa 15,6" (38 x 27 x 3 cm lub 36 x 24 x 2 cm), zasilacz, ulock kryptonite, jakieś zeszyty A3, jakieś jedzenie kurtka przeciwdeszczowa, dłuższe ubranie, jakieś jedzenie, powerbank czy inne pierdoły, które mogą się przydać - może lecz nie musi być możliwość użycia bukłaka -cena chciałbym znaleźć kompromis jakość/cena, nie widzę sensu płacenia za markę, ale za jakość tak -kolor preferuję czarne czy inne ciemne ale od biedy ujdzie zielony czy niebieski
  6. Fenthin możesz wytłumaczyć jak źle wpływa za małą rama? Za duża rozumiem, kłopoty z sterowaniem czy z wejściem i zejściem. Swoja droga Ciekawie bo ja na komunie dostałem rower Granda g300 z ramą 18" co prawda rower wyglądał mniej więcej tak
  7. Na stronie Krossa jest tak: 182 cm 82 cm 18" (46 cm) 187 cm 86 cm 19" (48 cm) 192 cm 89 cm 20" (51 cm) Więc ki czort wie. Zresztą ciekawi mnie czy jak dam siodełko na minimum to przy większej ramie będzie ok.
  8. to tu raczej z dostępnością może być krucho no nic wg tych wzorów minimum dla mnie te 19 cali a 2,54cm to nie duża różnica
  9. ja planuję krossa a6 z 2011
  10. Fenthin właśnie w pewnym sklepie znalazłem 20" a jakie Krossy mogą mieć podobną ramę by siąść na innego krossa i wiedzieć czy ta 20" będzie dobra?
  11. Tyle, że w moim mieście nie ma tego modelu a i nie wiem jak z podobnymi jest;p
  12. Dla Kross'a A6 183 wzrost 87cm krocze 52cm od ramienia do nadgarstka Wymiary są oczywiście +/- Jaka powinna być rama? 19?20?21?22?
  13. Witajcie Szukam roweru na trasy od jakiś polnych ścieżek przez leśne drogi aż po jakieś strome podjazdy no i w ostateczności czasem jakaś droga miejska ale głównie poza miastem.. Mój wzrost to 182 i waga 81kg. Mogę jakieś 1200 przeznaczyć no chyba, że będzie jakaś dobra promocja to 1300-1400. Oczywiście jeśli różnica między tymi za 900 a 1200 jest niewielka to oczywiście wole tańszy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...