Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 900
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Ja w nowym roku zrobiłem 40 km. Tylko, że wieczorem, no ale przy 13C było przyjemnie, lubię nocą jeździć. Dziś chłodniej i wieje, ale może choć koło połowy tego się uda.
  2. Bi zaczynam ten rok od nocnej jazdy, ale jak jest tak upalnie...
  3. Ja też kończę śniadanie, chwila oddechu i lecę na ostatnie km w tym roku, a dziś znów słońce się przebija 😉
  4. Bo udało się jeszcze złapać trochę słońca po pracy
  5. Witaj ziomku. Ktoś zamknął sezon? 🤪
  6. Ciepło, nie wieje, łańcuch nasmarowany, to zanim się usiadło za stołem i by zrobić miejsce.... to dobrych kilka km wykręcone 😉
  7. Zależy ile tego złota, jak tylko powierzchownie to nie, ale bywa, że jeszcze między ogniwami jest na grubo ale najlepiej to widać jak już wyschnięciu trochę po jeździe. Do ostatniego ataku zimy było ok. Ale przy tej szklance co była, to ostro solą dawali i teraz zanim to wszystko spłynie z roztopami i deszczem, to jeszcze trochę złoci ale u mnie już po wszystkim.
  8. Ja się dwa razy przejechałem dziś i jeszcze czeka mnie odzłocenie łańcucha 😉
  9. Bo lód na śniegu pięknie błyszczy w promieniach słońca
  10. Bo dobrze, że na tej szklance jest choć jeden pewny stojak na rower
  11. Bo drzewko ładnie zabieliło
  12. Bo prawie, biała pustynia
  13. Bo dwie Bestie w śniegu
  14. Bo w dzień na mieście też biało
  15. Bo nocą na mieście 😉
  16. Bo przecieram szlak 😜
  17. W kartonie do lasu zrobić zdjęcie spakować i wracać 😜
  18. Bo czasem mróz można zobaczyć
  19. Bo wieczorem na dzielni było tak
  20. Pod balaklawą jest uśmiechu, nawet w drodze do pracy w poniedziałek 😁
  21. Bo śniegu dziś po łańcuch i to jeszcze pod domem ale radocha jest 😀
  22. Bo młody ubrał już swoją choinkę
  23. Dziś walka z wiatrem, błotkiem i opadami śniegu/zmrożonego deszczu/Krupy śnieżnej ale dało radę, może się zabieli i będzie czyściej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...