Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 900
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Po ponad tygodniu wakacyjnej przerwy, dziś kilka km, super było znów jechać
  2. Bo po zachodzie my w leśnym chłodzie
  3. Bo już po żniwach, no dobra, po sianokosach chyba 😜
  4. Bo koniec drogi i tygodnia
  5. Bo w upał to trzeba w las
  6. Bo wmordewind trochę rozwiał chmurki
  7. Bo przed poniedziałkiem trochę oddechu
  8. Bo uciekając przed kleszczami
  9. Bo jeszcze trochę z lasu
  10. Bo po 2 latach remontu otworzyli nam park miejski
  11. Trochę pokręcone po lesie, potem jeszcze w innym miejscu w międzyczasie u starszego trochę dokręcania przedniej zębatki
  12. Bo właśnie czas w las
  13. Bo takie fajne chmurki
  14. Bo wakacje się już zaczęły, a jakoś pusto
  15. Bo ten popcorn jeszcze długo się będzie prażył
  16. Mój najmłodszy dobił do pierwszego tysiaka w tym roku, to ja po pracy i po ogarnięcia różnych rzeczy depnąłem szybkie 30 km, a potem jeszcze pomogłem znajomym przy wymianie pedałów
×
×
  • Dodaj nową pozycję...