Skocz do zawartości

Sansei6

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    4 898
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    220

Zawartość dodana przez Sansei6

  1. Bo zanim się rozpadało
  2. Bo dzień urlopu trzeba zacząć
  3. Bo dłuży się do weekendu
  4. W sumie to już poświąteczne 30 km na spalenie jajek z majonezem u sałatki. Rowerzyści wylegli na drogi i miło, że odwzajemniają pozdrowienia. Czy to dlatego, że dla wielu to dopiero początek sezonu i jeszcze mają zapał plus piękna pogoda?!
  5. Bo wiosennie świątecznie
  6. 30 km pomiędzy porządkami i szukając wiosny
  7. Bo między porządkami
  8. Bo już poniedziałek zleciał
  9. Bo w lesie trochę słońca się trafiło
  10. Bo życie walczy z asfaltozą
  11. Bo lubię takie słoneczko
  12. Dziś o zachodzie słońca, znów między burzami z dużym wnordewindem i raz ciepło raz zimno ale 30 km dokręcone
  13. Przyjechał syn z kolegą rowerami, by koledze trochę pomóc z powietrzem w rowerze pogadaliśmy chwilę też o rowerach i jego nowym sprzęcie. Potem pojechali i ja wyruszyłem na sobotnią przejażdżkę, niestety zaniepokoiły mnie chmury przysłaniające niebo i miałem rację, szybki powrót do domu by uciec przed burzą, bi wyskoczyłem na lekko na rower, także wyszło tylko trochę ponad 20 km a miało być przynajmniej ponad 30 km
  14. Bo szlaban na pracę czas na weekend
  15. Dziś po pracy, korzystając z najcieplejszego dnia tygodnia trochę ponad 35 km na spokojnie i wieczorny powrót w przyjemnym wiosennym deszczyku.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...