Skocz do zawartości

FigoiFago

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    1 631
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez FigoiFago

  1. Dzisiaj podczas jednej jazdy: KOM, 2 miejsce i 3 miejsce w klasyfikacji generalnej na 3 różnych segmentach Stravy
  2. Piszesz, że chcesz mieć przerzutkę z przodu. Czy do XC 100 S można ją założyć?
  3. W sobotę wymiana łańcucha w crossie. Po 4300 km wyciągnął się o pół ogniwa. Wczoraj tylko 12 km. na fullu po kawałku trasy XC. Na więcej brakło sił. To chyba przez niedzielną wódeczkę 🥂
  4. Przymiar do łańcucha, a 15 minut później nowy łańcuch 🤣
  5. Bo moje pierwsze skojarzenie po zobaczeniu tego wzgórza to tapeta z Windowsa XP
  6. Znalazłem prototyp paczkomatu
  7. Dzisiaj kurier dostarczył
  8. Klocki półmetaliczne A2Z, wkład suport Shimano BB52.
  9. Pancerze linek i linki Jagwire do crossa. Do szosy klamkomanetki Sora R3000.
  10. Pilot do Garmin Edge i uchywt MTB do Edge. Całość 200 zł
  11. Z zeszłego roku. Green Velo, miejscowość Tolkmicko
  12. Bo tu jeszcze mnie nie było
  13. Może się gdzieś minęliśmy bo ja byłem w Srebrnej od 21.08 do dzisiaj.
  14. Od piątku do dzisiaj jada po trasach w Srebrnej Górze. Pierwszy raz jeździłem w takim terenie.
  15. Cyklomania pozytyw - w środę wieczorem zamówiłem sztycę Ritchey. W piątek o 13 była u mnie.
  16. Dzisiaj udział w rajdzie rowerowym na orientację IT Orient. Przejechane 75 km, odnalezionych 17 punktów kontrolnych, 39 miejsce na 154 osoby, które startowały na trasie Mega/Giga.
  17. Sztyca siodełka Ritchey WCS 1-Bolt. Wg producenta waży 195 gram, u mnie na wadze wyszło 220.
  18. Zaczynam zbierać części do projektu unowocześnienia szosy.
  19. Kupię klamkomanetki 2x9 do szosy. Najchętniej z grupy Tiagra.
  20. Niech będzie, zapłaciłem, ale za wysyłkę
  21. No patrz, że nie namieszał. Za free to można dostać po gębie. Zapłaciłem jak kupowałem trenażer.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...