Skocz do zawartości

gad

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    808
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gad

  1. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Ok sprawdzę
  2. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Co może byc przyczyną takiego działania ?
  3. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Poziom oleju został skorygowany, ale blokada jest tylko podczas pierwszego naciśnięcia amortyzatora. Potem jak naciskam mocno, to jakby popuszczał i ugina sie mocniej (dodam że moja waga 114 kg)
  4. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Tylko jak wyciągam tłumik kompresji, to wylewa się olej.
  5. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Chyba tak Teraz jak go pare razy nacisnę na blokadzie to ugina sie bardzo mocno
  6. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Tłumik odbicia wymieniony, tylko dziwna sprawa z blokadą. Wcześniej gdy blokowałem amortyzator to praktycznie był sztywny, a teraz na blokadzie ma około 1 cm skoku.
  7. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    No i ja dziś urwałem tłumik powrotu, zbyt mocno dokręcałam po wymianie oringów. Gdzie mogę dostac ten tłumik w rozsądnej cenie ? Czy mogę na razie delikatnie i spokojnie jezdzic do prasy po asfalcie ?
  8. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Czy oring piłowałeś pilniczkiem gdy był założony na tłoku, czy był zdjęty ?
  9. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Czy nie lepiej by było jednak dobrać Quadring zamiast dawać dodatkowy oring grubości 1m aby oring 21,21.25mm nie rolował się, albo ostatecznie brać grubszy oring i go mocniej zpiłować ?
  10. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Ale jeśli byś miał możliwość dobrania odpowiedniego Quadringu, to jaki powinien mieć wymiary ?
  11. Ale koło zostało ? Raczej wszystkie te elementy co podałeś łatwo jest się pozbyć, a kierownica jest standardowa w tym modelu. Przejedz się jeszcze w niedzielę na giełde samochodową, tylko wcześnie rano (gorący towar w niskiej cenie pewnie szybko zostanie sprzedany)
  12. Mieszkam w BIAŁYMSTOKU i będę sie rozglądał, ale myślę że w mieście raczej go nie znajdziesz. Podaj po czym go odróżnić od innych, jakieś elementy albo znaki. Napicz jeszcze jak był zabezpieczony, aby przestrzec innych.
  13. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    A czy nie lepiej jest dobrać Quadring zamiast piłować oring ?
  14. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    I co z tym filmikiem ?
  15. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Widziałem ten filmik, ale tam jest jazda po dosyć płaskim terenie i słabo widać pracę amora.
  16. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Może ktoś ma możliwość i sprzęt aby nagrać filmik jak pracuje MANITOU DRAKE Podobny do tego
  17. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Czy dasz kupującemu paragon od sprzedawcy na kwotę 374,59 zł ?
  18. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Niezła przebitka z 374,59 zł na 749 zł 100% I do tego bez gwarancji
  19. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

  20. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Czyli te z roku 2008 to sa naprawde z 2009 roku http://roweryokey.pl/zestaw-naklejek-manitou-drake-2008.html
  21. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Jak wyglądają naklejki do MAMITOU DRAKE 2008 oraz 2009 ?
  22. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    http://roweryokey.pl/zestaw-o-ringow-manitou-drake.html Ale pewnie coś z tego by pasowało http://roweryokey.pl/zestaw-oringow-minute-mrd.html http://roweryokey.pl/zestaw-oringow-r7-2008.html
  23. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    To nie jest wina oleju, problem jest raczej w tym oringu . Gdy rozebrałem swojedo DRAKEna cała ta część z tym orongiem przycinała się gdy ją wyciągałem. Może to jest właśnie od tego, że był on nieużywany tak długo i oring trochę sie odkształcił
  24. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Czyli przycina się Pisałem o tym problemie wcześniej, mam podobny obiaw na razie będę go docierał
  25. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    http://blogrowerowy.pl/newsletter/amortyzacja-ustawianie-przedniego-zawieszenia/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...