-
Liczba zawartości
808 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Forum
Galeria
Blogi
Kalendarz
Collections
Zawartość dodana przez gad
-
Ok sprawdzę
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Co może byc przyczyną takiego działania ?
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Poziom oleju został skorygowany, ale blokada jest tylko podczas pierwszego naciśnięcia amortyzatora. Potem jak naciskam mocno, to jakby popuszczał i ugina sie mocniej (dodam że moja waga 114 kg)
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tylko jak wyciągam tłumik kompresji, to wylewa się olej.
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Chyba tak Teraz jak go pare razy nacisnę na blokadzie to ugina sie bardzo mocno
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Tłumik odbicia wymieniony, tylko dziwna sprawa z blokadą. Wcześniej gdy blokowałem amortyzator to praktycznie był sztywny, a teraz na blokadzie ma około 1 cm skoku.
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
No i ja dziś urwałem tłumik powrotu, zbyt mocno dokręcałam po wymianie oringów. Gdzie mogę dostac ten tłumik w rozsądnej cenie ? Czy mogę na razie delikatnie i spokojnie jezdzic do prasy po asfalcie ?
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czy oring piłowałeś pilniczkiem gdy był założony na tłoku, czy był zdjęty ?
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czy nie lepiej by było jednak dobrać Quadring zamiast dawać dodatkowy oring grubości 1m aby oring 21,21.25mm nie rolował się, albo ostatecznie brać grubszy oring i go mocniej zpiłować ?
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ale jeśli byś miał możliwość dobrania odpowiedniego Quadringu, to jaki powinien mieć wymiary ?
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Ale koło zostało ? Raczej wszystkie te elementy co podałeś łatwo jest się pozbyć, a kierownica jest standardowa w tym modelu. Przejedz się jeszcze w niedzielę na giełde samochodową, tylko wcześnie rano (gorący towar w niskiej cenie pewnie szybko zostanie sprzedany)
-
Mieszkam w BIAŁYMSTOKU i będę sie rozglądał, ale myślę że w mieście raczej go nie znajdziesz. Podaj po czym go odróżnić od innych, jakieś elementy albo znaki. Napicz jeszcze jak był zabezpieczony, aby przestrzec innych.
-
A czy nie lepiej jest dobrać Quadring zamiast piłować oring ?
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
I co z tym filmikiem ?
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Widziałem ten filmik, ale tam jest jazda po dosyć płaskim terenie i słabo widać pracę amora.
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Może ktoś ma możliwość i sprzęt aby nagrać filmik jak pracuje MANITOU DRAKE Podobny do tego
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czy dasz kupującemu paragon od sprzedawcy na kwotę 374,59 zł ?
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Niezła przebitka z 374,59 zł na 749 zł 100% I do tego bez gwarancji
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czyli te z roku 2008 to sa naprawde z 2009 roku http://roweryokey.pl/zestaw-naklejek-manitou-drake-2008.html
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jak wyglądają naklejki do MAMITOU DRAKE 2008 oraz 2009 ?
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
http://roweryokey.pl/zestaw-o-ringow-manitou-drake.html Ale pewnie coś z tego by pasowało http://roweryokey.pl/zestaw-oringow-minute-mrd.html http://roweryokey.pl/zestaw-oringow-r7-2008.html
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To nie jest wina oleju, problem jest raczej w tym oringu . Gdy rozebrałem swojedo DRAKEna cała ta część z tym orongiem przycinała się gdy ją wyciągałem. Może to jest właśnie od tego, że był on nieużywany tak długo i oring trochę sie odkształcił
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czyli przycina się Pisałem o tym problemie wcześniej, mam podobny obiaw na razie będę go docierał
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
http://blogrowerowy.pl/newsletter/amortyzacja-ustawianie-przedniego-zawieszenia/
- 625 odpowiedzi
-
- Drake Manitou
- Manitou
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
