Skocz do zawartości

gad

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    808
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gad

  1. Czy można gdzieś dostać samą ramę od roweru KONA UNIT 29 rozmiar 22" ?
  2. Na ALLEGRO jest rower miejski napędzany paskiem i z piastą SHIMANO NEXUS 8 http://allegro.pl/rower-breezer-beltway-nexus-8biegow-pradnica-pasek-i3557660848.html A tu jest filmik jak zrobić dzielone tylny widelec
  3. Czy gdzieś w POLSCE są dostępne ramy i części, aby zbudować rower napędzany paskiem ?
  4. http://allegro.pl/rower-breezer-beltway-nexus-8biegow-pradnica-pasek-i3557660848.html
  5. Na razie tylko zastanawiam się nad takim rowerem, moja jazda to jakieś 90% miasto. I chyba lepiej jest kupić taki rower w całości niż składać . TREK DISTRICT http://skleprowerowy.bydgoszcz.pl/trek-district Czy znacie jeszcze jakieś inne rowery z napędem paskowym dostępne w POLSCE ?
  6. Dostępny jest jeszcze SCOTT SUB 10 http://www.scott.pl/product.php?id_cat=720&id_prod=4904
  7. Dlaczego piszesz że można zapomnieć o amortyzatorze ?
  8. Rowery z napędem paskowym http://www.beltbikes.es Na innym forum była dyskusja. http://emtb.pl/forumo/showthread.php?tid=7637
  9. Pytam się tylko teoretycznie, czy jest przyszłościowy w razie zmiany upodobań.
  10. Czy ktoś miał styczność z tym rowerem ? Jak ma się sprawa z tym napędem paskowym ? Czy jest możliwość założenia szerokich opon i amortyzatora ? http://www.maxbike.com.pl/focus-planet-tr-10_10141.html http://katalog.bikeboard.pl/produkt,2013,rowery,8257
  11. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Śmieszna sprawa, okazało się że to stukały klocki hamulcowe i dzwięk roznosił się po całych goleniach.
  12. gad

    [Galeria] Pokaż Twojego 29era

    Przepraszam dopiero teraz to zauważyłem. W nocy przeglądałem yotube z rowerami 29er i gdzieś ten mi wyświetlił się przy okazji.
  13. gad

    [Galeria] Pokaż Twojego 29era

    Fajny HIBRID CUBE ANALOG Szkoda że nie mój http://www.youtube.com/watch?v=G_s1yT-b7Ik
  14. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Nie żartuj sobie, mnie powoli krew zalewa od tego stukania sprężyny.
  15. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Tak czytałem, tylko jak ją zakładać ? Raz nawet to zrobiłem, tylko zapakowałem całą, ale pomyślałem że zaraz pęknie tam gdzie końce stykają się tłokiem i częścią pod zaworkiem do pompowanoia powietrza.
  16. Znalazłem coś takiego http://allegro.pl/2013-fuji-tahoe-29-1-7-deore-3x10-manitou-21-i3451827607.html
  17. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Dziś zakładałem i podgrzewałem na sprężynę małe kawałki koszulek termokurczliwych (0,5 - 1 cm) dłuższe nie wejdą, ale po tym zabiegu sprężyna dosyć ciężko wchodzi do goleni i mocno ociera o golenie. Boję sie że może je uszkodzić i amortyzator będzie miał skokową pracę.
  18. To może jakiś używany z TORĄ, albo z MANITOU TOWER
  19. Chcę sprzedać swojego starego SCOTTa 26'' i nabyć rower 29" tylko że nowe rowery w przedziale cenowym 3000 - 3500 zł mają dosyć słebe amortyzatory przednie i mogą nie wytrzymać mojej wagi 113 kg (teraz mam Manitou Drake) Dlatego zastanawiam się czy lepiej szukać jakiegoś używanego roweru 29" albo czekać na jakieś zimowe promocje nowych rowerów.
  20. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Dalej dzwoni, tylko teraz ciszej.
  21. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    na razie spróbuję dać sporo smaru i zobacze jak będzie.
  22. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Czy wasze amortyzatory brzęczą na małych wybijach (jazda po kostce granitowej) Sprawdziłem że ten dzwięk dochodzi z lewej goleni, tak jakby sprężyna obijała się o boki goleni. Nawet jak uderzam ręka w lewą goleń słychać ten dzwięk.
  23. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Oring 21 x3,50 rolował się i dlatego amortyzator zacinał sie na starcie. Przed urwanien tłumika odbicia przygotowałem sobie oring na niego o wymiarach 21 x 3 ( zamiast 21 x2,50) i dawać dodatkowy oring. Ale nowy tłumik ma inne gniazdo na oring i 21 x 3 nie pasował, więc troszkę podpiłowałem nowy oryginalny. Założyłem na tłok powietrzny oring 21 x 4 i podpiłowałem go pilniczkiem (jakieś 1,5 godziny) dodatkowo dałem jeszcze oring 21 x 1 i teraz nic sie nie przycina. Jeszcze chciałem wymienić stukającą podkładke na plastikową, ale ona puszczała olej bokami i zostawiłem starą. Czyba od tego ciągłego wyciągania i wkładania tłumika kąpresji gąbki na nim zaczeły się niszczyć.
  24. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Albo dam grubszy 21 x 4 i spiłuję go pilniczkiem
  25. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Dziś znowu rozebrałem amortyzator i zauważyłem że wymieniony oring na tłoku powietrznym 21 x 3,50 jest zbyt luźny w gnieździe i roluje się.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...