Skocz do zawartości

gad

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    808
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez gad

  1. Raczej do spokojnej rekreacyjnej jazdy.
  2. Mam zamiar kupić rower CUBE LTD 29" rocznik 2014 siedzi w nim amortyzator Rock Shox Reba RL AIR MC PushLoc 100mm Słyszałem ostatnio że ten amortyzator może być za słaby do mojej wagi 113 - 115 kg
  3. gad

    [rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014

    Ostatnio usłyszałem, że do mojej wagi 113 - 115 kg amortyzator REBA może być zbyt słaby.
  4. gad

    [rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014

    Wydaje mi się że z wymianą hamulców na SLX (tych po atrakcyjnej cenie ) może być problem ze względu na długość przewodu przedniego 75 cm. Chyba do ramy 23" będzie trochę za krótki ?
  5. gad

    [rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014

    Dzięki bardzo, ale nie mam konta na ebayu No i rama karbonowa pod moje 113 - 115 kg ???
  6. gad

    [rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014

    A więc wybór jest oczywisty CUBE LTD 2014 rozmiar ramy 23"
  7. gad

    [rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014

    Podana jest informacja ze - 20% tylko na rowery 26" i na rowery z rocznika 2013 http://www.synkros.pl/news.php?id=1384870171
  8. gad

    [rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014

    Nie, tylko zastanawiałem się czy warto dopłacić 400 zł i nie bawić się w wymianę podzespołów. I czy jest jakaś zasadnicza różnica pomiędzy Rebą a Marvelem ?
  9. gad

    [rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014

    No i jeszcze piasty w LTD SLX a w PRO XT
  10. gad

    [rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014

    Czyli po wymianie hebli na SLX wyjdzie różnica około 200 zł pomiędzy LTD a LTD PRO to i tak nie warto ?
  11. gad

    [rower] CUBE LTD czy LTD PRO 2014

    LTD PRO Lepsze hamulce M615 Lepsza korba SLX Lepsze piasty XT Czy amortyzator lepszy jest Marvel czy Reba ? Ale czy warto dopłacać około 400 zł do LTD PRO ?
  12. Czy rower CUBE LTD PRO jest wart dopłaty względem LTD oba modele z 2014 roku ?
  13. gad

    [rower] do 4000 HT

    Ja mam 190 cm wzrostu i rama w CUBE 23 " była bardzo wygodna, co prawda klejnoty były bardzo blisko górnej rury.
  14. Niezła jazda, okazuje się że na kolarzówce też można skakać http://www.smog.pl/wideo/65254/hardcore_biking_rowerem_na_koniec_swiata/
  15. gad

    [rama] Accent Peak29

    Lepiej wyjdzie kupić gotowy rower.
  16. gad

    [rama] Accent Peak29

    Rowery z ramami 23" robią MERIDA 58,4 cm i CUBE 56,5 cm
  17. gad

    [Galeria] Pokaż Twojego 29era

    Czyli za sam rower z wysyłką wychodzi około 4470 zł W cenie 4500 można dostać CUBE LTD SL Co byście wybrali ?
  18. gad

    [Galeria] Pokaż Twojego 29era

    Ile dokładnie zapłaciłeś z przesyłką za podstawowy model ?
  19. gad

    [Galeria] Pokaż Twojego 29era

    A wzrost to pewnie około 190 cm patrząc na wysokość siodełka.
  20. gad

    [Galeria] Pokaż Twojego 29era

    Jaki to rozmiar ramy ?
  21. gad

    [Galeria] Pokaż Twojego 29era

    Gdzie dostałeś CUBE 29" na FOXsie za 4500 zł ?
  22. Na rok 2014 firma CANYON szykuje rower miejski z napędem paskowym https://www.canyon.com/eurobike2013/urban.html
  23. Parę filmików na temat GATES CARBON DRIVE http://www.youtube.com/results?search_query=gates+carbon+drive&oq=gates+carbon&gs_l=youtube.1.0.0i19l10.1257.6419.0.8050.12.9.0.3.3.0.197.1187.0j9.9.0...0.0...1ac.1.11.youtube.zoJLx3ktuYg
  24. Fajnie było by zbudować samodzielnie taki rower, tylko jest problem z dostępnością części.
  25. gad

    [Amortyzator] Manitou Drake 2008

    Wystarczyło rodgiąć mocniej blaszki rozpierające klocki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...