Skocz do zawartości

c1ach

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 689
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6

Zawartość dodana przez c1ach

  1. c1ach

    [10806g] Cube Ltd Pro

    A no normalnie, dokręcam i trach. Może jakiś trefny był ten zacisk.
  2. c1ach

    [10806g] Cube Ltd Pro

    bolt-on'y też mi się podobały, duży wybór kolorów itp...dopóki nie pękły
  3. A może nie chcą robić konkurencji Marzocchi?
  4. Witajcie w klubie Mam to samo, tylko że bez przypinanego daszka, i to się nazywa wtedy Volo. Zaokrąglony może i jest, ale żeby od razu garnek? Dotychczas kask uchronił mnie tylko raz, jak nie wymierzyłem dokładnie wysokości i dostałem lekkie uderzenie dosyć grubą gałęzią. Ale patrząc z drugiej strony, to właśnie nie wziąłem pod uwagę, że mam na sobie kask i jestem wyższy i dlatego przywaliłem. Co nie znaczy że nie trzeba jeździć w kasku
  5. No i w ciągu dwóch tygodni zdążyłem już zryć jedną śrubkę do regulacji sprężyny, w wyniku czego na razie mogę się wpinać lewym butem tylko z jednej strony. Poza tym jak na 65 zł to jestem zadowolony
  6. Nie wiem czy było http://www.pinkbike.com/photo/2778560/
  7. c1ach

    [buty] accent tracker

    Dzięki za odpowiedź, mi wyszło z tabelek 45 i taki zamówiłem. Właśnie o to mi chodziło, żeby mieć takie buty na jesień i wiosnę
  8. c1ach

    [buty] accent tracker

    jeszcze jedno pytanie: jak z rozmiarówką? jakaś skopana specjalnie czy nie? bo chcę brać przez neta...jaki rozmiar nosisz normalnie, a jakie accenty pasowały?
  9. Dzięki, za nim ktoś odpowiedział już sobie poradziłem, z tym że użyłem imbusa, ale to na jedno wychodzi
  10. Właśnie wpadły w moje łapy te pedały i mam pytanie: jak zdjąć te strasznie niepotrzebne nakładki do jeżdżenia bez butów spd? Da się to zrobić gołą ręką?
  11. c1ach

    [buty] accent tracker

    I jak się buty trzymają? Zastanawiam się właśnie nad zakupem jako buty do szeroko pojętej turystyki, czasem do sklepu też się podjedzie itp.
  12. to mnie trochę uspokaja, tania ta x-7 i dlatego wzbudziła moje podejrzenia co do wózka Sprzedawca może się pomylił z tymi kolorami...
  13. Potrzebuję szybkiej porady: czy x-7 ma wymienialny wózek? Czy były wersje z czarnym korpusem i srebrnym wózkiem (że srebrne korpusy i czarne wózki to wiem że są) ? Chcę kupić x-7 i przypuszczam że wózek mógł być w niej wymieniany, bo korpus czarny a wózek jest srebrny, popatrzyłem w google na nie i mogłem znaleźć takiej wersji kolorystycznej...przerzutka jest dosyć tania bo 50 zł po przebiegu 100 km...tylko właśnie co do tej jednej rzeczy nie jestem pewien. mam nadzieję na szybką odpowiedź
  14. Byle jaki program graficzny (np. Gimp) + umiejętność obsługiwania się ścieżkami i warstwami
  15. Hehe przy okazji pochwaliłeś się chyba wszystkimi pucharami w domu
  16. fotka którą rzymo wstawiał w tamtym temacie
  17. Jak będę w domu to poszukam i zaraz dam linka
  18. Tak tak wiem trzymam te zdjęcie na dysku na wszelki wypadek, mam nadzieję że nie masz mi tego za złe
  19. Dołóż przynajmniej do tych 100 i kup coś porządniejszego. Teraz to Ci nie zrobi różnicy, a potem może uratować życie. Dzwonów się nigdy nie planuje. A dla tego Kellysa konkurencją może być np. jakiś kask Authora, może Basic. Szczerze mówiąc to zarówno ten tani Kellys jak i Author Basic są kiepsko wykonane - macałem je w sklepie. Najlepiej kupić kask w technologii in-molding, np. Author Skiif albo Streem - tanie i są in-molding (ten zewnętrzny plastik jest jedną całością ze skorupą co daje większą wytrzymałość) . Trzeba jednak dać te 100 zł bo od tej sumy zaczynają się przyzwoite skorupy.
  20. na razie nic w nim nie grzebałem. Z tymi podkładkami to chodzi o zwiększenie skoku? Czytałem na forum że aby zwiększyć w nim skok trzeba wymienić tłumiki na dłuższe - ktoś pisał do Gregorio i podobno oni tak tam twierdzą. Jeżeli miałeś rocznik 2006 to on się chyba wtedy nazywał Mx comp, a więc mógł się czymś różnić w środku (dlatego założyłem oddzielny temat o Mx pro), bo z zewnątrz to przez trzy lata było to samo (zresztą na 2009 zmienili tylko złotą anodę na srebrną i nazwę - moim zdaniem oszpecili ładnego amora). W zimę będzie okazja żeby pogrzebać i zmienić właśnie olej na rzadszy, bo prawie każdy mi mówi żebym to zrobił
  21. Widzę że trochę osób z forum ma tego amorka, więc może warto się podzielić wrażeniami Mx pro '07 to chyba to samo co Mx pro '08. Praktycznie poza naklejkami się nie różnią (któreś tam jeszcze miały alu sterówkę, mój ma stalową). Amorek zakupiłem po dosyć atrakcyjnej cenie 599 zł. Wybierałem jeszcze między używanym Xc 500, ale opinie o awaryjności tłumików TST i konieczności częstych przeglądów mnie odstraszyły, poza tym trochę bałem się używki. Za tą cenę Mx to był chyba najlepszy amorek dla mnie. Zamontowany jest do ramy Accent El nino. Mój Mx ma dwie pozytywne komory powietrzne, tłumienie RV, wersja bez blokady i bez ETA, ale nie zależało mi na blokadzie bo i tak nie używałem w poprzednim amorku. Jeżdżony 70% w terenie, turystyczne XC z pazurem. V-brake. Wersja 100mm. Tak wygląda w ramie. Jak ktoś chce mogę podrzucić więcej fotek. Na żywo bardzo ładnie komponuje się z białym kolorem ramy, czego nie widać na zdjęciu. Pierwsze wrażenia: + w porównianiu do poprzedniego Suntoura dzieli je przepaść + tłumienie zmienia się najbardziej w okolicach skrajnych położeń pokrętła regulacyjnego, jak jest mniej więcej po środku to można kręcić w różne strony a i tak nic się nie zmieni, jednak daję plus bo tłumienie elegancko da się ustawić + uszczelki są ok, zbierają ładnie z lagów wszystkie syfy + bardzo ładny wygląd, jak przejdę na tarcze będzie jeszcze ładniej widać koronę w charakterystycznym dla Bomberów kształcie +/- tabele ciśnień podane w instrukcji mocno zawyżone, pompuję pod sag 25 mm (lubię komfort ) +/- sztywnością nie grzeszy, ale dla mnie nie robi to różnicy +/- waga...dla mnie do zaakceptowania - luz fabryczny, mały ale jest - piwoty jakieś takie badziewne plastkikowo-metalowe - jednak spodziewałem się czegoś więcej, nie wybiera wszystkiego, początkowo słaba czułość na małe nierówności wrażenia po "ochłonięciu": Amorek tak jakby wczuł się w rolę i zaczął wybierać mniejsze nierówności na poziomie przynajmniej zadowalającym. Mały fabryczny luz się nie powiększa i chyba nie ma takiego zamiaru. Z piwotami mimo tego plastiku nic się nie dzieje. Musiałem się przyzwyczaić że czasem olej zachlupie w środku, ale to normalne. Przy dużym pochyleniu, nagłych skrętach słychać jak klocki hamulca z przodu obcierają. Tłumienie ostatecznie wyregulowałem i jestem zadowolony. Nigdy go nie dobiłem i raczej nie ma takiej możliwości. Do pracy się przyzwyczaiłem i polubiłem się z amorkiem. Jednak gdzieś w głębi czuję że Mx to jeszcze nie to i kiedyś za 2-3 sezony zainwestuję w wyższy model. Jak za te 599 zł jestem w 200 % zadowolony z zakupu Zapraszam do opisywania własnych wrażeń
  22. Kiera miała chyba być przekładana ze starego
  23. Pompujesz tak jak Ci pasuje, nie ma czegoś takiego jak minimalne ciśnienie, jak spuścisz całe powietrze to golenie górne schowają się w dolne i tyle Choć nie polecam wtedy jeździć
  24. Ale offtop... to napisze ktoś o tylnej SLX w końcu? Jestem zainteresowany tą przerzutką A tutaj jest nowy tylny Slx z demontażu (chyba) ktoś sprzedaje za 70 zł (chyba już nikt jej nie podbije) a więc jest okazja kupić w cenie Deore. http://www.allegro.pl/item477267011_przerz...no_slx_sgs.html Może ktoś akurat zauważy i kupi sobie taniej, bo ja teraz cienko z kasą
  25. Ważyłeś czy wziąłeś wagę z neta? Bo jak z neta to mogłeś wziąć niechcący wagę piasty tylnej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...