Skocz do zawartości

severian

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    825
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez severian

  1. Mistrzostwa odbędą się 16 września czyli w niedzielę.Zresztą planuję pojechać tam średni dystans Ktoś jeszcze się wybiera? Jest tutaj kilku niezłych harpaganów
  2. W tylnym kole za małe ciśnienie Poza tym wypas.
  3. severian

    :)

    Szacun,widać że bardzo chciałeś wystartować
  4. Pstryknij jeszcze fotkę bike'a z uwzględnieniem tej kierownicy :)Właśnie zastanawiam się czy takiej nie kupić.
  5. To Trance ma aż tak duże przełożenie?No to faktycznie gra nie jest warta świeczki.Ale ten patent z mimośrodami to niezły jest.
  6. Zmiana geo w tym przypadku to sprawa drugorzędna.Wiadomo,że jak posadzisz zadek na rowerze to geometria się zmieni w zależności od ustawień amortyzatorów.Po prostu interesuje mnie możliwość ewentualnej kolizji czego już zignorować się nie da.
  7. Hmm,sprawdziłeś to doświadczalnie?Pytam tak z ciekawości.Fajnie byłoby zobaczyć jakąś fotkę
  8. Nie na tej akurat Na zielonym szlaku do Brennej.
  9. Byłem tu na początku sezonu.Rozcentrowałem oba koła i prawie spaliłem tarczę. A mój towarzysz zaliczył fly by kierownica. Znaczy się wycieczka była udana
  10. severian

    IMG 1178

    Zapominasz,że ten policjant ma krótkofalówkę i mnóstwo kolegów.Daleko byś nie ujechał
  11. Zmienisz zdanie jak taki tir postanowi zrobić ci psikusa i na przykład ostro przyhamuje przy prędkości 60 km/h
  12. Mnie ostatnio taki jeden duży zdmuchnął z drogi.To nie było przyjemne
  13. Ja mam barbieri z lidla 22 pln jak w pysk strzelił.Mój łańcuch nigdy jeszcze nie był tak czysty.Nie zauważyłem żeby coś mi się rozchlapywało.Zresztą roweru nie myję w domu.Procedurę mycia powtarzam kilka razy i jest picuś-glancuś
  14. M-ka powinna być ok.Ja mam 179 cm i wszystkie ramy 18-19 cali mi pasują
  15. severian

    28042011

    Widzę,że świeżutki nabytek.Ściągaj te landrynki i w błoto
  16. Kurde,nie ogarniam jak działa to zawieszenie Czego to nie wymyślą.
  17. Fajne zestawienie kolorów.Podoba mi się.
  18. manual
  19. Z albumu: Pustynia Błędowska

    Przeszkoda wodna na czarnym szlaku do Żelazka.Za chwilę Świniuszka.
  20. Imponująca miejscówka
  21. W takiej kałuży można zaginąć bez wieści
×
×
  • Dodaj nową pozycję...