No ja wiem w ile się robi, bo jestem tam co drugi dzień.
Mnie od wyjazdu z domu do powrotu do domu objazd Pogorii IV zajmuje około godziny (23 km).
Oczywiście wszystko zależy od tempa jakie sobie narzucę.
No to w takim razie sobota, ale raczej ja wolałbym popołudnie, ale jak coś to się dostosuję.
Jeśli mówisz o trasie z postu #2 to chyba zejdzie nam dłużej niż godzinę, ale to okaże się w praniu.