Skocz do zawartości

bogus

Mod Team
  • Liczba zawartości

    7 403
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Zawartość dodana przez bogus

  1. Przerzutka 9-biegowa, a manetki i kaseta 10. To raczej nie zagra, ale mogę się mylić w tym miksie komponentów szosowych z mtb.
  2. Wczoraj sezon rozpoczęty - 37,95 km, dosyć spokojnym tempem.
  3. 3-4 bieg juz mocno wyjechane, ale bez zadziorów. Jak nie przeskakuje to jeździć do końca żywota kasety.
  4. Kaseta praktycznie jak nówka.
  5. To tak jak koledzy pisali. Jedyne wyjście to sztucznie zablokować możliwość zmiany przełożenia.
  6. Panowie, łatwiej, szybciej i bezproblemowo to kupić klamkę za kilkanaście złotych, zdjąć manetkę i zablokować prowadnicę przerzutki, żeby łańcuch nie spadał. Po co tak kombinować?
  7. Dziękuję brdzo za rozjaśnienie tematu. Postaram się przymierzyć do roweru w najbliższym czasie o ile będzie rozmiar w okolicy.
  8. Ok, a czy rura podsiodlowa 450 mm nie będzie za krótka? Moje aktualne ustawienie pozycji na rowerze jest widoczne tutaj: https://www.forumrowerowe.org/garage/ve/garage/vehicle/23-accent-el-nino/
  9. Aktualnie jeżdżę na składaku na ramie Accent El Nino - koła 26 cali, rozmiar ramy 19 cali, kierownica 580 mm i mostek 105 mm.
  10. Planuję zakup Rockridera XC500 https://www.decathlon.pl/rower-mtb-xc-500-29-id_8518393.html. Mam 180 cm wzrostu, zastanawiam się nad odpowiednim rozmiarem ramy. Czy L będzie dla mnie odpowiednie, według Decathlonu tak, a w praktyce? Podsiodłówka ma tylko 450 mm. Proszę o poradę
  11. Nie ma bezpiecznej opcji, jeśli chcesz zachować zęby.
  12. Dzisiaj przed obiadem zrobione 26,77 km, średnia 14,5 km,h. Czas wracać do regularnej jazdy
  13. Wieczorem zrobione 14,1 km ze średnią nieco ponad 15 km/h.
  14. Ze zdjęć niewiele można wywnioskować, ale powinno dać się wykręcić oś imbusem lub kluczem nasadowym przy zakontrowaniu z drugiej strony. W moim odczuciu jednak taka inwestycja jest nieopłacalna, chyba że to jakieś wyjątkowe pedały. Lepiej zainwestować kilkadziesiąt złotych w najprostsze nowe aluminiowe pedały.
  15. Jeśli zdjęcia nie kłamią to brakuje ci łożysk w pedałach. Prawdopodobnie wszystkie kulki wyleciały z powodu nadmiernego zużycia łożysk i bieżni.
  16. Dzisiaj zamontowałem nowe części, kilka śrubek do roweru. I co najważniejsze wróciłem do życia na forum i do kręcenia kolejnych kilometrów w ostatnim czasie. Do zobaczenia na trasie!
  17. Zaciski wybrałbym Dartmoor. Jeżdżę na tym już długo i nie mam z tym żadnych problemów. Ogólnie polecam, bo nawetstosunek cena/waga/jakość jest świetny. Mam sztycę Accenta i nic się z nimi nie dzieje. Ważę 78 kg i bez problemu obie wytrzymują nawet jazdę w terenie na siodełku.
  18. Możesz mi powiedzieć do czego odnosi się twój post bo nie bardzo rozumiem? Raczej nie wniosłeś nim nic do tematu.
  19. Też byłem i też kawałkiem jechałem To może pojedziemy kiedyś trasę medio takim trochę lajtowym tempem?
  20. Ja też raczej będę, jeśli nic się nie zmieni to będę obserwatorem. Możemy jakoś się zgadać wieczorem gdzie się spotkamy
  21. Damy radę, trzeba się tylko konkretnie zgadać. Oby tylko pogoda dopisała.
  22. No ja wiem w ile się robi, bo jestem tam co drugi dzień. Mnie od wyjazdu z domu do powrotu do domu objazd Pogorii IV zajmuje około godziny (23 km). Oczywiście wszystko zależy od tempa jakie sobie narzucę. No to w takim razie sobota, ale raczej ja wolałbym popołudnie, ale jak coś to się dostosuję. Jeśli mówisz o trasie z postu #2 to chyba zejdzie nam dłużej niż godzinę, ale to okaże się w praniu.
  23. Ja jestem chętny na objazd tych terenów. Można jeszcze gdzieś podskoczyć po drodze, bo pogorie III i IV takim średnim tempem to w 1,5h zrobimy. Mnie odpowiada piątek cały dzień a sobota raczej popołudniu.
  24. bogus

    [opony] Maxxis Crossmark

    Widać taki jej urok. Ale masz pewność, że opona dobrze się oczyszcza
  25. bogus

    [opony] Maxxis Crossmark

    Crossmarki to nigdy nie były opony na mokro. Ich głównym przeznaczeniem są suche leśne ścieżki z korzeniami i piachem.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...