Skocz do zawartości

Przeor

Elita
  • Liczba zawartości

    1 476
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    5

Zawartość dodana przez Przeor

  1. Przeor

    Djmuciej pytania i odpowiedzi

    Moje życie jest bez sensu, po co ja to obejrzałem?
  2. Oddam gazeciska: BikeBoard 8/2007, 9/2011, 11/2001, 1/2012 Magazyn Rowerowy 10/2011, 11-12/2011, 1-2/2012 - powycinane strony z warsztatem RowerTour 12/2011, 1/2012 Wysyłka 12 zyli
  3. Jak dla mnie to najlepszym zabezpieczeniem jest czujność userów. Nie kumam jak można kupować pospolite części, których pełno jest w sklepach i na allegro, od kompletnie nieznanych ludzi bez żadnego zabezpieczenia. No, ale może zbyt łatwowiernych trochę to ochroni.
  4. No widzę, logo klubu piłkarskiego z Kielc. Czyli to miało być patriotycznie? Acha, to ja mam inne wyobrażenia:)
  5. Gdzie jest patriotyzm bo jakoś nie mogę wypatrzyć?
  6. Przeor

    52799 sexy laska rower

    No tak, większości facetom takie plexi przeszkadza, o wiele bardziej liczy się bogate wnętrze A dziewczyna
  7. Oddam Magazyn rowerowy nr 5, 6, 7 - 2011 BikeBoard nr 3, 8, 10 - 2011
  8. Od strony ulicy był, przynajmniej w sierpniu. A pod spodem "nie dotyczy osłów" Sam tam wjechałem jakby co.
  9. A co było napisane pod znakiem zakaz ruchu?
  10. Użytkowałem go i na biegówkach i na rowerze przy -15 i bateria nie padła. Śmiga jak ta lala:) Na mróz wystawiony był tak ze dwie godzinki, może trochę więcej, nie ma więc obaw o baterię. Na biegówkach na pewno wytrzyma, bo ciepło wytwarza ludzkie ciało.
  11. Przeor

    Shimano PD-M540 silver

    Stać kogoś na XTR, chce ich i poprawią mu samopoczucie to dlaczego miałby ich sobie odmówić? Nie rozumiem myślenia, że coś się nie opłaca. A pedały faktycznie trwałe, tylko ja musiałem je wymienić bo moje kolana nie przyjęły współpracy z nimi
  12. O faktycznie, rower stoi z tyłu, nie zauważyłem
  13. Przeor

    Zdjęcie015

    No właśnie to jest ciekawe, kadr psuje jeszcze to auto z prawej, następnym razem każ gościowi spadać
  14. Przeor

    Zdjęcie015

    Fajne ujęcie miejskiej dżungli:)
  15. Eee tam w Alpy, wystarczy porządnie załadowana ciężarówka, co by zbytniego przyspieszenia nie miała, żeby ogona nie zgubić. Oczywiście jakbym miał do wyboru to wolałbym te 90 dych wyciągnąć na jakiejś alpejskiej przełęczy , ale niestety największy podjazd w okolicy to wiadukt
  16. No bez jaj chociaż to by był dopiero hardcore A co do głupoty to na nią niestety nie ma lekarstwa, następne wskazanie licznika wstawię przy 90 Miasta są tysiąc razy bardziej niebezpieczne
  17. Oczywiście za wielką ciężarówką wyładowaną po brzegi masą bitumiczną Fajnie było
  18. Z albumu: Przeor to ja a ja to Przeor:)

    Uzyskane na płaskiej trasie w Wielkopolsce, było nawet lekko pod górkę
  19. Właściciel kija też pewnie zadowolony
  20. Przeor

    DSC00001

    Bardzo ładny rower i nie zwracaj uwagi na tych lamerów Najważniejsza jest pasja
  21. No właśnie po kiego grzyba? Bez nich rowerek tylko zyskuje
  22. W związku z tym, że moje poprzednie (Sigma PT-16) klucze wywiało z torebki podsiodłowej (zapomniałem zamknąć ) podczas styczniowej przejażdżki stanąłem przed wyborem jakiegoś podręcznego zestawu. Nie chciałem jakiegoś wielofunkcyjnego narzędzia, który by miał 30 funkcji, gdyż tak naprawdę z tego nie korzystam a trzeba to ustrojstwo wozić. Przeglądałem ofertę, przeglądałem, przeglądałem aż w końcu mój wybór padł na RATCHET ROCKET TOPEAK KLIK Nigdzie nie mogłem znaleźć opinii na ich temat ale wyglądały bardzo sympatycznie, więc postanowiłem zaryzykować. Szybkie zamówienie w Cykloturze i po 10 dniach można było je odebrać. Cena za zestaw to 117zł. Pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Obudowa wykonana z plastiku, wydaje się bardzo trwały, na to jest naciągana taka gumowa przykrywka, która zabezpiecza klucze przed zawilgoceniem. Nie wiem jak ze szczelnością tego patentu ale wygląda solidnie. Przy ściąganiu trzeba uważać żeby ściągnąć ją tylko z jednej strony, bo w przeciwnym razie trzeba się pomęczyć ze złożeniem wszystkiego razem do kupy. Z tyłu jest przykręcony uchwyt do szybkiego mocowania, na porządnych śrubkach, w plastiku jest zatopiony mosiężny gwint więc nie ma obaw że to się pourywa. W komplecie dostajemy mocowanie na sztycę oraz do mocowania w miejscu bidonu. Co prawda ja z tego zrezygnowałem i odkręciłem ten uchwyt ale jeżeli ktoś chciałby sobie wozić przy ramie to ma taką możliwość. Całość ma obły kształt, co jest przydatne w przypadku wożenia w tylnej kieszonce, nic wtedy nie uciska i dziury nie zrobi Wymiary kasetki to 10,5cm x 5,5cm x 1,8cm. Po otwarciu ukazuje nam się bardzo poręczne narzędzie. Całość zespolona w jeden, bardzo wygodny element. Końcówki są przykryte plastikową nakładką na małym zawiasie. Według mnie jest bardzo delikatna, robi wrażenie jakby się miała urwać za chwilę, co prawda przez pół roku użytkowania się nie urwała, ale negatywne wrażenie jest za każdym jej otwieraniem. Zabezpiecza ona końcówki przed powylatywaniem z rączki. Zestaw zawiera 10 szt narzędzi (według opisu bo ja naliczyłem 9 + 1 niepotrzebny klucz płaski nr 6 w łyżce - mierzone suwmiarką wyszło 6,5mm). Mamy klucze imbusowe -2,3,4,5,6 , wkrętak krzyżakowy, łyżki do opon, torx25, imadełko i wspomniany już śmieszny klucz płaski nr6. Pokrętło jest wyposażone w grzechotkę z przełącznikiem kierunku. Końcówki trzymane są bardzo pewnie, podczas pracy można również kciukiem przytrzymać od góry i korzystać w pełni z szybkości grzechotki Trochę problemów sprawia wyciąganie i wkładanie na swoje miejsce łyżek do opon, trzeba się nagimnastykować i wypracować sobie metodę. Same łyżki są wykonane z aluminium i dla niewprawnej ręki mogą spowodować zarysowania na felgach. Powinni je robić z jakiegoś twardego plastiku (wg mnie oczywiście Posdumowując Bardzo fajne, zgrabne narzędzie, można by rzec, że to trochę taka zabawka dla zarażonych cyklozą. Na pewno można znaleźć równie funkcjonalny zestaw za mniejsze pieniądze ale ta grzechotka wynagradza. Ciekawa propozycja dla ceniących sobie wygodę z korzystania multi toola. Jak na razie, po pół roku korzystania narzędzie jeszcze się nie rozleciało. PLUSY: Narzędzia w formie końcówek - łatwość wymiany w razie zużycia samej końcówki (dostępne w każdym sklepie z narzędziami bowiem są znormalizowane). Można również dopasować zestaw do własnych potrzeb i powymieniać sobie na końcówki, których potrzebujemy (np. wkrętak płaski zamiast torxa). Płaski, obły kształt zestawu. Możliwość montażu zestawu przy ramie. MINUSY: Trudności w założeniu gumowej przykrywki gdy przez przypadek zdejmiemy ją całą. Delikatna plastikowa nakładka przy rączce. Aluminiowe łyżki do opon Trudności przy wkładaniu łyżek na swoje miejsce. Cena Ogólna ocena jak dla mnie dobry dodatek do biżuterii rowerowej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...