Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Giant Defy Advanced 2

    Przez maczet190399, 13.01.2017


    Myślę, ze na tych kołach będę jezdził cały rok. Stare ida na sprzedaż

  2. w: Kross Seto

    Przez hanus, 12.01.2017


    Bardzo fajny sprzęcik!

  3. w: Giant Defy Advanced 2

    Przez sebastiano1980spd, 12.01.2017


    Fajny update ;) koła to fajna opcja w sam raz na zime i wczesną wiosnę sam myśle o podobnych .

  4. w: Trek Superfly 6,2015r.

    Przez Jurcyk, 12.01.2017


    Fajny rower i super zdjęcia , szczególnie to : wąską asfaltówką w stronę Ślęży.

  5. w: Tomac Cartel

    Przez oles, 11.01.2017


    bo to unikatowa rama, jedyna taka, że tak powiem

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...