Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Custom NS Bikes eccentric djambo

    Przez Loel, 17.12.2017


    @gyrill

    O tyle świadomy, że zostało mi sporo gratów po pękniętej, poprzedniej ramie. Aby przejeździć zimę poprzekładałem graty, te które miałem. Do wiosny powymieniam na nowe.

     

    Dzięki za opinie :)

  2. w: Strzała

    Przez gyrill, 16.12.2017


    Tam jest sporo innych, bardzo fajnych rowerów.

  3. w: Strzała

    Przez zukikiziu, 16.12.2017


    18 minut temu, gyrill napisał:

    @zukikiziu o dzięki, wrzucałem się tam na stronie 6. nawet :D

    widocznie mi umknęło (: 

  4. w: Strzała

    Przez Marcin44, 16.12.2017


    Faktycznie lotto poszło do lamusa teraz jest eurojackpot :o

  5. w: Strzała

    Przez gyrill, 16.12.2017


    Teraz, Marcin44 napisał:

    szósteczkę w lotto

    no tak dobrze to nie mam :) 

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...