Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Giant XTC

    Przez MlodyBarney, 22.07.2012


    Jeszcze rogi których nie widać na tych zdjęciach chociaż i one nadają się do wymiany... Siodło jest idealne dla mnie, a mostek jakoś nie wydaje mi nie przeszkadza

  2. w: Giant XTC

    Przez Vardal, 22.07.2012


    Gratuluje świetnego roweru, sam jeżdżę na A4 z 2009 i też sukcesywnie go modernizuję. Widzę że z tego krosika zostały tylko mostek i siodełko o ile się nie mylę :D

    Więcej szczegółowych zdjęć dodaj!

  3. w: Scott Scale 10

    Przez rogal06, 20.07.2012


    Czy aby na pewno to rozmiar 17" ?? :)

  4. w: Kross Level A2

    Przez Kuba1b1, 16.07.2012


    Super rower po tych ulepszeniach, w miarę tanio a jak efektywnie ;)thumbsup.gif

  5. w: Radon QLT RACE TEAM

    Przez Dragonfly, 14.07.2012


    Na zdjęciu jeszcze z prostą kierownicą i innym mostkiem.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...