Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: Kands 1300 disc

    Przez bajus1997, 20.08.2012


    Dzis wrzuce fotki z trasy , a co do przelicznika - zawsze byłem w tym słaby :D

  2. w: Giant XTC

    Przez stefanX, 20.08.2012


    rama, może i jest ekstra, póki się nie posypie. Bo firma Giant, a na pewno oddział Giant-Polska, to jakiś dinozaur w dobie wolnego rynku.

    Szczegóły moich perypetii z ta firmą tutaj ===>> http://www.forumrowerowe.org/topic/114673-rama-peknieta-rama-xtc-2010-alu/

  3. w: Giant XTC

    Przez moize, 19.08.2012


    Bardzo fajna sceneria, rower też super :P

  4. w: MARIN Palisades trail CUSTOM

    Przez Bartek902, 19.08.2012


    Wiem , ale fundusze nie pozwalały na nic więcej , na ten sezon wystarczą te 520 , na wiosnę kupie coś z CB zapewne

  5. w: MARIN Palisades trail CUSTOM

    Przez KUBATRIX, 18.08.2012


    520 to badziew lepsza są 540.

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...