Skocz do zawartości

Komentarze

  1. w: kross Hexagon v6

    Przez CzikO, 24.08.2012


    Chodzi mu o tylną przerzutkę (zmieniarka biegów) wygląda na zbytnio odchyloną do tyłu.

  2. w: Kross Level A2

    Przez Garp, 24.08.2012


    Ładny :)

  3. w: Hercules Jump

    Przez prawysierpowy, 24.08.2012


    Posiadam identycznego Jumpa. Jeżeli jezdzisz cały czas na oryginalnych oponach schwalbe to uważaj na mokrej nawierzchni bo można sie zabić :D ogólnie z roweru też jestem bardzo zadowolony, ile wyciągnąłeś najwięcej po płaskim ? :D Jakie znalazłeś minusy tego roweru? Bo jak dla mnie troche niewygodne siodełko i przedni amorek z niskiej półki, chociaż jak na razie się sprawdza, blokada skoku tylko cięzko wchodzi po roku użytkowania.

  4. w: Kellys Salamander

    Przez Pinio46, 23.08.2012


    Nawet nieźle jak na te pieniądze. Po za tym to mój pierwszy powietrzny amorek więc za bardzo nie mam do czego porównać ale do tego fabrycznego to nie ma porównania :)

  5. w: Kellys Salamander

    Przez Kellysbicycles, 22.08.2012


    Jak się sprawuje amorek ?

IP.Board Collections by DevFuse
×
×
  • Dodaj nową pozycję...