Skocz do zawartości

Koła rowerowe

Opony, dętki, obręcze, opaski, szprychy, nyple, piasty, sposoby zaplatania, itp...


14 438 tematów w tym forum

  1. [ Koła] Sapim Laser do tarcz?

    • 0 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,6tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,6tys. wyświetleń
  2. [opona] zmiana opony

    • 0 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
  3. [opona tył ] Continental x king 2.4

    • 0 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
  4. [szprychy] jakie mocne zaplesc?

    • 0 odpowiedzi
    • 3,8tys. wyświetleń
  5. [Koła] Pomoc w wyborze kół

    • 0 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
  6. [opona] Tanie opony do roweru crossowego

    • 0 odpowiedzi
    • 4,1tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
  7. [Koła] Progress X-Carbon

    • 0 odpowiedzi
    • 3,6tys. wyświetleń
  8. [opony] Vittoria Randonneur Trail i Adventure Trail - opinie

    • 0 odpowiedzi
    • 6tys. wyświetleń
  9. [bębenek] uszczelka bębenka Formula, Bontrager

    • 0 odpowiedzi
    • 5,2tys. wyświetleń
  10. [obręcz] Wysokość obręczy

    • 0 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
  11. [koło tylne] author stratos - jakie wybrać

    • 0 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
  12. [koła] Shimano WH 6800

    • 0 odpowiedzi
    • 3,4tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,6tys. wyświetleń
  13. [opony]Opony 29er na jure i okolice

    • 0 odpowiedzi
    • 3,7tys. wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3,5tys. wyświetleń
  14. [piasta] Hope 4

    • 0 odpowiedzi
    • 3,9tys. wyświetleń
  15. [koło tylne szosa] Novatec f172 24h- wytrzymałość koła.

    • 0 odpowiedzi
    • 4,3tys. wyświetleń
×
×
  • Dodaj nową pozycję...