Skocz do zawartości

[Legnica]


Gość BarteX88

Rekomendowane odpowiedzi

sh*t, współczuję, z mojej strony mogę tylko napisać że często przeglądam rowery na allegro i jak coś zauważę to na pewno dam znać. Co za pech, przecież niedawno trochę w nim zmieniałeś (Merida). Btw. mojemu wujkowi przedwczoraj też ukradli rower (na XT), w niemczech i w dodatku z warsztatu w którym pracuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również współczuję, dodam że jeśli chodzi o złodziei to jeśli chcą to i tak ukradną , jakiś czas temu miałem włamanie do piwnicy na szczęście nic nie zginęło, ale nie pomogła zamykana brama, czujni sąsiedzi, domofon, zamek i kłódka w piwnicy, wszystko rozwalone, policja tylko protokół spisała, od tego czasu nic wartościowego nie trzymam w piwnicy ani tym bardziej na klatce nawet jeśli rower jest zapięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za współczucie :)

 

W to, że się odnajdą, to nie wierzę. Muszę się po prostu pogodzić, że moja Mery już ze mną nie będzie i znaleźć coś nowego. Tylko że kasę na co innego wydałem :) Takie życie :) W tym sezonie już z Wami nie pośmigam

A rowery tym razem nie były zapięte, choć zazwyczaj są. Tak więc albo pech, albo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten raid był mega nudny i powolny ziaf

 

jedyne co zapamiętałem to przednie koło, kierownice i tyłki :)

 

No i bezcenna mina Łukasza gdy dostaje skarbonkę z kubusiem puchatkiem :P

 

Wielkie wyrazy uznania dla Epera i Axm za zorganizowanie całej zbiorki

 

 

Aalord witamy na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cześć ;) Jak ktoś jest troszkę obeznany to nie spojrzy na mój rower i go zoopiniuje. Wsześniej jeździłem jakimś 20 kg Hummerem :) Ale miałem go dość i miałem okazję kupić niektóre części używane ale w dobrym stanie to postanowiłem złożyć rowerek od podstaw. Opinia jakiegoś fachowca się przyda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...