Skocz do zawartości

[rower] Słaba jakość montażu roweru kupionego w sieci.


Kamil3d

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze, to ja bym o te rysy kopi nie kruszył. Co najwyżej pomarudził w rozmowie ze sklepem, może parę groszy urwiesz z tej sprawy. I to tyle. Nie dziwię się, że tak je przezywasz - w końcu chciałes mieć lśniace cacko a tu taki zgrzyt. 

Ja zawsze bałem się kupować rower w sieci, chociaz nabyłem tym sposobem dwa nowe cannondale dla siostry i szwagra i oba przyszły zapakowane jak należy, więc niby wszystko w porządku. 

Swoją drogą na przyszłosc nie dziaduj tych paru dych i kup w stacjonarnym jak możesz, zobacz ile nerwów byś sobie oszczedził.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavic cosmic jest w identycznym kolorze jak moja ramą wiec bedzie dobrze. DZiekuje wszystkim za rady i poświęcony czas , to porządna nauczka na przyszłość.

 

Nie ukrywam, ze mam duża satysfakcję z tego, ze rower złożyłem sam mino tego , ze dla Was przykręcenie koła i kierownicy to bułka z masłem :)

 

Górna śrubę na mostku kiedy poczułem lekki opór , przykrecilem jeszcze o pol obrotu. Kierownica chodzi normalnie , luzów raczej nie zauważyłem. Kiedy podnoszę ramę do góry i przechylam sporo rower w lewo lub prawo to kierownica przesuwa sie w dana stronę jednak nie az w takim stopniu wysokim w jakim ja mógłbym sam skręcić.

Domnie śruby przykrecilem znacznie mocniej.

 

Jest w porządku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :)

 

Rower był  zapakowany  tak  ( w kartonie po rowerze Krossa S)  

Z tym, że siodełko pedały  były rzucone luzem.

Kierownica nie była w ogóle zabezpieczona  była położona luzem pionowo obok przedniego amortyzatora.

 

 

3213213.jpg

 

Jak był tak zapakowany jak na zdjęciu to rysa na górnej rurze albo już była albo zrobiłeś sam przy skręcaniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie szczerze mówiąc też zastanowiły te rysy. Rower wygląda na zabezpieczony więc opcje są dwie, tak jak napisał kolega. Jeżeli mam być szczery to uważam że wyszedł taki ze sklepu, z mniejszą czy większą świadomością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma szans aby to powstało w transporcie. 

Podczas przewożenia autem roweru z pracy do domu ( karton był w pozycji poziomej)  jechałem 30km/h omijając każdy dołek.

Niebieskie zabezpieczenia zdjąłem dopiero po całkowitym złożeniu roweru.

 

Pewnie gdybym się uparł to bym wyrwał i 200 zł ale  już bez przesady :)

Edytowane przez Kamil3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...