Skocz do zawartości

[Humor] Kwiatki z serwisu - zdjęcia


Rekomendowane odpowiedzi

Nie sądzę by nawet wiedział z czym jeździł :D śruba poddała sie obróbce skrawaniem, samoczynnie, bo lubi ;)

No to ja też bym nie wiedział :D Dziwna mi się wydała ale myślałem że tak ma być[emoji14]przyznaję dla siebie nagrodę Janusza ;)

 

Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co Wy się dziwicie,ludzie jeżdżą i mają gdzieś dbanie o rower(bo czyż to jest pojazd,wymagajacy uwagi).Posty z pozycji takich którzy mają trochę pojęcia o temacie,takie same mogą pisac mechanicy samochodowi oraz całkiem spora grupa innych zawodów.Każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie.To co dla nas jest tutaj śmieszne, dla kogoś może być sporym problemem.I tak dalej,i tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Sytuacja: Przychodzi klientka z bardzo rzadkim modelem canondale, model Caad2, stary na oko 15 lat, wyglądający jak nowy, osprzęt klasy XT etc. No nie działa blokada, mówi. No faktycznie nie działa. A wiedzieć powinniście że to nie zwykły widelec tylko jak na canonadala przystało jest to headshock.

 

No To wykręcam tłumik, nic nowego robiłem to wiele razy, ruszam tłoczyskiem, coś tam jest, coś oleju zostało. Myślę, 15 lat, mógł wyciec, trzeba zalać i po sprawie. Ostatecznie zamówić oringi, bo normalnie nie są tak łatwo dostępne ... :)

 

Ale to co zastałem w środku było, no co najmniej interesujące i aż rodzi się myśl ... co autor miał na myśli. Bo fabryczne to nie jest na bank.

 

 

Tutaj druga strona korka, bo w tym tłumiku sa 2 korki wkręcane.

 

BcQR6yF.jpg

 

Jak widać poco lać drogocenny olej, jak można nasmalcować i też jest zaje***fajnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki epizod, że naprawiałem znajomym i ich znajomym rowery. Raz taki pan ze wsi przyprowadził rower, miejscowy szaman wcześniej mu to naprawiał. Do suportu starego na klin, dał ze 100g.. smalcu. Także jeśli w tym tłumiku by był smalec, to bym nie był zaskoczony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzając - nie moje :P 

1. Bądź serwisantem
2. Odkręć zacisk v-brake razem z piwotem
3. Powiedz klientowi, że takich nietypowych zacisków, to my nie mamy

"Oddałem rower do serwisu i mieli zrobić między innymi pękniętą sprężynkę w zacisku v-brake, widocznie nie dało się jej zrobić i panowie chcieli zamontować cały zacisk nowy ale podobno mam dziwny sposób montażu i nie mogą znaleźć zacisku pod mój rower, możliwe to jest? "
6FR5DOK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...