Skocz do zawartości

[Northtec] Cayon czy warto?


w_l_o_c_h

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie Cayon DR+Raidon jest bardzo dobrą ofertą :_) Może sam sobie go sprawie. W końcu muszę uwolnić się kiedyś od małego koła (26). 

Ogólnie miałem się wstrzymać do końca sezonu na przeceny. Będę to musiał jeszcze solidnie przemyśleć... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tak to wyglada. Dr za 2,7 i doplata dzis pytalem do dr raidon jest 150. Calosc zamyka sie w 2.85tys. Serwis mowi ze w przyszlym tyg beda znowu dostepne...

To on 2700 kosztuje?? Na stronie widziałem 2799, chyba mam złe informacje :D Ale jeżeli cena będzie taka jak faktycznie mówisz, to jestem pozytywnie zskoczony.

Myślicie, że w ciągu trzech tygodni nic się nie zmieni? Mniej więcej wtedy będę dysponował taka kwotą

 

@edit

Aha, zapomniałem dodać, że mam na myśli 27,5, ale to chyba bez różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie nosi, zeby xcr wymienic na sztywny widel. mosso m3 lub force. 1. http://allegro.pl/mosso-m3-widelec-sztywny-26-27-5-28-29er-gratis-i5371112537.html .  2. http://allegro.pl/widelec-sztywny-force-29-29er-alu-disc-w-wa-i5351882631.html .  pierwszy jest ladniejszy, bardziej do bialej ramy pasuje. drugi natomiast jest ok. 3,5cm wyzszy. pod kolo 29x2,35 cala by byl...

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś tu jeszcze zagląda to mam małe pytanie odnośnie hamulców.

Jak oceniacie Shimano BR-M445 z gravity dr? Czy w razie możliwości zamiany opłaca sie trochę dopłacić np. do modelu 615? Powiem tak: ważę 70kg i nie będę korzystał z roweru do bardzo wymagających tras. Mam jednak zamiar raz na jakiś czas pojechać w górzyste tereny( bardo, śnieżnik itp.). Oczywiście nie jakoś ekstremalnie, ale z werwą.

Oczywiście jeszcze nie wiem jak z ewentualna zamianą w sklepie, bo dopiero w poniedziałek będę wiedział, ale wolę się upewnić, czy w ogóle warto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...