Skocz do zawartości

[5"] Dwa kilo gumy czyli pretekst do dyskusji na temat fatbike'ów


adriansocho

Rekomendowane odpowiedzi

Yep! Dwa amorki :) z przodu dwupółkowy z odciętym mostem ( dorabiam nowy mocowany śrubami w gniazda od hamulców v brake) a z tyłu mam bardzo nietypowy wahacz, który po poszerzeniu zmieścił piastę 190mm i 4" oponki. Chciałem z telefonu wrzucić foty ale mnie ograniczenia wielkości pliku zatrzymały.

http://m.imgur.com/s7xWa8c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep! Dwa amorki :) z przodu dwupółkowy z odciętym mostem ( dorabiam nowy mocowany śrubami w gniazda od hamulców v brake) a z tyłu mam bardzo nietypowy wahacz, który po poszerzeniu zmieścił piastę 190mm i 4" oponki. Chciałem z telefonu wrzucić foty ale mnie ograniczenia wielkości pliku zatrzymały.

http://m.imgur.com/s7xWa8c

Zmniejsz rozmiar/jakość jpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

LOL!!!

 

Jedna dodatkowa sprawa, o która EWENTUALNIE bym się pokusił, to jakiś posiadajacy tłumienie powrotu damper. Bo to co masz to oczywiście klasyczna laska pogo.

 

Jakoś superowo to nie poprawi to wlasciwosci jezdnych tej konstrukcji, ale może choc częściowo uda Ci się okiełznać niekontrolowana pracę wahacza...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiecie może gdzie dostanę przednią korbę z jedną tarczą ale posiadającą osłony takie jak marketowe indiany? Niestety tak szeroka oś suportu nie pozwoli na zamontowanie przerzutek... Plan byl na direct mount na przejściówce pod obręcz z dodatkowymi blokami, jednak korba jest tak daleko że naciąg tego nie ogarnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze raz o co Ci chodzi tylko tym razem składnie bo nie jestem w stanie ogarnąć tej sentencji.

 

Dlaczego nie da się zamontować przerzutki? Jeżeli masz klasyczną ramę to wystarczy zanabyć przejściówkę pod Direct Mount z odpowiednią podkładką tak aby wyrównać przerzutkę z szerszym suportem.

Edytowane przez ishi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Napisz jeszcze raz o co Ci chodzi tylko tym razem składnie bo nie jestem w stanie ogarnąć tej sentencji.

 

Dlaczego nie da się zamontować przerzutki? Jeżeli masz klasyczną ramę to wystarczy zanabyć przejściówkę pod Direct Mount z odpowiednią podkładką tak aby wyrównać przerzutkę z szerszym suportem.

Mam ciąg górny i jak dołożę przejściówkę i do tego dwa bloki( tak dwa, mierzone) to linka będzie szła pod dużym kątem. Mam przerobioną oś suportu od xerta folty, oni stosują suporty pod mufe 120mm więc wyobraź sobie jak szeroki mi wyszedł rozstaw korb xD dlatego taniej mnie wyjdzie kupić korbę jak przejściówkę, dwa bloki i przerzutkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...