Skocz do zawartości

[pogadajmy] czyli co dziś robiłeś rowerowego - reaktywacja cz. 18


Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze muszę podkreślić, że cieszę się z faktu, że jest nas tak dużo i że wspólnie motywujemy się do rozwoju naszej pasji. A mówią, że Polacy są w stanie działać razem tylko na wypadek wojny. 

usmiech.gif

 
Moją uwagę zwrócił  turniej  Kocham To ! w którym można wygrać tylko za to, że powiecie co kochacie najbardziej 

oczko.gif

 Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana standardowych kół w lazaro na nowe. Niewielkim kosztem prawie 500 g na wadze mniej. Koła to obręcze rodi scorpion 32 otwory, szprychy sapim 2 mm, i piasty przód novatec 751 sb, a tył 802 sb

 

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jakac93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W deszczu na małych kołach,zjazdy i podjazdy,troche asfaltu na sciezkach rowerowowych.Lało okrutnie ,taka pogoda moze wydawać sie nie rowerowa ale dawała duzo frajdy zwłaszcza ze ciepło.Przemoczony do suchej nitki,najpierw kompiel w wannie zaliczył rower a ponim ja,hehe fajnie było:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano 1,5h rodzinna przejażdżka  z przyczepką (zanosiło się na deszcz ale jakoś nam się upiekło) a po południu ja sama na szybszą rundkę i po 15 minutach oberwanie chmury, nie pamiętam kiedy ostatnio byłam taka usyfiona ;) Ale w sumie przyjemnie no i dodatkowy trening poślizgów :) W sumie dziś 3h na bajku, cudownie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś interwały na podjazdach , w dół też było całkiem fajnie :) Jeden podjazd był prawie pionowy i 28 t na kasecie jednak było za ciężkie , za to w dół szło bardzo dobrze. Popracowałem nad techniką i biorę zjazdy , o jakich kiedyś bym nawet nie pomyślał :)

W Wejherowie był jakiś festyn , tam też się pojawiłem. Z jazdą kiepsko - co depnie to hamowanie , także wyłączyłem endo i się tam pokręciłem chwilę.

Zaliczyłem też kilka podjazdów i zjazdów po schodach :) W miejskiej dżungli może się przydać ;) Jeszcze coś chciałem pisać , ale zapomniałem :P

 

ctlLRck.png

 

Trochę było tych schodów :) Zaliczyłem je około 5 razy w obie strony.

YNky7ni.jpg

Edytowane przez Ychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...