Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów cz.3


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 

Z tej strony Paweł - co prawda z rowerami rozstałem się na parę lat to teraz przymierzam się do zakupu turystyka - trochę do jazdy po mieście (dojazd do pracy) i trochę weekendowo po mazurach. 

Pozdrawiam ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem Arek z Ostrowa wielkopolskiego ale od kilku lat przebywam w Oslo.

W tamtym roku zacząłem jeździć na rowerze i zakupiłem crossa od meridy, jednakże wszędzie on nie wjedzie

A że jest w Norwegii dużo tras terenowych przez lasy i zjazdów z górek postanowiłem meride wymienić na mtb.

W taki oto sposób weszlem w posiadanie cannondale trail 3 i smigam po górkach i bezdrożach Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć i witam serdecznie! :)

Rowerzystka ze mnie raczej rekreacyjna, chociaż rower bardzo lubię. :) Mam w planach przygodę tę rozwijać w kierunku trekkingu i wrócić do rowerowych wycieczek w stronę słońca. :)
Co jeszcze o mnie?
Jestem wiecznym dzieckiem, uwielbiam uśmiech, bańki mydlane i nie cierpię narzekania. :P  Czasem jeżdżę w rajdach 4x4, jednak najczęściej autostopem, z plecakiem, gdzie zawiozą. :) Żadna przygoda nie straszna! :) Na co dzień zajmuję się raczej nudnymi rzeczami- jestem logistykiem, studiuję elektronikę i planuję, gdzie pojadę w następny weekend.
Tyle o mnie.

Mam nadzieję, że zabawię tu dłużej i dane mi będzie dzięki Wam poznać chociaż część z tych meandrów rowerowej wiedzy, która tu się znajduje. :P

Do przeczytania!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć z tej strony Marcin - kolarz z Krakowa z każdym rokiem coraz bardziej zapalony i zwariowany i ostatnio wyłącznie szosowy (choć ze sprzętem różnie). W tym roku już prawie 400 km przejechanych, rekord to 900 - w 2011 r. Zapraszam też na swój profil bikemap do którego link w profilu forumowym.

 

Witam się raz jeszcze, oficjalne powitanie w temacie o odchudzaniu roweru.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Edytowane przez marcin.zd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Witam wszystkich :). Mam na imię Andrzej) Jestem z Ukrainy, ale zmienilem miejsce zamieszkania i teraz mieszkam w Warszawie. Kilka słów o sobie: mam 25lat, jestem motocyklistem (lekkie enduro), modelarzem, mechanikem i trochy elektronikem). A od tej wisony to i i rowerzystem.

   Na poczontku kupielem rower aby jezdzic do pracy i akurat to mi pasowalo do wzmocnienia mojego kolana) I teraz mam codziennie po 15km) Poza tym to staram sie każdej niedzieli jezdzic po sciezkach i gorkach w lasie Bemowskim. Poza tym po pracy naprawiam rowery) a i przepraszam za moj polski..uczy sie)) :icon_wink:

Edytowane przez Warjat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Na imie mi Rafal, mam 26 lat i pochodze z Nowego Sacza. Na co dzien mieszkam i pracuje w Rotterdamie. Interesuje sie informatyka, motoryzacja i dobra ksiazka. Kilka dni temu natchnelo mnie by kupic w koncu rower, wybor padl na najtanszy MTB z Decathlonu, model Rockrider 340.(na poczatek)

Mam nadzieje ze uda mi sie znalezc tutaj odpowiedzi na nurtujace mnie pytania.

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Mam na imię Piotrek, mam 25 lat i mieszkam w Jaworznie.

 

Praktycznie całe dzieciństwo, do szkoły średniej włącznie, spędziłem na rowerze (wiadomo - głównie marketowe wynalazki, których kilka zajechałem na śmierć i których resztki spoczywają w czeluściach garażu). Później jednośladowe randez-vous jakoś zamarło, do czasu, kiedy mniej więcej kilka miesięcy temu stara pasja obudziła się gdzieś we mnie na nowo. Odkładanie grosza do grosza, czytanie artykułów na temat jednośladów i tak oto dwa dni temu pod drzwiami pojawił się kurier z nowym sprzętem - lazaro integral v3. Przygoda zaczyna się na nowo!  :thumbsup:

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez PapaBravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mój rower to kross g250. Nieźle się na nim jeździ, szczególnie po wymiane mostka na regulowany. Części systematycznie wymieniane (ostatnio manetki, łąńcuch, korba i wolnobieg). Myślę, że posłużku kolejne kilka lat. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem Dorota,trafilam tu tropisc w necie miejsca na ktorych potencjalnie moglabym trafic na Kogos,kto moglby zabrac mnie ze soba ns jaks wyprawe rowerowa.Zupelnie samodzielnie to fla mnie jednak czarna magia"chyba mezczyznom jest o eiele prosciej-na ogol nie widza zadnego problemu:)Eitam wszystkich Forumowiczow i i ciesze sie,ze moge dolaczyc fo tak Szacownego Grona;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

poszukuje pomocy wśród miłośników dwóch kółek...

nie znam się na rowerach a potrzebuję opisać dane techniczne posiadanego sprzętu.
Posiadam rower haibike hai energy custom made, który chcę sprzedać i podać szczegółowy opis.
czy na podstawie zdjęć mógłby ktoś tutaj pomóc mi w opisaniu tych wszystkich manetek itd.?

post-198329-0-46177300-1467118851_thumb.jpg

post-198329-0-56543500-1467118913_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna część tasiemca pt. witam wszystkich ;)

 

Witam wszystkich nowo przybyłych na forum :) Dodam tylko że na naszym forum jest kilka zasad, nie stosowanych na innych forach np nawiasy [] w temacie :P Jak również nie cytujemy w całości postów, które są bezpośrednio nad naszym pkt 2i regulaminu, polecam się z nim zapoznać, jak i takich dłuuuugaśnych wypowiedzi bo to zaciemnia i utrudnia korzystanie. Możemy zaznaczyć daną frazę myszką a pojawi się opcja cytuj i do tej konkretnej myśli możemy się odnosić ;)

 

A więc witam wszystkich jeszcze raz w naszym rowerowym gronie ;)

Witam - z Gdyni. Jestem początkującą rowerzystką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Adam. Mimo swoich pięciu krzyżyków na plecach, próbuję nadrabiać w letnim sezonie kondycję, co by na nartach zimą nie skapcieć :)

Zakup nowego roweru zmobilizował mnie na tyle, że mam za sobą dwa starty w MTB Kaczmarek. Postawiłem sobie dwa cele, ukończyć i nie być ostatnim :)

Oba ukończyłem, pierwszy na 13 a drugi na 24 miejscu... od końca oczywiście :)

Sporo podróżuję ale na stałe mieszkam pod Wolsztynem a czasem w Piasecznie.

Mam taką ulubioną traskę dookoła pobliskiego jeziora, którą codziennie rano robię dla zdrowotności.

Czekam aktualnie na swoją pierwszą szosę, którą znajomy szyje pode mnie. Aktualnie na Trek Marlin 7.

Pozdrawiam

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam na imię Arek jestem z Chorzowa. Od zeszłego roku jestem posiadaczem szosy Torpedo na osprzęcie Shimano. 2015 rok zakończyłem z wynikiem ok 600km natomiast w tym mój zapał i entuzjazm spowodował że już mam na liczniku ok 1 400 km a wynik wciąż rośnie :) początkowo rower miał być dla mnie tanim środkiem transportu na drodze dom-praca-dom ale czym więcej kręcę tym mam ochotę na więcej i więcej... :)

WITAM I POZDRAWIAM WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...