Skocz do zawartości

[1300-1800] Rower crossowy jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Spróbujcie poprosić o rabat 100zł. Ja jeszcze ze 2 tygodnie przed pojawieniem się Maestro, dzwoniłem z zapytaniem o niego i Pan Damian z bf_bike mówił, żeby poprosić o rabat dla pierwszych klientów na Maestro. Udzielą 100zł rabatu przy zakupie. Bynajmniej taką informację otrzymałem. Warto zadzwonić i dopytać (że się dzwoniło i taką informację otrzymaliśmy wcześniej przez tel ;) )

 

Sam czekałem na nowość Kandsa, ale ostatecznie... zamówiłem Lazaro. W sumie to malowanie mnie osobiście aż tak bardzo nie powala (rama w zasadzie też - tym bardziej linki na górze), ale przede wszystkim w grę wchodziła rama 17", bo na taką ostatecznie się zdecydowałem. Dzisiaj przyszedł, jutro mam nadzieję że znajdę chwilę i go poskręcam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie poprosić o rabat 100zł. Ja jeszcze ze 2 tygodnie przed pojawieniem się Maestro, dzwoniłem z zapytaniem o niego i Pan Damian z bf_bike mówił, żeby poprosić o rabat dla pierwszych klientów na Maestro. Udzielą 100zł rabatu przy zakupie. Bynajmniej taką informację otrzymałem. Warto zadzwonić i dopytać (że się dzwoniło i taką informację otrzymaliśmy wcześniej przez tel ;) )

 

Sam czekałem na nowość Kandsa, ale ostatecznie... zamówiłem Lazaro. W sumie to malowanie mnie osobiście aż tak bardzo nie powala (rama w zasadzie też - tym bardziej linki na górze), ale przede wszystkim w grę wchodziła rama 17", bo na taką ostatecznie się zdecydowałem. Dzisiaj przyszedł, jutro mam nadzieję że znajdę chwilę i go poskręcam :)

Siema. Tez rozwazam 17tke. Podalbys swoje wymiary i dasz znac czy 17tka jest ok dla ciebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że na Maestro nie czekałem:P Ja osobiście czuję lekkie rozczrowanie co do modelu Maestro, bo malowanie nie powala ta rama też. Gdyby rzeczywiście ta rama bylaby ognie to tą korbę można przeżyc...no ale dup...y nie urywa. I nie to żebym teraz usilnie bronił swojego wyboru co do Lazaro, ale takie mam odczucie. Pokuszę się o przewidywanie i  w tym roku wzięcie będzie miał większe Integral. Tej hydro tak jakoś nie widać. Tu owszem: http://specialized.waw.pl/data/files/image/f/thumbs/540_360_fit_original_99_dwrgnc.jpeg xD Swoją drogą jak nazywają się takie obręcze?

Edytowane przez Shimmy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj z rana do bf bike i pytałem sie o rabat bo chciałem kupić męskiego maestro i jeszcze damkę crossową ale jedyne co Pani mi zaoferowała z rabatu to brak kosztu wysyłki za jeden rower. Ewentualnie gdybym kupił poza allegro to brak kosztu wysyłki za oba i dorzuciłaby oświetlenie. 

 

W końcu też kupiłem Integrala V3 :)

Edytowane przez isbjorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Potrzebuję kupić rower, głównie będę jeździła po mieście , ale również zdarzy się po lasach, pagórkach. Dowiedziałam się , że powinnam mieć rower croosowy. Bedę rzadko jeździła ( gównie w weekendy), ale intensywnie. Chciałabym , żeby ten rower był w miarę lekki i lekko się nim jeździło. Nie mam pojęcia, którą markę i model wybrać. Chciałabym , żeby to był rower do 1700 zł max. Mysłałam o kellys  clea 30 lub 50. Rownież zastanawiałm się nad marką kross oraz unibike croosfire lub flash. Ogołnie zalezy mi na tym aby był tani, a dobry, żeby słuzył na pare lat. Będę jeździć czysto rekreacyjnie więc nie musi posiadać jakiś cudów ;) Możecie mi coś polecić?? Dodam, ze mam 168 cm wzrostu wiec z tego co wiem to ma byc to rozmiar 17, opny 26 lub 28 cali.


co lepsze unibike flash damski za 1529 czy kellys damski clea 30 za 1599 zł???


Podoba mi sie tez kellys clea 30 sunrise z 2014 roku.  Co o nim sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Tez rozwazam 17tke. Podalbys swoje wymiary i dasz znac czy 17tka jest ok dla ciebie?

 

 

Mam 170cm wzrostu i noga ok. 79cm. Rower jest idealny do mojego wzrostu. To był dobry wybór jeżeli chodzi o rozmiar :) Reszta okaże się podczas eksploatacji, ale powinno być dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

która wersja jest na rok 2015? Bo w opisie są pewne nieścisłości co do wersji i roku na jaki został wyprodukowany.

 

http://allegro.pl/juz-jest-king-of-the-road-lazaro-integral-v3-2015-i5176977791.html

http://allegro.pl/2014-king-of-the-road-lazaro-integral-czarny-21-i5183712018.html

 opis opisem sa w nim błedy ale :

1. 2015

2. 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś się stało co stać się musiało, zakupiłem w sklepie stacjonarnym Unibike viper GTS 2015 w cenie 2023zł, cena rewelacja w stosunku do innych oferowanych w sieci, przegląd zerowy ok, pierwszy przegląd po 200km gratis, sklep bikepark24 częstochowa, który serdecznie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam roweru crossowego jazda glownie po miescie sciezki rowerowe itp...Szukam roweru w miare przystepnej cenie i konfiguracji osprzetu...Jednym slowem doskonaly stosunek jakosci do ceny....Na dzien dzisiejsze zainteresowalem sie modelami

 

1.Kross Evado 2.0

 

2.Unibike Flash Gts

 

3.Romet Orkan 2.0

 

4.Merida 40v

 

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

 

Witaj,

Jestem nowy i także szukam roweru i dzisiaj zauważyłem coś takiego:

http://allegro.pl/rower-crossowy-eries-eveo-alivio-bialy-19-i5092147755.html

 

Co sądzicie ?

Witajcie,

Jestem nowy i szukam czegoś do rekreacyjnej jazdy po mieści i minimalnie po terenie ( leśne dróżki itp ) i znalazłem coś takiego na znanym portalu:

http://allegro.pl/rower-crossowy-eries-eveo-alivio-bialy-19-i5092147755.html

 

Co sądzicie o tym ?

I mają także takie cudo

 

http://allegro.pl/cross-disc-eries-eveo-shimano-lx-9-x-3-20-5-i5218206196.html

 

Warto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Planuje zakup roweru do 2tyś zł . Rozglądałem się za rowerami w moim mieście i ceny powalają może dlatego że wszystkie sklepy mają jedynie Meridy co oczywiście jest zrozumiałe. Prześledziłem temat i zainteresował mnie rower marki Kands. Znalazłem na Allego rower Kands z takim wyposarzeniem.

Czy jest to warte uwagi za cenę 1700zł?

post-184415-0-24457900-1427614748_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat rówerów kands i lazaro napisano to już chyba biblie, ogólnie rowery polecane, dobry osprzęt marka młoda, cena niska.

Pytanie na czym producent oszczędził montując osprzęt klasy Alivio który swoje kosztuje, na czymś niestety musiał przyoszczędzić no chyba że sprzedają rowery poniżej ceny produkcji hehe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja patrzę pod innym kontem. Błotniki mi są zbędne bo jeździł będę tylko po suchym terenie. Bardziej mi zależy na osprzęcie typu mechanizmy przerzutek czy jakości aluminium z którego wykonana jest rama.

Dlatego pytam o to czy warto interesować się rowerem http://allegro.pl/rower-28-kands-avangarde-cross-line-shimano-alivio-i5197682128.html

z tym oferowanym osprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zizitop901

Wydaje mi sie ze roznica miedzy alivio a acera jest mala, i nie warto doplacac. I brałbym rower mtb na teren a nie crossa. Pozatym bralbym v brake a nie hydrauliczne hamulce(bo ich jakosc moze byc kiepska). Jakosc aluminium... wszedzie napisane jest ze wykonane z 6061, wiec nie wiadomo ktora lepsza.

Edytowane przez krisuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...