Skocz do zawartości

[Sosnowiec] Pobudka,Sosnowiec sie budzi ze snu. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Sosnowiec już się obudził z zimowego snu? 2-go kwietnia mam niecny plan dosiąść mojego dwukołowego ogiera! Będzie ktoś chętny potowarzyszyć mi w rozpoczęciu mojego prywatnego Mleczurowatego sezonu rowerowego? :) Wypad standardowo około godziny 21 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec już się obudził z zimowego snu? 2-go kwietnia mam niecny plan dosiąść mojego dwukołowego ogiera! Będzie ktoś chętny potowarzyszyć mi w rozpoczęciu mojego prywatnego Mleczurowatego sezonu rowerowego? :) Wypad standardowo około godziny 21 :)

 

Witam,

Szosa czy MTB? Jaka długość trasy i gdzie?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiadów zza Brynicy :).

 

Jeżeli mowa o nocnych wypadach to nie może mnie tam zabraknąć.Na ewentualnie inne pory dnia też dam się namówić :).

 

widzę że robi się coraz przyjemniej, na chwilę obecną już jakiś 4 chętnych, jeszcze kilka osób i będziemy mogli zrobić sobie prywatną nocną masę krytyczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja niestety nie dam rady, kłade się spać wyjątkowo wcześnie i nie mam zamiaru dotykać Helmuta przed jutrzejszym rowerowym wyjazdem do Wrocławia. :)

 

 

jak dojedziecie do Wrocka to zawitajcie na szamanko do http://www.barjacekiagatka.com.pl/6619/ ceny rewelacyjne, pytanie czy smaczne :D a potem czekam na relację ;) Kurde żal mi tej waszej jutrzejszej wyprawy, ale wiem że nie dałabym rady tyle km :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadą z nami 2 osoby które w tym roku nie zrobiły nawet 100km. Kewstia nastawienia psychicznego :).

 

 

jeżeli chodzi o nastawienie psychiczne to mam dzisiaj taką wk*** że jak wsiąde wieczorem na krossidło to wyląduje chyba nad morzem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...