Skocz do zawartości

[Olsztyn serwisy i sklepy] opinie i doświadczenia


lenowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w tym temacie chciałbym aby użytkownicy podzielili się swoimi uwagami na temat serwisów i sklepów rowerowych w Olsztynie.

Kilka prostych rzeczy przy rowerze zrobię sam, ale złotą rączką nie jestem. Czasem trzeba się wspomóc serwisem :)

 

Arpis - długi czas oczekiwania (stary rower oddałem tylko raz), podejście obsługi sklepu trąci komuną.

Na Nagórkach - przyjazna atmosfera w sklepie i serwisie - zawsze można powalczyć o jakiś rabat przy zakupach (serwis gwarancyjny roweru żony - wszystko ok)

Deręgowski - z serwisu nie korzystałem, ale sklep z pozytywem

Ciućkowski - drożyzna i drętwa atmosfera, brak chęci rozmowy o rabatach nawet przy dużych kwotach zostawianych w sklepie. Ja już z tego punktu nie korzystam.

 

To są moje subiektywne oceny, a jakie są wasze doświadczenia?

 

Pozdrawiam

lenowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

był podobny temat już [sklepy] Olsztyn - Warmia i Mazury - Forum Rowerowe - doświadczenia, rowery, dyskusje sklepy rowerowe, giełda rowerowa

 

powtórze się poniekąd

 

 

 

Moje odczucia na temat sklepów w Olsztynie które znam i odwiedzałem:

 

Lubelska

Duży wybór, aczkolwiek ceny ohmy.gif za lampke Mactronic Pro SCREAM dałem 150zł, gdzie na allegro cena około 120-135zł. Częśto tam zakupów nie robię z powodu że sklep w takim miejscu i duże ceny i wkurza mnie jak wchodze do sklepu to pogaszone światła. :down:

Serwis - nigdy nie korzystałem.

 

ARPIS

Tutaj kupowałem swojego GIANT'a cena była 1899zł o ile dobrze pamiętam, wziąłem jeszcze zapięcie linke. Dali mi 5% rabatu. Ogólnie średni wybór rowerów i części. Z części to przeważnie nie mieli nigdy lampek do rowerów takich co chciałem i zapięć do rowerów, tak samo jak nie było na Lubelskiej.

Ceny przeciętne raczej.

Obsługa co do chłopaków nie mam zastrzeżeń, tylko raz jak kupowałem obejme sztycy to kobita tak mi zmierzyła suwmiarką rure że dała mi o ile dobrze pamiętam 0.3 mm za małą obejme i przy próbie założenia ja troche obdrapałem i nie fatygowałem się już do sklepu po pewnie by nie chcieli wymienić, wkur... się i poszło na darmo chyba 15zł angry.gif Kupiłem nową obejme już na Lubelskiej.

Serwis - o ile kiedyś widziałem że coś jeszcze robili, a teraz to mają pełno klientów i zaczynają odwalać kaszane, ledwo rower odebrałem z serwisu (59zł) to po może tygodniu stwierdziłem że mi coś tylne koło hamuje, oddałem znowu i powiedział po naprawie że przy piaście pod gumową uszczelke dostało się brudu i że to zaczęło hamować koło (40zł za naprawe) i ja chciałbym wiedzieć co oni robia w tym przegladzie, chyba tylko to co widać na oko czyli pewnie szczotka wytarcie syfu z łańcucha i piasty, nasmarowanie pewnie łańcucha i wyregulowanie hamulców i przerzutek, więcej nie dostrzegłem żeby było coś robione z rowerem dry.gif Na moje pytanie jak słabo działał mi amortyzator czy coś z nim robili to powiedział mi że tego amortyzatora się nie serwisuje że się z nim nic nie robi, że to niby taka konstrukcja. Do tego czekanie na rower ponad tydzień, za każdym razem :down: Cena chyba samego przegladu to jakoś 45zł

 

Deręgowski na Kołobrzeskiej

Wybór sprzętu i akcesoriów raczej skromny, ale myślę że pewnie nie było by problemu zamówić coś.

Ceny przeciętne raczej.

Obsługa Sprzedawca bardzo w porządku można normalnie pogadać :thumbsup:

Serwis Oddałem całkowicie rozregulowany rower po około 2-3 tygodniach po serwisie w ARPISie, sprawdził przy mnie zużycie łańcucha i powiedział już jest bardzo mocno zużyty i konieczne będzie też wymienienie tylnej kasety (ciekawe czy w Arpisie to sprawdzali). Rower do odbioru miałem chyba po 2 dniach. Wrażenie - amortyzator bardzo dobrze chodził raczej musieli coś robić, hamulce i przerzutki bardzo ładnie zrobione, do tego w różnych miejscach widziałem nałożony nowy smar - czego po Arpisie nawet nie było widać. Rower bardzo lekko chodził z wszystkich serwisów jak na razie to tutaj mi najlepiej zrobili :thumbsup: na pewno będę odwiedzał częściej laugh.gif Serwis o ile dobrze pamiętam kosztował 50zł sama robicizna.

 

Centrum Rowerowe na Sikorskiego

Wybór rowerów i akcesoriów dosyć spory. Jakbym coś chciał to mogą zamówić.

Ceny raczej przeciętne.

Obsługa - wszystko bez problemu zawsze doradzili itd. :thumbsup: Kupiłem 2 rowery na raty zaraz przed zaczęciem wyprzedaży dali 10% rabat, wyszło mi jakieś 800zł taniej które poszło w odsetki za raty. Mamie dokupowałem błotniki i bagażnik to odrazu mówiłem żeby mi skręcili wszystko, to załatwione było :)

Serwis - CENNIK

Miesiąc po zakupie rowerów pierwszy przegląd serwisowy: 20zł za rower. W mamy rowerze coś tam regulowali i była wymiana sztycy bo mamie się pokrzywiła to kupiłem z amorem i to wszystko u niej. W moim kazałem podnieść kierownice wyżej po za tym koleś absolutnie nie widziałem żeby coś robił. W obu rowerach łańcuchy jak były brudne tak były, koleś mówił że sprawdza tylko stan techniczny jak co działa a czyszczenie i smarowanie to we własnym zakresie powienienem zrobić....

Więc ja się pytam za co te 20zł... Do tego nie wiem jak on reguluje dobrze te przerzutki przy brudnym łańcuchu, jak się wyczyści to potem biegi przecież inaczej będą chodziły (przynajmniej tak u mnie jest przeważnie) . Może jeszcze raz na próbe oddam rowery na większy przegląd do nich i jak będą takie cyrki odstawiać to NARA... :down:

i raczej wtedy wrócę na Kołobrzeską do Deręgowskiego :)

 

Pracuję w MICHELINie i dają nam 8% rabatu za okazaniem przepustki w centrum rowerowym cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wpis, przeglądałem wcześniej forum i jakoś mi umknął ten temat. Może za szybko i zbyt pobieżnie to robiłem.

Przeczytałem tamten temat i potwierdzają się moje odczucia. W ostatnim czasie byłem w sklepie na Lubelskiej, bo szukam nowego roweru i niestety tam też musiałem podjechać (mają marki niedostępne w innych punktach). Chyba mają wielkie parcie na Authora, bo bardzo szybko pokazali mi ten rower, mimo że przyglądałem się innej marce. Po przymierzeniu ramy ewidentnie było widać i czułem, że to nie dla mnie. Gość natomiast uporczywie próbował mi wmówić, że wszystko da się wyregulować, dopasować itd.Nie przeszkadzało mu nawet, że przy skręcie koła wadziłem oponą o buty :P . Kiedy zapytałem o Felta ( bo widziałem na stronie, że prowadzą) to mi w twarz powiedział, że nie bo drogi! (nie wiem czy dla nich, czy ja nie wyglądam).

Takich odczuć nie miałem będąc z wizytą na Kołobrzeskiej i na Sikorskiego. Tam była rozmowa oparta na doradzaniu a nie wciskaniu i w obu punktach było zaproszenie w cieplejsze dni na objazdówki i dobranie odpowiedniego modelu (czego na Lubelskiej zabrakło). W jednym z tych dwóch sklepów zrobię zakupy.

 

Rozwinąłem wypowiedź bo mnie na Lubelskiej wku... zdenerwowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem czy są jeszcze jakieś inne sklepy rowerowe w Olsztynie :rolleyes:

 

Jak na Kołobrzeskiej się zastanawiałem nad Trekiem Fuel ex 5 to mówili że tylko dowód zostawiam i biore na test, także tam bez problemu by było na pewno, odrazu masz dobry serwis, jednak z tym wyborem rowerków to różnie :)

 

Na Sikorskiego w Cetrum Rowerowym jest dużo marek i modeli na miejscu, najdroższy mieli rowerek chyba model Specialized Epic był za ~25 tys :P , Ja skończyłem na zakupie Speca Camber Comp nieco tańszym :)

Specialized_Camber_Comp_Mountain_Bike.jpg

 

jednak zaczynam nieprzepadać za ich serwisem tak jak pisałem wcześniej. Może zależy jeszcze który z nich serwisuje akurat w jakiś dzień. No i z akcesoriów to ostatnio kupuje u nich najwięcej ze względu na ten rabat co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest sklep Kolarzyk na Wczasowej (likusy)

Mają rowery Corratec. Pisałem do nich maila z zapytaniem o interesujące mnie modele. Dostałem odpowiedź, że będą je mieli na początku marca i zapraszają w tym terminie.

Ogólnie rower mam już wybrany, tylko chcę jeszcze sprawdzić kilka aby być pewnym na 100%. Jak na ten czas jestem ukierunkowany na Speca. Zobaczymy czy Corratec zmieni mój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No na Lubelskiej co do cen - wszystko się zgadza. Wiem, że katalog to raczej wskazówka, ale jak człowiek ma przy sobie 25 zł i jedzie po tę katalogową dętkę maxxisa za 25 zł a na miejscu okazuje się że kosztuje 26,50 czy 26 zł to trochę się człowiek wkurza :)

Owszem pani od razu proponuje rabat, ale niesmak pozostaje.

Z Centrum rowerowym to jakichś większych wspomnień nie mam. Chciałem kupić na poczekaniu jakiś najtańszy rozkuwacz i pamiętam że kosztował dwa razy drożej niż na allegro. Naprawdę jakaś tandeta a cena mnie zatkała. Poprosiłem jednak o spięcie na miejscu.

Arpis - poprzestawałem na zakupie drobiazgów u nich. Nie znalazłem niestety w Olsztynie w miarę taniego sklepu. Zostaje jednak sieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest sklep Kolarzyk na Wczasowej (likusy)

Mają rowery Corratec. Pisałem do nich maila z zapytaniem o interesujące mnie modele. Dostałem odpowiedź, że będą je mieli na początku marca i zapraszają w tym terminie.

Ogólnie rower mam już wybrany, tylko chcę jeszcze sprawdzić kilka aby być pewnym na 100%. Jak na ten czas jestem ukierunkowany na Speca. Zobaczymy czy Corratec zmieni mój wybór :)

 

Speców mieli troche w centrum rowerowym, nie wiem jak to teraz wygląda

 

No na Lubelskiej co do cen - wszystko się zgadza. Wiem, że katalog to raczej wskazówka, ale jak człowiek ma przy sobie 25 zł i jedzie po tę katalogową dętkę maxxisa za 25 zł a na miejscu okazuje się że kosztuje 26,50 czy 26 zł to trochę się człowiek wkurza :)

Owszem pani od razu proponuje rabat, ale niesmak pozostaje.

Z Centrum rowerowym to jakichś większych wspomnień nie mam. Chciałem kupić na poczekaniu jakiś najtańszy rozkuwacz i pamiętam że kosztował dwa razy drożej niż na allegro. Naprawdę jakaś tandeta a cena mnie zatkała. Poprosiłem jednak o spięcie na miejscu.

Arpis - poprzestawałem na zakupie drobiazgów u nich. Nie znalazłem niestety w Olsztynie w miarę taniego sklepu. Zostaje jednak sieć.

 

Co do Centrum to się zgadzam że niektóre ceny mają sporo drożej jak z neta, licznik np przepłaciłbym u nich aż o 50zł, niektóre rzeczy zbliżone są ceną do internetu, poprostu trzeba wiedziec po ile coś chodzi w necie, zanim idzie się na zakupy - nie tylko do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pozwólcie że i ja dorzucę parę słów o sklepach/serwisach z których usług korzystałem w Olsztynie.

 

Na pierwszy ogień idzie Lubelska

Panie w sklepie oraz panowie w serwisie są przyjaźnie nastawieni do klienta. Niestety właściciel sklepu wręcz przeciwnie, nie można się od niego dowiedzieć nic przydatnego, czasem coś burknie a jak wyczuje że chcesz coś kupić to będzie próbował wycisnąć twój portfel jak sok z cytrusa.

W sklepie znajdziemy bardzo dużo części rowerowych oraz samych rowerów jednakże ceny odstraszają. Można jednak zawsze sobie obejrzeć i wypróbować sprze przed zakupem z innego tańszego źródła.

Serwis jest do dupy. Jedyne co można dać chłopakom do roboty wyregulować przerzutki, a i tak dość często mają z tym problemy. Niestety zdarzyła mi się przykra sytuacja w tym sklepie z rowerem mojego ojca. Nie potrafili wyregulować przedniego hamulca tarczowego (hayes stroker ryde), chłopak w serwisie dał podkładkę między golenią amortyzatora a mocowaniem hamulca i niestety po miesiącu jazdy okazało się że gwint jest wyrwany i hamulec w płaszczyźnie pionowej trzyma się tylko na jednej śrubie.

Ogólnie sklepu nie polecam, no chyba że lampkę do roweru kupić, czy klocki hamulcowe. Ja nic innego nie mam zamiaru tam kupować.

 

Drugi sklep z którego korzystam i nie mam najmniejszego zamiaru zaprzestać jest Centrum Rowerowe na Sikorskiego.

Części rowerowe w sklepie niestety są dość drogie, jednak przy zakupie rowerów można zejść z ceny. Obsługa bardzo miła i zawsze służy pomocą.

Z serwisem nie miałem żadnych problemów.

Mogę z czystym sercem go polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Mod Team

Wpadłem dziś do Centrum Rowerowego na Sikorskiego po klocki i kasetę. Najtańsza 8-ka, w cenie zestawu kaseta + łańcuch na allegro. Wiem że sklep musi zarobić ale jak cena będzie podobna do cen p. Ciućkowskiego na Lubelskiej to będę jeździł na Lubelską bo tam mam bliżej.

Sprzedawca jak zwykle przemiły i można pogadać ale już człowiek w serwisie przez całą naszą rozmowę nie raczył się nawet odwrócić do mnie twarzą (obserwowałem go wcześniej i klientkę przede mną potraktował tak samo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sklep na Sikorskiego dla nas pracowników Michelin daje 8% rabatu za okazaniem przepustki, a dla chyba członków WKR Fan czy innego klubu rowerowego w Olsztynie przy karcie i opłacaniu składki członkowskiej chyba mają 20% rabat, to muszą mieć jeszcze jakiś zarobek w sklepie.

Czasem trzeba się troche potargować, że za tyle a tyle widziałeś w necie i tyle możesz dać i płacisz gotówką. Ja tam kilka tysięcy zostawiłem to mam ciut łatwiej, ale nie zawsze dają dobrą cenę i wtedy robię zakupy przez internet :) Do sklepu troche mam z Zatorza. Bliżej na pewno na Lubelską, ale cenowo wiadomo... kupić bez rabatu i na dodatek chyba z ceną większą niż w katalogu. A kupić na Sikorskiego z 8% moim rabatem i czasem jeszcze ciut większym. W dodatku zawsze o różne rzeczy rowerowe można się wypytać bez problemu i coś chłopaki doradzą, w sumie w serwisie z jednym mechanikiem ostatnio 2x rozmawiałem o kilku rzeczach i sporo czasu mi poświęcił odrywając się od roboty a to się ceni :)

Raz tylko na sklepie się wkurzyłem bo 2 miesiące czy dłużej mi zamawiali uchwyt do licznika, ciągle mówiąc że zamówiony, a dopiero tydzień chyba przed odbiorem co do czego zamówili... tylko jedna wpadka taka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kilka razy odwiedziałem prawie wszystkie sklepy rowerowe (a przynajmniej te większe) w Olsztynie i mam spostrzeżenia:

 

U Ciućkowskiego kupowałem, smar do łańcucha, narzędzia czyszczące do roweru i łańcucha, część odzieży, oświetlenie i ku mojemy zdziwieniu część z tych rzeczy była w cenie najniższej ofery na allegro a nawet o 1-2zł taniej, były też rzeczy droższe o ok. 10zł niż na allegro więc ogólnie ceny niezłe. Natomiast serwis to totalna porażka, zawiozłem rower na 1 przegląd po miesiącu używania i Pan zrobił przegląd w 15-20 min na odwal po czym zgarneli 100zł.

 

Centurm rowerowe kupiłem pare akcesoriów, min. okulary i cena była dokładnie taka sama jak najtansza oferta na allegro więc całkiem nieźle, co do serwisu to podzielam jedno z wcześniejszych stwierdzeń, że Panowie nie do końca przyjaźni, szczególnie młodszy Pan mechanik robi wrażenie jakby pracował tam za karę a klient był jego wrogiem. Być może trafiałem na jego zły dzień ;)

 

Deręgowski, kupowałem pare elementów odzieży, ceny ok. 10% wyższe niż na allegro ale tylko tam było dostępne to co chciałem, ale np. lampka przednia, jeden z modelów sigmy droższy o 12zł niż na allegro już z przesyłką, z serwisem nie miałem styczności

 

Dodatkowo punkt rowerowy w realu, nic nie kupowałem ale serwis według mnie pierwsza klasa, po pseudo przeglądzie u Ciućkowskiego wybrałem się tam i się okazało, że np. tylne zębatki miały luzy, były nie dokręcone, można pogadać jak się czegoś nie wie to wytłumaczą pokażą, także według mojej subiektywnej opini najlepszy serwis w Olsztynie z jakiego korzystałem.

 

ps.

Strasznie kiepsko jest z wyborem odzieży w Olsztynie, albo drogo albo tanio brak średniego przedziału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To może ja coś od siebie.

 

Ciućkowski: tam kupowałem rower, ze sprowadzeniem nie było żadnego problemu ale temat rabatu nie istnieje. Wybór rowerów spory jak i ceny. Serwis MASAKRA !!! tam wymieniałem swój pierwszy napęd. Wstawili mi taką korbę lub w taki sposób, że "jęczała" z wygięcia przy każdym mocniejszym pedałowaniu. Oczywiście przy wymianie powiedziano mi, że to porządna sztywna japońska korba. Obsługa jak by prowadziła sklep wielobranżowy (sprzedają też bagażniki samochodowe) na niczym dobrze się nie znają, Informacje czysto teoretyczne zasłyszane od kogoś lub gdzies przeczytane.

 

Salon Rowerowy (na przeiwko Reala): wybór rowerów podobny jak u Ciućkowskiego ceny odrobine mneijsze. Serwis godny polecenia, tam wymieniałem nieszczęsny napęd od Ciućkowskiego i długo byłem zadowolony pozatym kilka regulacji przerzutek i innych dronych napraw, niedawno kasacja luzu na tylniej piaście która już umiera i ktorej nigdzie indziej nie chciano mi dokręcic. Do tej pory niemam naniej luzu. Bywają długie kolejki w serwisie po 2-3 tyg w sezonie. Obsługa na pewno z fachową wiedzą tutaj niemam najmneijszych zastzrezeń ale podejscie do klienta pozostawia wiele do życzenia.

 

Sklep narciarsko-rowerowy (w Realu) wybór częsci jak i rowerów znikomy, ale składają na zamówienie całe rowery lub np kompletne koła. Można trafić na okazje cenowe (pracownicy mówią, że szef jak coś za długo leży pozbywa sie tego po kosztach wlasnych). Serwis w moim odczyciu godny polecenia kilka drobnych napraw u nich wykonywałem i wszystko było w pożadku, choć mój kolega u którego kasowali luz w tylniej piaście w kilku miesięcznym rowerze narzekał. Obsługa na pewno bardzo sympatyczna, rozmawia się z nimi jak z kolegami i co ważne podcas rozmowy z klientem w pelni się tej rozmowie poświęcają tzn: zaprzestają czynności które wykonywali i rozmawiaja twarzą w twarz.Co do ich fachowej wiedzy mam mieszane uczycia. na pewno posiadają ją z własnych doświadczeń (jeden Pan bardzo lubi podkreślać, że jedzi juz ponad 18 lat i w jakich odmianach MTB to się On nie ścigał). Lecz ostatnio w trakcie dyskusji o korbie SLX stwierdzili, że bzdurą jest jakoby 42-24T była dedykowana do 10rz napędów a 44-22T do 9rz i kilka innych szczegółow niezgodnych z ogolnie znanymi prawdami. Wię lekko ucierpiało mojie zdanie o nich, jednak " nie popełnia błędów jedynie ten co nic nie robi".

 

Deręgowski: Wybór rowerów mały choć zawsze mają ciekawe modele. To co mi sie u nich podoba to zawsze spory wybór Trek-ów (daże dużym zaufaniem tą firmę choć sam mam rower innej firmy). Cen nie znam więc to przemilczę tak jak i jakość serwisu z ktorego nigdy nie korzystałem. Co mnie urzekło w tym sklepie to to, że Pan tam pracujący (taki dość spory całkiem jeszcze młody) nie wypuści klienta szukającego roweru puki ten nie przetestuje conajmniej 3-5 jego rowerów. Co ciekawe tak te rowery do testów dobiera, że klient ma pełny obraz czym się różnia od siebie rowery na pozur bardzo podobne do siebie i w tym samym przedziale cenowym. Z całą pewnościa o wyżej wymienionym Panu mogę powiedzieć: entuzjasta. Gdy mój kolega testował kolejne jego rowery ja z nim rozmawiałem spokojnie ponad godzinę. Opowiadał duzo ciekawostek i miedzy inymi chwalił się ciekawym rozwiązaniem amortyzowanej sztycy od siodła ktora to sztycę skąś tam sprowadza, oczywiście musiałem ją przetestować:)

 

To tyle odemnie z resztą sklepów nie miałem styczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu byłem w sklepie na Lubelskiej u pana C... chciałem ciut sobie zmienić pozycje kierownicy bo często mnie bolały ręce, rura sterowa była krótka w moim rowerze, więc poradzili mi tylko przedłużkę rury sterowej, myślałem że nie będzie aż tak wysoko, ale zdecydowałem się, spytałem ile z zamontowaniem, powiedział gość że z 10zł montaż, to się zgodziłem. Poszedłem na serwis, to powiedziałem o co chodzi, odszedłem kawałek, a gość który mi to sprzedał, powiedział po cichaczu do serwisanta 15zł weźmiesz za to... No kur... raz mi mówi że 10zł przy kasie, a jak już mi gość rozkręcił rower to już 15zł za usługę. Odradzam każdemu ! Patrzyłem lusterka i upatrzyłem Zefal Spy 47zł, cena jak na szumgum.com więc pomyślałem że nawet spoko bo wysyłka odchodzi.

Co do czego to się namyśliłem i wywaliłem z roweru tą przedłużkę bo mi oszpeciła fulla, w Centrum Rowerowym na Sikorskiego kupiłem rogi Ritchey WCS krótkie i cenowo mi wyszła średnia z allegro z wysyłką, także spoko, zobaczyłem że mają te same lusterka Zefal Spy ale już po 38zł, minus mój rabat i za 35zł wyrwałem, także sporo taniej na takiej rzeczy niż na Lubelskiej :) . Założyłem rogi i przejechałem raz 126km z nimi i rąk prawie nic nie zmęczyłem :) Jeszcze w serwisie musiałem kilka rzeczy się wypytać, to sporo czasu mi serwisant poświęcił, pokazałem że coś mam źle z hamulcami i sprawdził, okazało się że mam nie dokręcone dobrze nakrętki pod mostkiem i luz amor ma, nawet złotówki nie wziął ode mnie. Jak będzie zima to chyba będę musiał sam poserwisować swojego amora przedniego Rock Shox'a bo blokada nie chce działać lub dać im na serwis (~250zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Mamy nowy sklep na Dworcowej(bodajże nr23) - ceny całkiem ciekawe. Wybór może i niezbyt duży ale mnie np zaskoczyli przyjemnymi cenami opon Kendy.

Witam, odpowiadając na jedno z ostatnich pytań o inne niż ww. działające w Olsztynie sklepy i serwisy rowerowe. O nowych sklepach w Olsztynie nic mi nie wiadomo. W Dobrym Mieście natomiast jest nowy sklep i serwis rowerowy, informacja pewna, gdyż jestem jego właścicielem :). Może przybliże pokrótce moją osobę. Od kiedy pamiętam w głowie miałem tylko rower, wolny czas obowiązkowo spędzałem na rowerze. Przez kilka lat pracowałem jako mechanik rowerowy w jednym z olsztyńskich sklepów rowerowych, lecz postanowiłem założyć swój własny, wymarzony serwis. Nie chciałbym tutaj zachwalać mojej osoby lub tworzyć sztucznych postów opiewający mój serwis, pragnę Was tylko zaprosić do siebie. Myślę, że najlepszą reklamą o mnie będzie fakt, że każdy rower naprawiam tak jakbym robił go dla siebie. Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytanie dot." rowerowego świata " jestem do dyspozycji. Pozdrawiam i zapraszam!

Vinci Projekt

Specjalistyczny Sklep i Serwis Rowerowy

ul. Jeziorańska 15

Dobre Miasto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nowy sklep rowerowy i serwis powstał na Wyszyńskiego 1 w Cezalu. Wrażenia na pierwszy rzut oka:

- z rowerów mają pełną gamę Kellys'ów (nawet damskich), a pod koniec marca mają jeszcze mieć Unibike'a,

- sporo części,

- co do serwisu to ciężko powiedzieć, ale pracuje tam serwisant, który pracował jeszcze niedawno w Centrum Rowerowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czyli ten na którego trochę moich znajomych narzekało :P

 

W serwisie z reguły bywałem raz na rok na generalnym przeglądzie i nie miałem powodów do narzekań.

 

@dymcio111

Ceny czego?

Jeśli chodzi o rowery to katalogowe.

Jeśli chodzi o serwis konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że pełny przegląd roweru w CR kosztuje 150 zł co nawet po odjęciu 20% zniżki dla członków WKR Fan wydaje się ceną absurdalną. Tutaj można już za 70 taki przeglądzik zrobić. Ogólnie ten sklep i serwis w Cezalu to, można powiedzieć filia Kolarzyka.

 

 

Btw, nowy sklep/serwis powstaje też na Wilczyńskiego przed Sylwetką. Ktoś wie coś więcej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W serwisie z reguły bywałem raz na rok na generalnym przeglądzie i nie miałem powodów do narzekań.

 

@dymcio111

Ceny czego?

Jeśli chodzi o rowery to katalogowe.

Jeśli chodzi o serwis konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że pełny przegląd roweru w CR kosztuje 150 zł co nawet po odjęciu 20% zniżki dla członków WKR Fan wydaje się ceną absurdalną. Tutaj można już za 70 taki przeglądzik zrobić. Ogólnie ten sklep i serwis w Cezalu to, można powiedzieć filia Kolarzyka.

 

 

Btw, nowy sklep/serwis powstaje też na Wilczyńskiego przed Sylwetką. Ktoś wie coś więcej???

 

W którym miejscu przed Sylwetką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu przed Sylwetką?

 

Jadąc od Generałów Wilczyńskiego po lewej stronie w tym ciągu gdzie Nalazek.

 

Btw, oddałem wczoraj rower na kompleksowy przegląd (rozkręcenie całego roweru, wymiana smarów, regulacja, likwidacja luzów, itd.) do Kolarzyka w Cezalu. Rower zrobiony po 3 godzinach, koszt usługi 70 zł co jest moim zdaniem uczciwą ceną. Dodatkowo miła obsługa (a może tylko na razie, bo nowy sklep :P ) ale myślę, że będę tam częściej zaglądał mimo, że znacznie bliżej mam na Sikorskiego. Póki co jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jadąc od Generałów Wilczyńskiego po lewej stronie w tym ciągu gdzie Nalazek.

 

 

Cześć, ten nowy sklep na jarotach to moja nowa działalność... :)

Wiem jaka jest jakość usług jeśli chodzi o rowery w Olsztynie, po długich latach wróciłem tu i zamiast gdziekolwiek chodzić i prosić się, postanowiłem nie narzekać i otworzyć miejscówkę sam...

 

Wpadajcie kiedy tylko macie czas, na razie działam nieoficjalnie i wciąż zatowarowujemy i wyposażamy lokal, ale niebawem pewnie uda się już podać stałe godziny.

 

Wstępnie Pn-Pt 12-20, sobota 10-14, ale to tylko plan...

Stronę www.finisher.com.pl cały czas ogarniam, także prośba tu o cierpliwość, na razie uruchomiliśmy profil na facebooku.

 

Jak macie jakiekolwiek sugestie,pytania zyczenia śmiało piszcie :)

 

PS. Zapraszam już jutro do lokalu o 12.00 na herbatkę i start Olsztyn Aktywnie :)

 

Więcej na facebooku: :)

https://www.facebook.com/pages/Finisher/294977880605511?ref=hl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ten nowy sklep na jarotach to moja nowa działalność... :)

Wiem jaka jest jakość usług jeśli chodzi o rowery w Olsztynie, po długich latach wróciłem tu i zamiast gdziekolwiek chodzić i prosić się, postanowiłem nie narzekać i otworzyć miejscówkę sam...

 

Wpadajcie kiedy tylko macie czas, na razie działam nieoficjalnie i wciąż zatowarowujemy i wyposażamy lokal, ale niebawem pewnie uda się już podać stałe godziny.

 

Wstępnie Pn-Pt 12-20, sobota 10-14, ale to tylko plan...

Stronę www.finisher.com.pl cały czas ogarniam, także prośba tu o cierpliwość, na razie uruchomiliśmy profil na facebooku.

 

Jak macie jakiekolwiek sugestie,pytania zyczenia śmiało piszcie :)

 

PS. Zapraszam już jutro do lokalu o 12.00 na herbatkę i start Olsztyn Aktywnie :)

 

 

Super, super im większa konkurencja tym lepiej! No i brawa za odwagę otworzenia własnego biznesu :) Zwłaszcza godziny wydają się bardzo interesujące, bo normalnie w tygodniu po 18 nic z rowerem nie da się załatwić, zwłaszcza kończąc pracę o 16 czy 17.

 

Pytanie o asortyment. Jakie marki rowerów, części planujesz sprzedawać?

 

Co do sugestii to przede wszystkim reklama, reklama i jeszcze raz reklama. Zobaczyłem zupełnym przypadkiem przez szybę jadąc autobusem i myślałem, że mi się przewidziało. Dopiero następnego dnia przyjrzałem się dokładnie, ale w sieci nic nie znalazłem. Zresztą podobnie było z Kolarzykiem w Cezalu. Gdyby nie fakt, że tam pracuję to dalej żyłbym w przekonaniu, że w Olsztynie tylko CR, Ciuciek (tfu!), Deręgowski, Kolarzyk i Dworcowa. Więc moja sugestia to reklama aby reszta miasta też się o Tobie dowiedziała, a nie tylko wąskie grono pasjonatów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...