Skocz do zawartości

[lampki, licznik] Parę pytań o sigmie...


Fenek001

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

na początek sorry za nazwę tematu, ale nie miałem lepszego pomysłu ;p Dobra, zamierzam kupić sobie nowy zestaw lampek i licznik. Tak myślę nad: Sigma PAVA, Sigma HIRO, Sigma BC 1909 HR. Moje pierwsze pytanie: Czy sigma co roku wprowadza nowe produkty? Więc, czy się opłaca kupować te, czy poczekać do nowego sezonu, katalogu i produktów? Czy ktoś ma któreś z tych rzeczy i czy może mi je polecić? I co w ogóle sądzicie o tym :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten Sigma Tail Blazer jest lepszy od hiro :) Może nie ze względu na moc i widoczność (ponoć hiro widać do 300m , a Blazer'a do 200m), ale ma 3 tryby świecenia, a hiro tylko 1 :P Aha i jeszcze 2 kwestie: Czy kupować ładowarkę do Pava i czy jest szansa, aby ceny zmalały na nowy sezon lub w zimę, czy nie bardzo ???

 

A! Jeszcze jedno: Ktoś ma wyżej wymieniony licznik? Może podzielicie się opiniami lub spostrzeżeniami? Jest OK? I czy mit o słabej łączności bezprzewodowej jest prawdą? Czy nie?

 

Właśnie teraz przeglądając allegro trafiłem na może nie fajnie wyglądający zestaw (jak dla mnie :P) ale z tego co piszą maxxx wydajny i za przystępną cenę. Co o tym sądzicie? MacTronic BPM170L SCREAM + WALLE

 

Ktoś się wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń Boże nie kupuj licznika Sigmy. Użytkuję w/w model od marca. Szanuję sprzęt, nigdy nie upadł, nie pływał. W tym momencie kleiłem 2x tą gównianą srebrną ramkę która trzyma przyciski. Sreberko się złuszczyło a ramka odpadła przy zdejmowaniu licznika oraz przy klikaniu... wallbash.gif

Przykleiłem ją na superglue, część odpadła na dobre, plastik gdzieniegdzie się rozpuścił a obudowa wyświetlacza zmatowiła się i popękała.

Słowem jedno wielkie gówno za zbyt duże pieniądze. Za 300zł kupiłbym polara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mój tata ma 1609 i widzę, że dobrze chodzi, ale bym chciał coś z pulsem i kadencją. A jakiś zamiennik sigmy? Jakaś inna dobra firma?

 

A! I jeszcze lampka! Tak jak na allegro patrze to znalazłem SkyRay CREE. Kosztem jak Pava, ale ze zdjęć i lumenów o wiele lepiej świeci :) Ale czy jest dobra jakościowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...