Skocz do zawartości

[Bieszczady] wypożyczalnia rowerów...


inhibitor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

 

Moja dziewczyna mocno wciągnęła się w rowerowanie po górach... Niestety jej rower się do tego nie nadaje (jakiś sztywny scott sprzed nastu lat)... Zjeździlismy już razem całe Góry Izerskie na pożyczonym Scott A45 i jeździło jej sie fantastycznie...

W ten weekend chcemy się wybrać w Bieszczady... Ja zatargam tam swój rower, ale jej trzeba wypożyczyć... I tu pytanie do was - znacie jakieś wypożyczalnie rowerów w Bieszczadach? Warunkiem koniecznym musi być dobry sprzęt - nie zajechany, bezawaryjny, w miarę nowy, z amortyzatorem z przodu (a jeszcze lepiej full)... Rower oczywiście klasy MTB...

Za wszystkie podpowiedzi z góry dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w wypożyczalniach są zwykle trupy z Niemiec, które wypożycza się na krótkie wycieczki-zwykle taka krótka wycieczka zamienia się w katorgę bolą ręce, tyłek itp-taka przynajmniej sytuacja jest nad naszym morzem nie wiem jak ma się sytuacja w Bieszczadach ale podejrzewam że podobnie-nikt nie będzie wypożyczał rowerów za kilka tysi, gdyż po prostu jest to nie opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem w wypożyczalniach są zwykle trupy z Niemiec, które wypożycza się na krótkie wycieczki-zwykle taka krótka wycieczka zamienia się w katorgę bolą ręce, tyłek itp

 

Tego się obawiam i wolałbym uniknąć...

 

nikt nie będzie wypożyczał rowerów za kilka tysi, gdyż po prostu jest to nie opłacalne.

 

I tu sie mylisz... W Sudetach (Szklarska Poręba, Jakuszyce, Świeradów Zdrój, ale tez Kotlina Kłodzka) wypożyczysz dobry rower w cenie 30-40 PLN za dobę... Co znaczy dobry? Amortyzator z przodu jakiś markowy, aczkolwiek z niższej lub średniej półki; hamulce tarczowe hydrauliczne, osprzet co najmniej shimano alivio, a często lepszy; to wszystko oczywiście na ramie aluminiowej... Coałość wygląda na ok. dwa lata przebiegu max... W gratisie dostajesz mapę okolicy ze szlakami pieszymi i rowerowymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jezdzilem do Szczawnicy kazdego roku . Świetna ilość tras rowerowych . Są trasy dla zaawansowanych ale jak i kobiet oraz dzieci . Naprawde świetne tereny na jazde rowerem .

Trasa ze Szczawnicy do Czerwonego Klasztoru wzdłuz Dunajca to świetna wyprawa.

Tam mozna bylo wynajac świetny rower już za kilkanaście złotych za dobe .

Ja sam wypozyczalem co roku Kellysa albo Meride . Zawsze świetnie przygotowane i czyściutkie rowerki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Również nie słyszałem o wypożyczalni rowerów w Bieszczadach. Ale znalezione w necie (żadna reklama, wpisałem w google po prostu): http://www.krainawil...go:39/art1.html

 

Zerknij, piszą, że mają rowerki Gary Fisher.

 

Swoją drogą taka wypożyczalnia dobra rzecz. Będąc na wycieczce w Szczyrku i okolicach korzystałem z takiej wypożyczalni. Rowery kiepskiej jakości i z obawami zjeżdżałem z góry, ale nie było tak źle.

 

... tak nawiasem nie widziałem, że taki stary temat, wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...