Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stasiek

[linki] zakończenie

Rekomendowane odpowiedzi

rekin5551

Ja przylutowalem i nie bylo zadnego problemu z tym ze nieche sie trzymac...;) dobry sposob

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Żbik

To po co wymyślili aluminiowe końcówki na linki...? Zaciska się taka końcówkę ostrzami kombinerek w 2-3 miejscach i trzyma jak beton. Potem, przy zdejmowaniu, ściskasz taką końcówkę kombinerkami i sama schodzi. Jak dokładnie ją rozegniesz to można ja założysz ponownie. I po co tyle krzyku...? ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DaRochee
To po co wymyślili aluminiowe końcówki na linki...? Zaciska się taka końcówkę ostrzami kombinerek w 2-3 miejscach i trzyma jak beton... I po co tyle krzyku...? :)

Własnie nie wiem po co ta całą dyskusja.

Jakieś cyny pierdoły. Ludzie, wydacie z 50 groszy na 2 sztuki końcówek założycie i po sprawie.

Więcej nerwów i czasu a nawet kasy stracicie na zabawe w lutowania i inne :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Żbik

Ja nawet nie wiem ile takie gówno kosztuje, bo mam tego na kilogramy w warsztacie w sklepie, kupujemy to w hurtowni na paczki po 100szt bodajże :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Odi

Oj panowie, panowie. Marudzicie. Jakby ludzie tak nie kombinowali to dziś jeździlibyśmy drewnianymi rowerami odpychając się nogami od ziemi zamiast pedałując :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Żbik

Wcale nie marudzimy, tylko pomysły z lutowaniem czy klejeniem linek i zaciskami z rurek termokurczliwych w obecnej erze aluminiowych końcówek na linkę jest właśnie cofaniem się do etapu "drewnianych rowerów"... :) Po co kombinować jeśli już coś wymyślono...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
easyrider

Stosuję koszulki termokurczliwe od dawna... są lekkie, nie dzwonią ani nie rysują ramy przy przypadkowym zetknięciu...

no i można dobrać kolor pod rower :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.