Skocz do zawartości

[Rudawy Janowickie] trip jednodniowy, niedziela 28. sierpnia


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka Wszystkim.

Chętnie przyłącze się do Waszej wycieczki termin pasuje okolice jak najbardziej też ( jeziorka są świetne na rower)

Tylko mam pytanie skąd zaczynacie czy z PkP Janowic czy z parkingu ja się dostosuje ani tu ani tu nie mam aż tak daleko chociaż wygodniej dostać się do Janowic Wielkich więc spokojnie bym do Was dołączyła. Tylko ostrzegam tempo rekreacyjne raczej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inhibitor, myślę że warto przedzwonić tutaj. ;)

 

Zadzwoniłem... Wypożyczenie roweru na jeden dzień to 35 PLN... Na niedzielę (odbiór w sobotę wieczorem, oddanie w poniedziałek rano) 50 PLN... Nie są to rowery typowo górskie, ale "górskie" tylko z nazwy... Nie pozostaje nic innego jak podjechać i zobaczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inhibitor, googluj ile możesz, może uda się coś po drodze znaleźć, bo ja już bez googlowania nie mam pomysłów, a googlować możemy tak samo, natomiast Ty googlując nie tracisz czasu na moje odpowiedzi ;) więc walcz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilon, też mnie źle odbierasz - to wada konwersacji pisanej, anie mówionej...

Google oczywiście w ruch poszło, ale cos takiego jak "wypożyczalnia rowerów" jest jeszcze niszowe i ciężko to znaleźć... Zazwyczaj działają przy wypożyczalniach nart (w górach)... W miastach to już w ogóle tragedia... A we Wrocławiu większośc wypluwanych wyników dotyczy tego nowego systemu "rowerów miejskich"...

Koniec off-topa... To mój problem i załatwię go sam, bądź nie załatwię...

Wracamy do tematu głownego: Rudawy Janowickie w niedzielę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie ktoś miał może ze sobą porządny turystyczny gps, na którym można polegać? nie jakieś ustrojstwa na komórkę itp ;)

które to ostatnio mnie mocno zawiodły ;) jakby ktoś miał to bomba - prześlę trasę z przygotowanymi waypointami :D

z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie ktoś miał może ze sobą porządny turystyczny gps, na którym można polegać? nie jakieś ustrojstwa na komórkę itp ;) które to ostatnio mnie mocno zawiodły ;) jakby ktoś miał to bomba - prześlę trasę z przygotowanymi waypointami :D z góry dzięki :)

dawaj gpx albo coś z mapsource'a na mail robson81@gmail.com

stestuje E52+garmin - znając życie i tak się zgubimy. Pomału robi się to tradycją na każdym moim wypadzie :devil: ale nie ma tego złego co by na zioło nie wyszło :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kutwa Kocury ;) czemu jak akurat w dany weekend nie moge to taka ekipa sie szykuje ja sie pytam?! :D

 

w Sowich tez ma byc mega odzew TAK!? no.. to se ulzylem ;)

 

A propos widzieliscie to? http://polskanarowery.sport.pl/msrowery/1,105126,10161725,Rowerzysto__Chcesz_pojechac_TAKIM_mostem_.html

 

przypycamy? w sam raz rozgrzewke bedziecie miec ;) 10.30 przy stadionie gdzies przy wjezdzie na AOW :D moze byc zabawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj gpx albo coś z mapsource'a na mail robson81@gmail.com

stestuje E52+garmin - znając życie i tak się zgubimy. Pomału robi się to tradycją na każdym moim wypadzie :devil: ale nie ma tego złego co by na zioło nie wyszło :woot:

 

Wyślę Ci w piątek, bo na razie nie ogarniam nawału spraw w robocie :D

 

kombinujecie, wezme mape i po sprawie.....

 

mam dokładna powiatu kamiennogorskiego z szlakami rowerowymi

 

Cox, weź koniecznie, nie zapomnij, najlepiej z nią śpij z soboty na niedziele :D

 

Kutwa Kocury ;) czemu jak akurat w dany weekend nie moge to taka ekipa sie szykuje ja sie pytam?! :D

 

w Sowich tez ma byc mega odzew TAK!? no.. to se ulzylem ;)

 

A propos widzieliscie to? http://polskanarowery.sport.pl/msrowery/1,105126,10161725,Rowerzysto__Chcesz_pojechac_TAKIM_mostem_.html

 

przypycamy? w sam raz rozgrzewke bedziecie miec ;) 10.30 przy stadionie gdzies przy wjezdzie na AOW :D moze byc zabawnie

 

W Sowich też będzie dobrze, musi być :P A w sobote na mostek nie dam rady skoczyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja + 1 odpadamy z powodu braku sprzetu... Jakby się jednak cos znalazło do soboty to po prostu sie przyłączymy...

A w sobotę uderzamy w Izery (tam porządny rower można pożyczyć bezproblemowo za 30 PLN) więc jakby ktoś chciał sie przyłączyć to zapraszamy...

Miłego tripa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że raczej jednak Was nie będzie :(

 

A za mnie bardzo proszę trzymać kciuki... zaczyna chodzić po mnie jakieś choróbsko, zapalenie jamy ustnej sie szykuje chyba :( ledwo jem, ledwo przełykam, cała gęba piecze, po prostu świetnie ku$%%$wa! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także pragnę zgłosić swój udział w tej zacnej imprezie :yes: . Może jeszcze ktoś ze mna się zabierze (albo i 2 ktosie).

Jak rozumiem miejsce zbiórki jest pewne: Janowice Wielkie, PKP, godzina 1100.

 

Pytanie organizacyjne: czy ten pociąg na pewno jest dostosowany do nas? u mnie jego rozkład ukazał się dopiero po odznaczeniu ptaszka "Przewóz rowerów", co by oznaczało ze jest niedostosowany? Ale to może taki urok informatyzacji PKP :huh:

P.S. jakby co będziemy się wbijać na stacji Boguszów-Gorce około 0941.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pociag pasuje,nie ma obaw :) po prostu nie ma dedykowanego

wagonu czy tez przedzialu na rowery ;) trzeba wlazic do ostatniego lub pierwszego wagonu skladu,tego na duze bagaze :) pozdro :)

 

Jak rozumiem miejsce zbiórki jest pewne: Janowice Wielkie, PKP, godzina 1100.

Tak, miejsce jest pewne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deTem, zapraszamy, z kolegami również, będzie super ekipa, szacuje że może się zebrać 12 osób :D

 

Kilka "uwag od ojca dyrektora ;)" :P :

 

Punkt zbiórki docelowy, na miejscu, to front dworca PKP Janowice wielkie, niedziela, 11:00 i uwaga, jest to godzina, o której powinniśmy powoli ruszać, żeby wyrobić plan dnia :) Proszę więc nie zakładać, że jak się tam zbierzemy o 11:00, to o 11:35 ktoś tam jeszcze będzie :D Po prostu, 11:00 liczymy się, sprawdzamy obecność, sprawdzamy szpej i ruszamy :)

O szczególną punktualność proszę osoby, które jeszcze nie dały mi numeru telefonu (tak samo o punktualność na zbiórce pierwszej, we Wrocławiu). Jeśli mam numer, to będę dzwonił, walczył do oporu w razie spóźnień, jeśli nie mam - cała grupa po prostu musi założyć że danej osoby nie będzie i ruszać w trasę...

 

Powrót: z Marciszowa PKP.

 

Chętnym trasę z waypointami w gpx'ie wyślę na maila w sobotę w okolicach południowych. Tak więc jakby co, to proszę o mailiki :D

 

Przewidywana pogoda: 19 stopni, słońce, niewiele chmur...

 

Picie i wałówa, UWAGA: Na 99% na przewidywanej trasie w niedziele nie trafi się sklep "w połowie drogi". Połową drogi będzie przełęcz rędzińska, z wioską Rędziny, w której ostatnio w ndz sklep był zamknięty na 100 spustów. Proszę więc o zapas jedzenia i picia zabezpieczony na 7 godzin !!!. W Marciszowie, na finale, są dwa sklepy (piwo jest ;) ).

 

Do spisania jutro Girls and Boys! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej, jestem mega zabiegany, gpx przeslę koło 17:00...

mibas, zapraszamy serdecznie, dasz na pewno radę... kondycję to ja mam słabą :D wierz mi, dasz radę, a wal jak w dym do nas koniecznie, po prostu warto pojeździć i się poznać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...