Skocz do zawartości

[Plecak] do 100zł na nie długie wycieczki


zait

Rekomendowane odpowiedzi

To co pokazałeś na zdjęciu, too jest rozpięty plecak, ponieważ ten czerwony kawałek materiału spinasz zamkiem. Ja polecam Nordcapp Rider, bardzo pakowny plecak, można załadować camelbaga 2l, posiada pas piersiowy jak i biodrowy, pełna regulacja. Natomiast na zewnątrz ( te zatrzaski z tyłu) możesz sobie przypiąć kurtkę lub bluzę. Jak i również małą torbę z systemem MOLLE. Jak na tą cenę bardzo fajny plecak.

Natomiast nie ma tego wykończenia przy pasie biodrowym ( chodzi o te dwa płaty materiału po bokach), co fondo. Ma jeden główny przedział, natomiast z boku jest zapinana na suwak kieszonka na telefon i dokumenty ( zmieści się tam nawet spory portfel).

Jak chcesz, mogę jutro wrzucić szczegółowe zdjęcia mojego plecaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda tylna przegródka(zewnętrzna kieszeń)

tylnakieszen.th.jpg

Z tyłu w gumki można włożyć coś o wymiarze i wadze pustego bidonu ( można ciężej, ale może wypaść). Czarny bidon to 650ml.

bulbubator.th.jpg

Tak prezentuje się kieszeń na dokumenty.

kieszennadok.th.jpg

A tutaj spokojnie mieści się w niej rozłożona dłoń

bulbul1.th.jpg

Plecak po otwarciu daje łatwy dostęp do zawartości.

zawartocpol.th.jpg

Po napełnieniu bukłaka dwoma litrami wody, zostaje miejsce żeby włożyć czarny i niebieski(900ml) bidon. Zmieściłem również narzędnik, zapasową dętkę i pompkę.

zawartopena.th.jpg

Tak wygląda część przylegająca do pleców.

plecyb.th.jpg

 

Używałem go już podczas wyścigu, nic nie uwiera, nic nie obciera, nawet nie myślałem że mam plecak na sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Sam jeszcze 2 tyg. temu miałem problem jaki plecak wybrać. Zdecydowałem się na plecak Campus Nitro 15, http://allegro.pl/listing.php/search?string=campus+nitro&category=98854&country=1 . System ze stelażem na plecach i siatką świetnie się sprawdza jeśli dokuczały Ci wiecznie przepocone i przegrzane plecy, jest całkiem pakowny. Z plecakiem zrobiłem około 100km zarówno po górzystych lasach jak i ścieżkach rowerowych - absolutnie nie mam zastrzeżeń.

 

Na ten plecak zdecydowałem się ze względu na siatkę i stelaż na plecach zamiast "styropianów" zastosowanych w Campus Fondo.

 

Pozdrawiam,

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...