Skocz do zawartości

[Szczecin] Początkujący - gdzie zacząć


Diakublo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jakiś czas temu napaliłem się mocno na wyczynową jazdę na rowerze. Ale nie znam nikogo kto ma w tym doświadczenie i nie wiem jak zacząć. Pierwsze co to postanowiłem że wystartuje w super maratonie w Kołobrzegu 20.08 na moim trekkingu i że dozbieram na rower szosowy. Może powinienem sobie poszukać jakiegoś klubu.

 

Moje doświadczenie na rowerze wygląda tak że 2 lata temu zacząłem jeździć turystycznie po 60km dziennie i koło domu po 30km dziennie. Rok temu jeździłem już po 60km na dzień, byłem na ukrainie gdzie w ciągu doby zrobiłem 200km. A w tym roku jeżdżę dziennie po 50-100km i czasem dużo więcej, strasznie kręcą mnie rowery szosowe, maratony i długie wyprawy. Dodam że mam 18lat :P Z góry dzięki za każdą radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co pytasz? Tematów na temat tego, co zabrać na maraton i jak być przygotowanym jest wszędzie pełno.

 

Interesowałem się tym maratonem więc wiem, że ma 3 stopnie trudności.

Wybierz jeden z nich do Ciebie pasujący, taki na miarę Twoich możliwości i na pewno przejedziesz.

 

Powodzenia!

 

P.S.

Zazdroszczę - sam chciałem jechać i w tym terminie po prostu nie mogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...