Skocz do zawartości

[Łódź] Skradziono czarną Curare


morion

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie... :icon_confused:

Wczoraj (4.08) skradziono mi moją czarną Curare :(

 

Rama - Poison Curare 50

Amortyzator - Rock Shox Pike 409

Damper - Rock Shox Bar 2.1

Kierownica - Easton EA50

Mostek - NS Teeter Totter 60mm

Korba - Bontrager Select

Suport - Dartmoor Hard-Barr

Hamulce - przód: Deore 535, tarcza xt 180mm; tył: 535, tarcza xt 160mm

Manetki - Deore

Przerzutka - przód: Deore; tył: Deore LX

Koła - przednie: obręcz Equalizer 27, piasta NS Roller, szprychy Cn Spoke

- tylne: obręcz Equalizer 27, piasta NS Coaster Pro, szprychy Cn Spoke

Opony - Fat Albert 2,25 / Kenda Komodo 2,1

Kaseta - Deore HG50

Łańcuch - HG53

Sztyca - Truvativ XR DC

Siodełko - WTB Pure V

 

Rower praktycznie cały czarny, jedynie piasty czerwone i zbiorniczki hamulców oraz przerzutka LX w kolorze srebrnym (nie mam zdjęć).

Rama to starszy model, z możliwością zmiany skoku.

 

Z góry dzięki za jakiekolwiek info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tu nie chodzi o to czy mial przypiety ktos dobrze rower, czy mial U locka za 400 zl z alarmem i dozorem 24h prywatnego ochroniarza.

Problem dotyczy tego, ze zlodziejstwo trzeba eliminowac i sobie pomagac. Wszelkie komentarze typu okazja czyni zlodzieja sa co najmniej idiotyczne: nie ma zabezpieczen nie do zdjecia. Problemem jest to, ze ktos to pozniej kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto bez zamknietego zamka mozesz tylko porownac do roweru bez zapietej blokady, zero logiki.

A uwierz- bo zajmuje sie tym zawodowo- jesli ktos chce, to zwinie auto za kilkaset tys z zamknietego garazu z gps'ami i setka innych zabezpieczen tak, ze mozesz pomarzyc tylko o tym ze je kiedykolwiek ktos znajdzie. Tak samo zawinac mozna rower z kazdym zabezpieczeniem.

Jesli dalej chcesz udzielac takich madrych porad: a widze ze jestes z moich okolic: przejdz sie wieczorem ul Abramowskiego w koszulce Widzewa. Ja Ci jutro napisze ze dostales w twarz nie dlatego ze miales zla koszulke, tylko trafiles na zle miejsce. Subtelna roznica.

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

molten@ - święte słowa- sam jestem z łodzi i wiem że nie trzeba mieć koszulki klubowej aby dostać po pysku :yucky: , trzeba bardzo uważać a głupie komentarze w niczym nie pomogą, morion poprostu opisz dokładnie w jakich okolicznościach rower zaginął może ktoś będzie w stanie pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złodziej jak będzie chciał to ukradnie wszystko tylko wystarczy, że się odpowiednio przygotuje. Wiem z doświadczenia bo ukradli mi rower z piwnicy gdzie kłódka była zabezpieczona z dwóch stron pięciu milimetrową blachą (tak, że rakami nie podejdziesz) i rower był przypięty łańcuchem (ogniwo grube jak kciuk i zewnętrznie utwardzany). Jak otworzyli piwnicę? Otóż prawdopodobnie odgięli blachę podnośnikiem hydraulicznym, przecięli kłódkę antywłamaniową za 120zł i zabrali rower z łańcuchem (nie wiem czy go przecięli ale gdy sam go testowałem nie uległ- ponad metrowymi rakami w dwójkę z kolegom nie daliśmy rady go przeciąć). Rower był przypięty do stalowego regału, który sam w sobie ważył ponad 300kg + około 200kg gratów- podniesienie regału i tak by nic nie dało bo łańcuch był zapięty między półkami (przyspawanymi). Wniosek wyciągnąłem taki żeby rower trzymać w mieszkaniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Łączymy się w bólu. Mimo wszystko przychylam się do tego co napisał siwy84, sam jesteś sobie winien...Przykre, że mimo tylu ostatnio przypadkach kradzieży i pojawiających się tematach na forum, są jeszcze bikerzy, którzy nijak chcą zabezpieczyć swój rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...