Skocz do zawartości

[ Endomondo ] Dołącz do drużyny forumrowerowe.org


Lookas 46

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście mowa o wersji płatnej, którą posiadam (gdyby wersja bezpłatna była płatną... tego jeszcze nie przerabiali),

Endomodo wprowadziło dodatkowo abonament na pewne funkcje. Zaproponowano mi abonament za coś, za co już raz zapłaciłem.

 

Inna sprawa, że osobiście nie widzę sensu w bieganiu/jeżdżeniu po cudzych trasach jak również w publikowaniu tego wszystkiego w necie, ot taki niegroźny ekshibicjonizm, tylko kogo to interesuje, kto ma ochotę to przeglądać. Może komuś to pomaga, motywuje, jeśli tak, to jego sprawa. Ja piszę wyłącznie o własnych odczuciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu endomondo pro było w markecie za 80 groszy, zresztą tak jak runastic pro.

Ale nie o tym chciałem. Mnie nurtuje sprawa, gdzie trzymacie swoje telefony, bo uchwyty z allegro są tragiczne. W kieszeni? W plecaku? Trasę oglądacie w domu? Mam kupione endomondo, ale nie jeżdżę z nim właśnie przez to, że nie mogę tel. umieścić na kierownicy.

Może ma ktoś z Was namiar (linka) do jakiegoś porządnego uchwytu? Mam SE Arc S i jedyny w miarę wyglądający uchwyt jest za mały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupilem http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3053662911

Lecz ostrzegam jest duzo wiekszy niz na zdjeciach. Ale mi pasuje w ostatecznosci moge go na ramie umiescic, miseci sie tam portfel dosc gruby, telefon i inne ######y. I najwazniesze dotyk dziala przez folie. Jesli tylko chcesz to potem zamieszcze zdjecia jak to wyglada w rzeczywistości

 

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja endomondo stosuje jako tracker a nie jako navi ... nie muszę patrzeć na mapę aby jechać przed siebie ... :)

 

Co do odpłatności za wersje Pro ... najtaniej w historii była za 10 centów ... i była w takiej cenie co najmniej 2 razy.

Co jakiś czas Endo Pro pojawia się w promocji gdzieś około 1$ wiec po co piracić 1 $ to 1 dobre piwo ...

 

Inna sprawa ze idą w komercje ... co chwile jakaś nowa usługa która jest dostępna w nowej płatnej strefie premium ... a szkoda

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie ...

Czy kiedykolwiek zapłaciłeś za licencje wersji Pro ?

 

Myślę że jakby wszyscy zachowywali się normalnie i jak ludzie normalnie zapłacili za wersje Pro a nie używali pirata to nie powstała by dodatkowo płatna strefa Premium.

 

Pozdro

 

TapaTalknięte z Andka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to cudo, używam dla Sony Xperia J... jest wielkie i zastanawiam się czy nie kupić tego

http://www.szumgum.c...one-drybag.html <<Posiada ktoś?

 

Właśnie chyba też się skłaniam ku temu rozwiązaniu.

Dopiero wczoraj znalazłem niededykowany uchwyt:

http://www.bikeman.pl/torebka-na-telefon-topeak-smart-phone-drybag-5-p-1934.html

 

Co do piractwa, to też je potępiam, ale znałem osoby, które krakowały iPhony (które nota bene kupowały za niemałe pieniądze), żeby móc instalować pirackie wersje softu. Mamy to jeszcze we krwi :). Jeszcze z jedno pokolenie przeminie i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam trzymać smartfona w kieszeni, moje doświadczenią są takie, że pożegnałem się z SG2, spocił się biedaczysko i padł bez możliwości naprawy w ramach gwarancji. No, chyba, że ktoś jeździ lajtowo bez pocenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...