Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

To ja mam inną informację. Rowerki będą wystawione dzisiaj. Sprzedawca zapewnia, że "na pewno nie braknie".

Ja już sobie jeden czarny 19" zaklepałem :D

Ile masz wzrostu i ile od ziemi do jajek? Ja mam dylemat i nie wiem czy 19 czy 21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ja mam 76cm od gruntu do jajków :P ale 176cm wzrostu

czy jak wysune sztyce w 17" ( z tego co widze to jest 400mm czyli do 350 mozna wysunac?) to wystarczy czy bym musial kombinowac z wymiana na dluzsza ?

i czy w sytuacji wysunietej sztycy nie bedzie problemu ze zbyt niskim polozeniem kierownicy bo chce miec mozliwosc czasem sobie pojechac "prosto" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ja mam 76cm od gruntu do jajków :P ale 176cm wzrostu

czy jak wysune sztyce w 17" ( z tego co widze to jest 400mm czyli do 350 mozna wysunac?) to wystarczy czy bym musial kombinowac z wymiana na dluzsza ?

i czy w sytuacji wysunietej sztycy nie bedzie problemu ze zbyt niskim polozeniem kierownicy bo chce miec mozliwosc czasem sobie pojechac "prosto" :P

 

Nawet nie podchodź to 19stki :) Prosto to ty możesz sobie na mieszczuchu pojeździć a nie Integralu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda kwestia domawiania, ewentualnie wymiany elementów. Trzeba się skontaktować ze sprzedawcą przed zakupem czy można po zamówieniu?

logicznym jest, że przed, w końcu musisz ustalić ile co Cię będzie kosztowało. później przy zamówienia dopisz w formularzu dostawy to co ustaliliście "ku pamięci" i wpłać odpowiednią sumę (przy płatności z góry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

logicznym jest, że przed, w końcu musisz ustalić ile co Cię będzie kosztowało. później przy zamówienia dopisz w formularzu dostawy to co ustaliliście "ku pamięci" i wpłać odpowiednią sumę (przy płatności z góry)

Jest to jak najbardziej logiczne, dzięki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 to ciekawe bo gdy ja pytałem sprzedawcę o rozmiar ramy (79 cm w kroku) to zalecał 17"... cuda, dziwy niesłychane :whistling:  

Dajcie już spokój z tym sprzedawcą. Monopol na sprzedaż tego roweru sobie zapewnił i ma gdzieś potencjalnych klientów. U mnie co 3 email pozostawał bez odpowiedzi; reszta zawierała sprzeczne informacje. To samo na telefonach, brak spójności pomiędzy pracownikami, obiecanki cacanki, nietrzymanie terminów..

Brak słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dajcie już spokój z tym sprzedawcą. Monopol na sprzedaż tego roweru sobie zapewnił i ma gdzieś potencjalnych klientów. U mnie co 3 email pozostawał bez odpowiedzi; reszta zawierała sprzeczne informacje. To samo na telefonach, brak spójności pomiędzy pracownikami, obiecanki cacanki, nietrzymanie terminów.. Brak słów."

Po tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@mateusur

jeśli ze względu na takie komentarze jesteś gotów odłożyć zakup roweru i dołożyć całkiem niemałą sumę to winszuję :)

swoją drogą chciałbym mieć takie problemy jak ty... młody jesteś, wyrośniesz z tego i kiedyś będziesz się przejmował naprawdę ważnymi rzeczami a życie sprowadzi Cię nie raz do parteru  ;)

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra moze powroccie do tematu ...

(i mi powiedzcie czy powinienem sie postarac o dluzsza sztyce :P)

a

 swoja droga to to przekladanie + problemy z wysylka potrafi napsuc krwi (bo ja np potrzebuje rower na wczoraj) chociaz jak ktos jest gotow poczekac zeby przeplacic to sie troche dziwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zastanawiam się czy lazaro to taki rower który posłuży mi kilka lat i w razie potrzeby będę mógł go "tuningować" ,jeśli tak to jutro go zamawiam pod warunkiem że będzie wystawiony.

A dylematy mam takie gdyż trochę czasu zbierałem na ten rowerek i nie chce wyrzucić pieniędzy w błoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piehursson

Masz już tego Kandsa? Zdaj obszerną relację jak rowerek się sprawuje, no i oczywiście jak ma się rozmiar ramy do twojego wzrostu. Jeżeli rama jest dobra (mam podobne wymiary jak ty) to wezmę kandsa, jeżeli nie to lazaro 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@nedved,

Dziś rano zamówiłem. Dostałem informację, że wysyłka nastąpi w ciągu 2-3 dni roboczych, teoretycznie zatem może być już u mnie w piątek ale na to nie liczę. Oczywiście jeśli już dotrze to podzielę się spostrzeżeniami :)

 

 

Czy Integral V Występuje z blokowanym amorem? Dotychczas nie było blokady i to sie chyba raczej nie zmieni?

A zadałeś sobie trudu, żeby przeczytać ten temat trochę wcześniej niż strona wstecz? Wszystko już na ten temat było pisane po kilka razy. 

edit: @evolucja, mnie uprzedził ;)

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sam wczesniej napisałeś ;)

Ewentualnie łaskawie 2-3 ostatnie strony mógłbyś przejrzeć przed zadaniem pytania?

 

czytamy dwie strony wczesniej;)

 

No cóż, terminów pojawienia się tego roweru było już kilka ;) Ja w końcu zamówiłem Maestro bo ile można czekać ;)

Przy zamówieniu robisz tak:.

Klikasz "kup teraz" i przy wypełnianiu formularza dostawy jako formę przesyłki wybierasz "inny sposób dostawy".

W uwagach wypisujesz rozmiar i kolor ramy a także info odnośnie wymiany amortyzatora.

W okienku "koszt przesyłki" musisz wpisać kwotę ręcznie i wpisujesz tam sumę - koszt przesyłki+koszt wymiany amortyzatora.

Wszystko.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...