Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

@nomyzs

jak już kiedyś pisałem uważaj tylko przy tej regulacji - bo mi się prawie całkiem wyrobiło i imbus tylko kręcił się w kółko, na szczęście na jednej ściance udało się nim ruszyć

i muszę powiedzieć, że dzisiaj zrobiłem go mniej więcej wg instrukcji na ten około 1cm i działa całkiem sprawnie, choć wiadomo, z szutru asfaltu nie zrobi :P

 

@

 

wystarczy :) Wiadomo po iluś tam kilometrach pewnie będzie potrzebna jakaś korekta, jak w każdym rowerze ale jest git :) A co chcesz dokładnie konsultować? Jakby co możesz oblukać Maestro ale pewnie wolałbyś porównywać z Lazaro.

 

chciałbym się upewnić czy aktualny stan napędu mojego roweru mieści się w granicach normy, lub ewentualnie jeśliby znalazła się jakaś osoba,która  miała przejścia to porównać czy sprawdzić czy u mnie jest taki sam problem,

bo nie ukrywam, wyciągania np suportu w celach diagnostycznych trochę się boję, zresztą ja tam nie za wiele bym zdziałał (zresztą teraz to nawet czyścić się boje cokolwiek:P) a jeśli chodzi o serwisy to tylu róznych "diagnoz" co ja się nasluchałem to głowa mała

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kicha goni kiche...

 

 

pozdrawiam.

 

No cos w tym jest. Dzis kazda chyba firma w projekcie swojego dziela planuje ile to dzielo ma dzialac czasu i produkuje tak by po wyznaczonym terminie trzeba bylo kupic nowy .

Dlatego stare kilkunastoletnie gorale, kiedy to jeszcze nie wszystkim producentom postarzanie produktow do glowy przychodzilo, potrafia sie dzis trzymac a te kupione kilka lat temu juz sa po generalnych remontach i wymianie wszystkiego co tylko sie da :)

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo sie to badziewie wykrecic. nacialem,, grzeszczotem do metalu, glowke sroby,tak by szerokim srobokretem ja chwycic. troche wysilku i dalo sie ja odkrecic. co nie zmienia faktu,ze orginalna shimanowska sroba na imbus, po okolo  5 krotnym ustawianiu wyrobila sie na tyle, ze nie dalo sie jej imbusem odkrecic... 



...brzeszczotem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kazdym razie wydaje mi sie ze teraz wszystko jest w porzadku niestety znowu zaczal nap*** mnie kregoslup, takze musze chyba szukac roweru z inna geometria ramy; więc gdyby ktoś mial jakąś propozycję to będę gotowy odsprzedać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

w kazdym razie wydaje mi sie ze teraz wszystko jest w porzadku niestety znowu zaczal nap*** mnie kregoslup, takze musze chyba szukac roweru z inna geometria ramy; więc gdyby ktoś mial jakąś propozycję to będę gotowy odsprzedać

 

Jeśli boli Cię kręgosłup to odciąż go. Opieraj ciężar ciała na barkach i przekazuj rękami na kierownicę. Jeśli bolą Cię plecy tylko po jednej stronie to albo krzywo siedzisz, albo masz problem anatomiczny. Trzeba likwidować przyczynę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie chwyty polecacie aby kupić do Lazaro? Te  fabryczne są tragiczne i chciałbym wymienić na jakieś dobre. Które macie sprawdzone i polecacie?

 

Osobiście zakupiłem Setlaz Kevlar kierując się wieloma pochlebnymi recenzjami i w połączeniu z decathlonowymi cienkimi rękawiczkami są całkiem ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z użytkowników Integrala, miałby możliwość dokonania okazania ww roweru na terenie Katowic i okolic lub Zagłębia w najbliższy weekend [pt-ndz]?
Moje nietypowe rozmiary powodują, że nie mogę jednoznacznie dobrać rozmiaru ramy, a rowery schodzą jak ciepłe bułeczki. Byłbym wdzięczny za każdą okazaną pomoc.  :thanks:

Edytowane przez White87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj otrzymałem Integrala i mam pytanie. Przejechałem jak na razie tylko 8 km po złożeniu bo nie było więcej czasu. Przy mocniejszym tempie czuje niewielkie choć irytujące wibracje/drgania na pedałach. Poza tym wszystko chodzi cicho, przerzutki i hamulce super. Ale te drgania psuły mi jak do tej pory całą radość z jazdy :/

Jutro na początek odkręcę pedały, przeczyszczę i jeszcze raz dokręcę porządnie. Jakie sugestie? gdzie w razie czego szukać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna kopia kandsa maestro-lazaro integrala za 1099 pln, cena z dostawa gratisowa. ciekawe czy wszystkie te 3marki robi transrower i czy po udanej sprzedazy lazaro kolejny allegrowicz postanowil sprzedawac rowery pod nowa nazwa ... http://allegro.pl/show_item.php?item=3320641117&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszna rzecz ze wszystkie te rowery sa fotografowane chyba nawet przez jednego czlowieka bo plotna w tle te same i ujecia :D

 

W tym co podales jest amor z blokada i gratis przesylka wiec wyglada korzystniej :)

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez Telik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W opisie tego stwora jest kaseta Alivio, na zdjęciach Altus :icon_lol:

 

Generalnie wygląda prawie jak Maestro. Prawie :icon_mrgreen:. Malowanie jest inne ale rama to 100% Kands, w opisie aukcji pełna dowolność.

 

Moja hipoteza: Kandsy słabo się sprzedawały a jest już połowa czerwca, zostało sporo ram. Osprzęt zubożono, dano brzydsze malowanie i "wybuchową" nazwę, niższą cenę. Wyprzedarz w toku :sorcerer:

Edytowane przez BikerLight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już bawimy się w spiski, to ja wrzucę swoje przemyślenia:

 

Sprzedawca x dzwoni do transrower, zeby im też zrobili rowery tańsze niż Maestro, coś jak Lazaro. Transrower odpowiada, że spoko, ale nie może się nazywać Lazaro, bo to ma już bf_bike. I tak powstał SCUD :D Swoją drogą paSCUDna nazwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest TWS, ot zycie. pewien sprzedawca zobaczyl, ze lazaro dobrze schodza to postanowil tez cos wymyślić. natomiast, jak juz tak sobie lekko spiskujemy, to byc moze pan od lazaro stworzył sztuczna konkurencje dla swojego produktu. raz, ze na tle scud'a lazaro wyglada lepiej a 2, ze pomimo tego ktos da sie i tak na niego, scud'a, skusic. kiedys, w wakacje, dorabialem na placu targowym i bylem swiadkiem zmow cenowych. wlasciciele kilku stoisk umawiali sie, kto zawyzy cene, tak by na stoiskach obok ten sam produkt wydawal sie byc atrakcyjniejszy cenowo... 

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

 tak sie zastanawiam: czy kupujac nowy rower z serwisem gwarancyjnym na miejscu u siebie ma sie uslugi regulacyjne za darmo ? 

 

 

pozdrawiam. 

 

HE HE HE, w życiu... Gwarancję Ci dadzą jak przerzutka Ci wybuchnie, ale nie jak się rozreguluje ;_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...