Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

Gość TheMan

Dziś odbyłem swą pierwszą przejażdżkę lazzaro. Ogólnie rower chodzi czysto aż brakuje biegów żeby szybciej jechać :D. Przeszkadza jedna rzecz czyje jak pedała lekko skaczą.

Sprawdź czy są dobrze dokręcone, bo może gwinty niszczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest ktoś zainteresowany jeszcze kupnem to rower ma być dostępny w sobotę, takie info dostałem e-mailem. Lecz jak wiadomo zobaczymy jak to będzie i czy faktycznie wystawi te rowerki.

Potwierdzam informację, jednak mają być wystawione już w wyższej cenie :/

Edytowane przez dweYn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tymi numerami przesyłek. Opek w kwestii możliwości monitorowania przesyłki to dno i pic na wodę. Nie raz wogóle nie wprowadzi paczki do systemu a kurier dzwoni, czy jestem w domu ;) Cały czas w systemie nie ma info o wysyłce, aż tu nagle pojawia się; przesyłka w dostarczeniu, przesyłka dostarczona hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety o ile rower przyjdzie i wszystko będzie z nim w porządku to wystawię im neutrala w komentarzach za czas wysyłki. Jeśli ktoś pisze, że wysyła w ciągu 4 dni, a w piątym przesyłka jest dostarczona, to tak powinno być, a nie tłumaczyć się bo dużo rowerów było do wysłania. Co to za tłumaczenie, niech wystawia tyle ofert ile jest w stanie zrealizować. Wyobraźcie sobie co by było gdyby poszły wszystkie ze 199 które wystawił, wysyłałby 2 tygodnie, albo dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest neutral jak nic.

Ja bym radzil jednak zapisac sobie nr aukcji i sie wstrzymac z komentarzem - ktos tutaj juz pisal na temat funkcjonowania serwisu ...

 

 

Ale co ma serwis do sprzedawanego roweru? Koleś sprzedaje rower na ustalonych przez siebie warunkach i się z z nich nie wywiązuje. Jeśli jest napisane że rower dojdzie w 5 dni do klienta to tak powinno być. A jeśli nie da rady to powinna być jakaś informacja. Nie można polegać tylko na tym że ma się konkurencyjny towar, bo nie dla wszystkich jest to jedyne kryterium. Ja osobiście już u nich nic nie kupię.

Edytowane przez macblack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jeszcze nie otrzymal roweru z aukcji z 12maja?

ja mimo ze poinformowalem sprzedawce ze wyjatkowo zalezy mi na czasie nie mam nawet nr listu przewozowego mimo, ktory mialem otrzymac w piatek

 

Ja w zasadzie jeszcze go nie mam, ale kurier już dziś dzwonił bladym świtem. Nr przesyłki dostałem w piątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jeszcze nie otrzymal roweru z aukcji z 12maja?

ja mimo ze poinformowalem sprzedawce ze wyjatkowo zalezy mi na czasie nie mam nawet nr listu przewozowego mimo, ktory mialem otrzymac w piatek

Ja nie mam, co więcej jest praktycznie zero odzewu. Najpierw pisałem maila, później formularz allegro z prośbą o potwierdzenie zaakceptowania zmian w rowerze i potwierdzenia kwoty pobrania. To było jakiś tydzień temu, od tego czasu cisza.

Jeszcze w międzyczasie dzwoniłem, ale pani przy telefonie brzmiała jakby nie spała od przynajmniej tygodnia i całkowicie nie szło się z nią dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem w tą sobotę maila że pompkę domawiam, oczywiście dopłaciłem. Również nikt nie potwierdził, ale może chodzi o porozumiewanie się do 1 maila..p... Ja muszę wierzyć, że uwzględnią to w realizacii zamówienia. Kurcze to jak ja zamówiłem rower 13.05 pare minun po 8 to ja już nawet nie pytam kiedy go dostanę zaakceptuje każdy termin. Oni już chyba nawet telefonów nie odbierają. No bo co mają mówić ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból dupy w temacie widzę cały czas trwa.

 

Rower zamówiony 13 maja, chwilę później mail "Dziękujemy za zakup na naszej aukcji. Zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Zamówień mamy dużo, postaramy się aby termin dostawy był zgodny z aukcją allegro."

 

Dzisiaj zapytanie o wysyłkę i chwilę później mail "Jutro Pana rowerek wysyłamy. Wysyłka zostanie potwierdzona nr listu przewozowego."

 

I po co ten płacz cały? Jak komuś się śpieszyło, to trzeba było jechać do rowerowego i kupić na miejscu, kupując przez allegro i zgadzając się na "około 5-dniowy czas realizacji" żale teraz brzmią co najmniej śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie -spokojnie ,byłem po odbiór roweru lazaro integral v5 osobiscie[allegro odbiór osobisty]  chlopaki  sie uwijają - mi rower składał sam własciciel :icon_exclaim: ,wszystko posprawdzał -podokręcał .Wczoraj była piersza jazda -nic nie odpadło wszystko ok. :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból dupy w temacie widzę cały czas trwa.

 

Rower zamówiony 13 maja, chwilę później mail "Dziękujemy za zakup na naszej aukcji. Zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Zamówień mamy dużo, postaramy się aby termin dostawy był zgodny z aukcją allegro."

 

Dzisiaj zapytanie o wysyłkę i chwilę później mail "Jutro Pana rowerek wysyłamy. Wysyłka zostanie potwierdzona nr listu przewozowego."

 

I po co ten płacz cały? Jak komuś się śpieszyło, to trzeba było jechać do rowerowego i kupić na miejscu, kupując przez allegro i zgadzając się na "około 5-dniowy czas realizacji" żale teraz brzmią co najmniej śmiesznie.

żal to takie posty czytac,

oni ten tekst "rowerek bedzie wyslkany jutro/aukcja bedzie jutro" maja chyba jako szablon.

W czwartek zapewniali mnie, bo pisalem ze bardzo zalezy mi aby otrzymac rower do poniedzialku

 

Ze rower bedzie wyslany w piatek i dojdzie nastepnego dnia roboczego.

Roweru oczywiscie jeszcze nie mam, nr przewozowego tez zreszta nie, ale na to nie patrze skoro tu ludzie pisza ze do nich przyszly bez tego nr zdarzalo sie.

jutro mam wyjazd, rowerem byloby to godzinka 20km zalatwienie i powrot tak to musze jechac o 7.00 powrot 15.00 i zorganizowac jeszcze kogos zeby byl w domu do odbioru :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

żal to takie posty czytac,

oni ten tekst "rowerek bedzie wyslkany jutro/aukcja bedzie jutro" maja chyba jako szablon.

W czwartek zapewniali mnie, bo pisalem ze bardzo zalezy mi aby otrzymac rower do poniedzialku

 

Ze rower bedzie wyslany w piatek i dojdzie nastepnego dnia roboczego.

Roweru oczywiscie jeszcze nie mam, nr przewozowego tez zreszta nie, ale na to nie patrze skoro tu ludzie pisza ze do nich przyszly bez tego nr zdarzalo sie.

jutro mam wyjazd, rowerem byloby to godzinka 20km zalatwienie i powrot tak to musze jechac o 7.00 powrot 15.00 i zorganizowac jeszcze kogos zeby byl w domu do odbioru :/

 

O problemach związanych z opóźnieniami pisało się przez ostatnie kilka stron. Jeśli czytałeś to wiedziałeś, że Ciebie również to spotka. Kurier podejmuje przynajmniej 3 próby doręczenia, jeśli jutro nie odbierzesz nic złego się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...