Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sobie zauważyć, że w kwestii wyboru rozmiaru ramy, znaczenie może mieć wspólczynnik zimna tzn. gdy jest chłodniej jajca się kurczą i odległość od ramy zwiększa się, stąd te rozbieżności w naszych obliczeniach. Proponuję, niech każdy podaje temperaturę otoczenia w jakiej dokonywał pomiaru, a następnie podstawimy to  do wzoru Pitagorasa i będziemy mieli miarodajne wyniki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Heehe Jeśli ten temat śledzi jakiś moderator, to musi mieć niezły ubaw Nie przypominam sobie takiej histerii na temat żadnego roweru / producenta od kiedy sledzę to forum

Twoja wina, Twoja wina, Twoja bardzo wielka wina...

Było się wychylać ze swoim pędzidłem? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, teraz serio.
Pomijając fakt prowadzenie działalności gospodarczej, dostawców i odpowiedzialności.
Moim zdaniem sprzedawca, dając Nam co 5 minut nadzieję, że o tej i o tej będzie jest... no właśnie. 
Rozumiem stronę biznesu i handlu, ale teraz to my jako jelenie czekamy w nieskończoność. Wyrozumiałość dla monopolisty też ma Swoje granice Moi Drodzy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowerków nie ma od 23 kwietnia, sporo już czekania - najgorsze, że miałem w tym dniu imieniny i chciałem sobie sam zrobić prezent kupując rower. Rano były a jak wróciłem z pracy już nie. Na początku nie panikowałem, bo sądziłem, że na pewno najdalej za 2-3 dni aukcję znów się pojawią. Jak widzimy wszyscy niestety taka sytuacja trwa do dzisiaj. Rowerku wcześniej nie kupiłem, bo byłem przez tego samego sprzedawcę zbywany obietnicami o pojawieniu się Kands Maestro - swoją drogą w tej sprawie pisałem do bf_bike od stycznia, który na początku zapewniał, że będą w marcu i tak odkładał premierę, co chwilę przekładając termin. W końcu jak pojawił się Kands Maestro to nie ma już integrala a sądząc po moim wzroście 174 cm oraz odległością przyrodzenia do podłoża 80 cm to niestety, ale muszę wybrać ramę 17 cali a tych w Kandsie nie ma. Jeżdżę codziennie do pracy rowerem prawie pełnoletnim i jakoś sobie radzę, ale ile można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owerek będzie dziś wystawiony.

Takie mam info na mailu :)

No i skończy się na tym, że wystawią go w sobotę, czyli w taki dzień, o którym powiedziano mi telefonicznie gdy dzwoniłem tydzień temu :)

 

Ja już mój wczoraj kupiłem. I wczoraj został wysłany, 19" grafitowy. Tylko ten kurier, OPEK, szkoda gadać.. Pewnie z tydzień będę na dostawę czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, moze w ramach,,ukarania'' monopolisty kupcie sobie kandsa maestro lub energy 1300 na innej aukcji. monopolista, monopol, wytwornia alkoholu. 3 opcja jest mi bliska  :sick:

 

 

pozdrawiam.

Masz rację, też o tym myślałem. Jeżeli dzisiaj nie będzie wystawiony na aukcji, kupię kands maestro u innego sprzedawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ja tez chyba od kogos pozycze brakujaca sumke do maestro - u kogo polecacie kupic?

dobra, ja tez chyba od kogos pozycze brakujaca sumke do maestro - u kogo polecacie kupic?

 

http://allegro.pl/rower-28-super-szybki-kands-maestro-alivio-alus-i3229465207.html

 

 

 

http://allegro.pl/super-szybki-cross-28-kands-maestro-2013-alivio-i3220958660.html

 

 

http://allegro.pl/kands-maestro-treking-alu-full-alivio-suntor-2013-i3217079753.html

 

 

 

http://allegro.pl/full-alivio-wypasiony-pogromca-szosy-kands-maestro-i3233879480.html

 

 

 

 

Edytowane przez adam00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 ja jeszcze z ciekawości zapytam, co jest najsłabszymi ogniwami tych rowerów lazaro integral i kands maestro ?

Integrala poza aukcją. Mieli cały czas kilka sztuk na stanie, których nie wystawiali, więc jak najbardziej szło/dalej idzie je kupić.

 

najsłabszym ogniwem lazaro integral jest to po prostu że ich nie ma

mistrz.

 

Dzwoniłem do OPKA. "Ale przesyłka wysłana dopiero dzisiaj.. - będzie w poniedziałek."

nic nie wyszło , nic nie wyszło no :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...