Skocz do zawartości

[Rower] Lazaro Integral V


Rekomendowane odpowiedzi

czytaj uważniej ze zrozumieniem ;)

Okej, przepraszam. Późno już było, a po za tym mieszacie w tym wątku jakimiś innymi modelami i potem takie sytuacje wychodzą.

 

Co do sprzedawcy: telefonie od 8:00 to fikcja. Wszystkie 3 nie odpowiadają.

Czemu głupi ja uwierzyłem w to, że do środy(od czwartku wysyła) będą one dostępne.

Przez to jestem kolejny tydzień bez roweru, dzięki bf_bike!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, przepraszam. Późno już było, a po za tym mieszacie w tym wątku jakimiś innymi modelami i potem takie sytuacje wychodzą.

spoko :) Maestro i Lazaro to w zasadzie w tej chwili bliźniacze (nie jednojajowe) konstrukcje zatem nie dziwota, że z braku odpowiedniego tematu, o Maestro tutaj się pisze

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

Ja zamówienie składałem w niedzielę wieczorem (pod koniec kwietnia), w poniedziałek narzeczona zadzwoniła do nich mówiąc, że to na prezent i prosi o interwencję, powiedzieli, że w środę najpóźniej wyślą. Natomiast kurier przywiózł mi go w środę rano, gdzie sam musiałem go targać na 3-cie piętro, bo kurier OPEK stwierdził, że przecież nie będzie wnosił ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos ma jakieś wieści o Integralu? Ja dodzwonić się nie mogę.

Przyjmują na magazyn dostawę Integrali więc telefonów nie odbierają ;)

A tak już zupełnie serio to przestańcie się tak podniecać. Wasze telefony i maile nic nie zmienią. Sprzedawca nie przyspieszy wystawienia aukcji jeśli nie ma roweru na magazynie. To nie koniecznie musi być jego wina bo on tez jest zależny od producenta. Po prostu bądźcie na bieżąco z allegro i tyle. Rowery gdy będą się miały pojawić to się pojawią i dla każdego starczy - jeśli oczywiście ktoś znowu nie będzie się zastanawiał nie wiadomo ile i mu przed nosem nie wykupią - vide ja ;)

Edytowane przez Piehursson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26'' lepsze po gore, zwlaszcza ze do takich rowerow jest dedykowana wlasnie konstrukcja ram mtb, daja tez pod 26'' amor o skoku +- 100mm. pod 28 robi sie amory o mniejszym skoku 50-75mm, inna geometrie ramy. i ciensze opony zazwyczaj montuje sie do kol 28''. oczywiscie sa juz , od dobrych kilku lat, 29''. i w nich masz geo jak w mtb, i amor od 100mm plus osprzet dedykowany pod mtb, np. tarcze 44/42-32-22 przod i 11-34/36 tyl. 

 

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMan

Przyjmują na magazyn dostawę Integrali więc telefonów nie odbierają ;)

A tak już zupełnie serio to przestańcie się tak podniecać. Wasze telefony i maile nic nie zmienią. Sprzedawca nie przyspieszy wystawienia aukcji jeśli nie ma roweru na magazynie. To nie koniecznie musi być jego wina bo on tez jest zależny od producenta. Po prostu bądźcie na bieżąco z allegro i tyle. Rowery gdy będą się miały pojawić to się pojawią i dla każdego starczy - jeśli oczywiście ktoś znowu nie będzie się zastanawiał nie wiadomo ile i mu przed nosem nie wykupią - vide ja ;)

 

Dokładnie tak, gdybym ja miał firmę i zależałoby mi na obrotach i płynności to wystawiałbym swój towar od razu jak do mnie przyjdzie, zostanie posortowany, policzony i sprawdzony, że jest kompletny potem jazda na półki ;-)

Więc najprawdopodobniej podobnie jest w tym przypadku, zamówili kilkadziesiąt, a może nawet ponad setkę rowerów i wystawią je zaraz jak tylko będą gotowi.

Co do czasu wysyłki, jeśli jest to firma, która ma niewielką ilość pracowników, a ilość złożonych zamówień na raz zaskoczyła ich to czas wysyłki może się wydłużyć, trzeba to wybaczyć i być cierpliwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26'' lepsze po gore, zwlaszcza ze do takich rowerow jest dedykowana wlasnie konstrukcja ram mtb, daja tez pod 26'' amor o skoku +- 100mm. pod 28 robi sie amory o mniejszym skoku 50-75mm, inna geometrie ramy. i ciensze opony zazwyczaj montuje sie do kol 28''. oczywiscie sa juz , od dobrych kilku lat, 29''. i w nich masz geo jak w mtb, i amor od 100mm plus osprzet dedykowany pod mtb, np. tarcze 44/42-32-22 przod i 11-34/36 tyl. 

 

 

pozdrawiam.

Tyle że mi nie chodzi o góry typowo tylko w mieście mam sporo takich podjazdów. O amortyzacje i tak sie nie martwię bo po asfalcie śmigam z blokada skoku.

Po prostu patrze sobie też na Evolution V3. Do końca nie wiem czy brać Integral z ramą 19 i kołami 28 czy Evolution z rama 21 na kołach 26 :(

Chciałem Integrala z ramą 21 ale chcę mieć większą pewność przy zeskoku na rame bo będe miał czasem dziecko w foteliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że mi nie chodzi o góry typowo tylko w mieście mam sporo takich podjazdów. O amortyzacje i tak sie nie martwię bo po asfalcie śmigam z blokada skoku.

Po prostu patrze sobie też na Evolution V3. Do końca nie wiem czy brać Integral z ramą 19 i kołami 28 czy Evolution z rama 21 na kołach 26 :(

Chciałem Integrala z ramą 21 ale chcę mieć większą pewność przy zeskoku na rame bo będe miał czasem dziecko w foteliku.

 

Miałem dokładnie ten sam dylemat. We wtorek zamówiłem jednak Evolution 21" ale to raczej przez brak cierpliwości z mojej strony ;] Gdyby był wtedy dostępny Integral 19" to bym się chyba zastanawiał nad zamówieniem obu i odesłaniem jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslisz o sprzecie na miasto, asfalt czy szutry to bierz inegrala. 

 

 

pozdrawiam.

Tak jak napisałeś, dojazdy do pracy po asfalcie i czasem jakieś wypady. O większych górach itp nie myślę, bo kondycja słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, gdybym ja miał firmę i zależałoby mi na obrotach i płynności to wystawiałbym swój towar od razu jak do mnie przyjdzie, zostanie posortowany, policzony i sprawdzony, że jest kompletny potem jazda na półki ;-)

Więc najprawdopodobniej podobnie jest w tym przypadku, zamówili kilkadziesiąt, a może nawet ponad setkę rowerów i wystawią je zaraz jak tylko będą gotowi.

Co do czasu wysyłki, jeśli jest to firma, która ma niewielką ilość pracowników, a ilość złożonych zamówień na raz zaskoczyła ich to czas wysyłki może się wydłużyć, trzeba to wybaczyć i być cierpliwym.

Czy nikt nie wpadl na to, ze oni wystawiali ostatnio wiecej rowerow niz mieli na stanie? :P A teraz po prostu uzupelniaja zamowienia (patrz osoby ktorym sie spozniaja z wysylka)

 

Edytowane przez adam00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, wszystko pięknie, obserwuje temat od paru dni, tak samo jak i aukcje wystawiane przez bf_bike, natomiast mimo wszystko wciąż nie doczytałem się odpowiedzi na fundamentalne pytanie, na którą czeka spora liczba osób.

 

Także konkret pytanko z mojej strony - czy ktoś z Was z wzrostem ~175 przymierzał się do 17 lub 19 Lazaro/Kands?

 

Ja na tę chwilę skłaniam się do 17', pytanko ode mnie, jeśli zbyt duża rama grozi obijaniem wiadomych spraw, to czym grozi zbyt mała i czy faktycznie te 3 cm wysokości ramy będą miały aż tak wielkie znaczenie?

Edytowane przez whst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kolorze chcesz jezdzic ? choc rozumie kwestie gustu. 

 

 

ja to bym mogl nawet na "drzwiach od stodoły" jezdzic, byleby tylko mi sie nie popsulo w polowie trasy :D

mam nadzieje ze ten rower jakeis 3000km w ciagu 2lat wytrzyma bez krytycznych awari :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kolesiem ciężko trafić (bf_bike), zamówiłem we środę wtorek Kandsa Maestro w kolorze grafitowym czyli tego z czerwonymi dodatkami, po paru godzinach mail czy chcę czarnego z czerwonymi dodatkami czy grafitowego z zielonymi. Odwrotnie względem tego co na aukcji. Odpisałem że chcę zgodnie z tym co na aukcji czyli grafit + czerwień i od środy wtorku cisza. 

Edytowane przez misieksdz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...