Skocz do zawartości

[ bluza ] na chłodne dni


Rekomendowane odpowiedzi

W decathlonie ostatnio natknąłem się na przeceny 50-75%, były lekkie kurtki rowerowe ze 100zł na 50zł i jakieś inne na 35zł. Ja miałem tą za 50zł tylko kupiłem wcześniej (na wczesną wiosnę) i kurtka nadaje się na temperatury od 3 do 10 max. Bluz nie widziałem żadnych jedynie co to takie bardzo cienkie z długim rękawem bluzy jakie noszą zjazdowcy ze 100zł na 25zł. Decathlon w sosnowcu, jak masz gdzieś obok siebie to przejdź się bo może akurat coś będzie interesującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przy takiej temperaturze moze lepiej pomyslec o kamizelce chroniacej od wiatru

duzo wiekszy konfort, przy tej cenie ciezko bedzie znalezc cos oddychajacego i

chroniacego przed wiatrem

a kamizelka nie musi tak mocno jak kurta lub bluza oddychac

Pozdrawiam Mlao

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ! A ja wiem co bedzie dla ciebie dobre :) podziele sie tym z tobą. Otóż w zakładach TOP PRINT (Łódz) zamów sobie bluze ( saxo bank, merida, quick step, c'empragne i jakies tam inne) CENA to 60 zł :) plus 10 zł za przesyłke biora.

Albo wez cały komplet ;p:

-koszulka 40 zł

-spodenki 50 zł

-bluza 60 zł

-długie spodnie 90 zł

pozdrawiam mam nadzieje ze pomoglem (jak tak daj ,,+'')

POZDRO ZE ZŁOTOWA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie sklep :) to szwalnia, zakłady krawieckie czy jak tam to zwał. Napisz email(matyszewska@topprint.com.pl) lub zadzwon ( +48 691 984 535 ) i popros aby wysłali ci dostępne wzory bluz. Wyśla ci na email ty wybierasz zamawiasz płacisz a przed tym wszystkim dajesz mi plusik ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...